Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st lednice 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

...

Naposledy upravil 18-12-2012 v 14:14 PM

Old Post 03-12-2012 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robin guide
Nový Člen

Karma uživatele robin guide - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 18


Dávám to taky do lednice 250W, ta je na dalkóně a v ní je mimo jiné i ipkamka, tak mám kdykoli přehled co se tam děje. Připojuji foto co se tam právě teď děje.

Old Post 13-05-2013 v 21:05 PM
robin guide je offline   Profil uživatele robin guide   Find more posts by robin guide   Foto galerie člena robin guide   Click here to Send robin guide a Private Message   Add robin guide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robin guide
Nový Člen

Karma uživatele robin guide - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 19

Klubou se tam dva malí automatí pákistánci a jede mediciman & white rhino, ten bohužel není vydět. Ale bude )

Old Post 13-05-2013 v 21:18 PM
robin guide je offline   Profil uživatele robin guide   Find more posts by robin guide   Foto galerie člena robin guide   Click here to Send robin guide a Private Message   Add robin guide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

IP kamera ve skrini, to sem tu jeste nevidel Originalni, K+ za to, at to roste!

Old Post 24-05-2013 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robin guide
Nový Člen

Karma uživatele robin guide - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 21

Sklizeno, dopadlo to skvěle, na to že to byl můj první pěst indoor. Moc toho nebylo ale za to dobrůtka.

Old Post 12-07-2013 v 18:25 PM
robin guide je offline   Profil uživatele robin guide   Find more posts by robin guide   Foto galerie člena robin guide   Click here to Send robin guide a Private Message   Add robin guide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 22

ahoj..jojo moc hezké..psal si teplotu až 12stupnů..to bude zřejmě tím že neměříš teplotu nad vrcholky kytí...somdu máš zbytečně nevyužitou..
..dělám to tak že teploměr mám taky na květníku ale sondu nad vrškama..a funkci která přeskakuje in/out..mám stejnej teploměr..a věz že když nad květníkama je 12 tak nad vršksma bude min14...at to roste

Old Post 27-11-2016 v 13:55 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 23

...omluva esli sem se špatně podíval...jo podíval..tak sorry

Old Post 27-11-2016 v 15:35 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od dmtart
...omluva esli sem se špatně podíval...jo podíval..tak sorry


No nevím zda jsi se špatně podíval, ale zkus se raději pro sichr znova kouknout na datum příspěvku na který odpovídáš.

Old Post 28-11-2016 v 07:18 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 25

Můžu se zeptat ? Plánuju box 60x60x120, tedy skoro stejné rozměry a chci tam hodit 250W HPS, ale bojím se aby to nehřálo, protože mám v pokoji 25°C... Jaký máš teplotní rozdíl v místnosti a v boxu ?

Old Post 13-11-2017 v 19:02 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 26

čau.rozhodujem sa aj ja ist do chladničky starej,,na foto som nevidel či mas vylepenu tu chladničku nejakou foliou odrazovou.ja chcem dfl usporky,,dam ich aspon 4 na jednu chcem do chladničky max 2x deimos auto.rozmýšlam ako to spáchať čo najlepšie

Old Post 17-01-2018 v 19:42 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 27

Do ledničky auta nedáš 😁😉 no ikdyž když na ně budeš svítit 4*??? 20w? 50w? Tak tolik nevyrostou 😉

Ne vážně, nevymýšlej kraviny, je tu na fóru spousta pěstů, jen si z nich podle parametrů vybrat a nechat se inspirovat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-01-2018 v 20:59 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-02-2013 - Lednice 150W HPS - 239 odpovědí
17-12-2007 - 1st indoor 150W - 62 odpovědí
13-12-2003 - 1st Indoorek IceBox150W - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8778450 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív