Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED 240W / 4x bubbler 10l / Mazar, White Rhino a Durban p.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 17

zdarec,bublak ma zaujima,a chcel by sem vedet kolko ta to vsetko stalo,len tak pre zaujimavost,teda ked to neni tajomstvo,tiez ta budem sledovat...

Old Post 14-01-2013 v 17:30 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od sailinder
zdarec,bublak ma zaujima,a chcel by sem vedet kolko ta to vsetko stalo,len tak pre zaujimavost,teda ked to neni tajomstvo,tiez ta budem sledovat...


čau, no hele kolik to přesně všechno už nevim, protože to bylo pořizovaný tak nějak průběžně podle toho jak byly prachy...

Ale tak kýbl, víko a hydro květináč z obi cca za 100,- (x4)
vzduchovací motor 1000,-
nějaký hadice a ty vzduchovací koule tak 200,-
EC/pH měřák 6000,- ale jsem z něj zklamanej... měří totiž jen na jedno desetiný místo. dvě by byly lepší
keramzit Canna 45l 400,-
tejpa na omotání kýblů v akci asi za 100,-

takže 4 bubláky tak 1700,- s pořádným vzduchováním kde je 30l/h vzduchu na litr vody ( beru, že je kýbl naplněnej na 8l ) což je myslím docela slušně naddimenzovaný :-)
pak ještě měřáky... bez nich bych to nedoporučoval. pH je naprosto stěžejní veličina a EC taky není k zahození znát

Old Post 14-01-2013 v 17:50 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od redgrow
EC/pH měřák 6000,- ale jsem z něj zklamanej... měří totiž jen na jedno desetiný místo. dvě by byly lepší


Nebuď. Těžko seženeš větší přesnost. A fakt, že některý měřáky mají víc desetinných míst nic neznamená. Tady ti alespoň nelžou, že nějaký metr za pár tisíc měří pH přesně na 2 desetinný místa.

Old Post 15-01-2013 v 01:35 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 20

ten dp mi tam nak nesedi

Old Post 15-01-2013 v 07:42 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od alesh


Nebuď. Těžko seženeš větší přesnost. A fakt, že některý měřáky mají víc desetinných míst nic neznamená. Tady ti alespoň nelžou, že nějaký metr za pár tisíc měří pH přesně na 2 desetinný místa.

OK díky za info... v tom případě jsem s ním spokojen...

Old Post 15-01-2013 v 08:03 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od manastohovado
ten dp mi tam nak nesedi

Je pravda,že je to oproti mazaru a nosorožci úplně jiná káva a na plánovaný scrog se moc nehodí, ale můžeme to pojmout jako test indica vs. sativa pod LED... (a hlavně DP není stoned jako kolegové ;-) )

Old Post 15-01-2013 v 08:08 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 23

Vypadá to, že holkám začínají růst nové lupeny... a mazar už dokonce vystrčil jeden kořen z hydro košíku

Old Post 16-01-2013 v 07:59 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 24


Durban P.

Old Post 16-01-2013 v 08:01 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 25

A vůbec, čím na to svítíš? Máš nějaký odkaz, parametry, cokoli? :-)

Old Post 17-01-2013 v 13:17 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od alesh
A vůbec, čím na to svítíš ? Máš nějaký odkaz, parametry, cokoli? :-)


svítím na to LEDkama o celkové watáži 240W. Světlo obsahuje 80 3W čipů. Je tam kombinace vyzařovacích úhlů 120°, 90° a 60°. Důraz je kladen na 60°a 90°. 4ks bílých 6500K, 10ks modrých 430 - 450nm a zbytek červených 630 - 660nm čipů.
Modrá a bílá je v 90° a červené jsou nakombinované. :-)

Old Post 17-01-2013 v 13:43 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 27

Ahoj, vypadá to dobře, určitě budu sledovat. Psal jsi, že máš twin-box-jsi s ním spokojený? Za kolik jsi ho pořizoval? Na další kolo také totiž plánuji.. Mám za sebou pár rund s CFL, a přemýšlím i nad jíným zdrojem světla, potažmo LED nebo HPS do 300W. Ty máš co za světlo-vypadá jako od Mazara. Ať se daří. E.

Old Post 17-01-2013 v 19:10 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 28

Ahoj, ano mám DarkRoom twin. Sehanl jsem ho asi za 3litry nový, akorát měl orezlou jednu trubku z konstrukce. Nic závažnýho
Spokojenost? no jako jo jde to... díry na přívod a odvod vzduchu by mohly být umístěny jinde, vrchní část používám na sušení a nebo na bordel ... po kvalitativní stránce s ním problém nemám. Zipy drží, nikde se netrhá ani neprosvítá :-)

citace:
Původní příspěvek od Eclips
Ahoj, vypadá to dobře, určitě budu sledovat. Psal jsi, že máš twin-box-jsi s ním spokojený? Za kolik jsi ho pořizoval? Na další kolo také totiž plánuji.. Mám za sebou pár rund s CFL, a přemýšlím i nad jíným zdrojem světla, potažmo LED nebo HPS do 300W. Ty máš co za světlo-vypadá jako od Mazara. Ať se daří. E.

Old Post 17-01-2013 v 21:34 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 29

Blíží se víkendový report :-) holkám se daří dobře, už všechny vystrčily kořeny z hydrokošíků, tak teď čekám, že se pořádně rozrostou. Co mě trochu vytáčí je pH, které se snažím držet na hodnotě 5,2, ale vždy vyroste na 5,4. Takže každé ráno navštívím box a upravuju pH. Vyrobil jsem primitivní zvlhčovač vzduchu, který drží vlhkost okolo 65 - 70% a čeká mě montáž 30cm cirkulačního venťáku, což bude trochu problém vzhledem k jeho rozměrům, ale víc až o víkendu

Old Post 18-01-2013 v 07:57 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 30

zdravím.. Uplně jsi mi neodpověděl-od které firmy máš ten panel. Já mám klasickej Dark room 60x60 a je mi už těsný, proto se ptám na ten twin.. Těším se na další UP.

Ať rostou. E.

Old Post 18-01-2013 v 13:44 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 31

Ahoj, jj to věřím ono 60x60 není moc velký prostor , ale tak zase lepší než drátem do oka... Jinak panel není od Mazara. Jen tak vypadá, resp. tak vypadají skoro všechny panely, protože se vyrábí v pár továrnách ;-) panel, kterým svítím zatím koupit nejde. Je to jen prototyp.


citace:
Původní příspěvek od Eclips
zdravím.. Uplně jsi mi neodpověděl-od které firmy máš ten panel. Já mám klasickej Dark room 60x60 a je mi už těsný, proto se ptám na ten twin.. Těším se na další UP.

Ať rostou. E.

Old Post 18-01-2013 v 14:03 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vičenzo
Stálý Člen

Karma uživatele Vičenzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 32

Ahoj vypadá to skvěle, taky chci přejiít na tento box akorat sodík 250w tedkom pěstuji pod CFL a chci vyskoušet neco jineho na porovnání.
A stěma ledkam to taky nemusí být k zahození.
A kde bys se dalo pořídit takový prototyp a za kolik?
Budu sledovat K+

Old Post 19-01-2013 v 16:18 PM
Vičenzo je offline   Profil uživatele Vičenzo   Find more posts by Vičenzo   Foto galerie člena Vičenzo   Click here to Send Vičenzo a Private Message   Add Vičenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1346930 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív