Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Cannafest 2012 Praha Výstaviště Holešovice 9. - 11. listopadu 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777



Scroo ty si přesně příklad nenažraného čecha že co je zadarmo, nech mě to aj roškube.... tfuj...
ale nebyls jediný jak sem si všímal....

Podle toho, co jsem vypozoroval, je to takový podprůměr. Naprostý vrchol toho, co jsem viděl, bylo, jak se u stánku Advanced Nutriens (nebo jak se to jmenuje) domlouvali 2 češi, věk kolem 25, jak jeden odvede pozornost ženský, která to tam hlídala a ten druhý, že čmajzne jednu tu krabici. No a za 15 vteřin už dotyčný mašíroval s krabící pryč... Stydim se za náš národ


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-11-2012 v 20:01 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od frek

Podle toho, co jsem vypozoroval, je to takový podprůměr. Naprostý vrchol toho, co jsem viděl, bylo, jak se u stánku Advanced Nutriens (nebo jak se to jmenuje) domlouvali 2 češi, věk kolem 25, jak jeden odvede pozornost ženský, která to tam hlídala a ten druhý, že čmajzne jednu tu krabici. No a za 15 vteřin už dotyčný mašíroval s krabící pryč... Stydim se za náš národ


Nebylo to v Sobotu kolem 16h?

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 12-11-2012 v 21:30 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 35

Hodnoceni ... maaximalni spokojenost hnojek mam do pristiho cannafestu az az uz sem se citil i trosku satne ale nebrte ten green sensation zadara masaker

..ty jsi musel mit ale hodne převleku :P



...... jinak fotka Lumateku
..jsem čekal lepši ceny Lumateku minimalně stejne ne-li lepši, než se daji sehnat v ČR

Naposledy upravil mysak 12-11-2012 v 22:50 PM

Old Post 12-11-2012 v 22:31 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Whiskey_777



Scroo ty si přesně příklad nenažraného čecha že co je zadarmo, nech mě to aj roškube.... tfuj...
ale nebyls jediný jak sem si všímal....


no já se musím přiznat že na tom prvnim sem byl to samé a ted ??? odnesl jsem si jen jeden vyhranej set hnojek a 12x papírky a cca 20 listu s filtrama od growshopu ale to asi bude tím že jsem vyzkoušel mrtě hnojek a zůstal sem jen u 2 o kterých vím že mi seděj a ty nic nedávaly :-( Krom hesi ale naco si je brát když je mám doma tam sem si dal jen pivko a pokecal s tím starším chlapkem a ten mi ještě nakonec poradil co a jak při ruznejch problemech a musím říci že měl asi pravdu protože to dávalo i smysl ale musel mi to říci jinak bych nad tím každej růst musel přemyšlet :-( tak že si myslím že veleth není jen o prodaci (což asi i je )ale hlevně zdroj informaci ktery na goglu nenajdeš .Ale k tomu musí asi každej dospět :-(

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 12-11-2012 v 23:47 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 37

Cannafest opravdu super !
Plno naprosto dokonale pozitivních lidí co mě tou pozitivností dost nabilo, což se mi opravdu dlouho nestalo.
Dost jsem procvničil angličtinu, poznal a viděl naprosto nový věci. Udělal sem si vánoce v podobě vzorků všeho co se rozdávalo.

Určitě nejlepší stánek byl španělskej Eva seeds a jejich slečny. Byly prostě temperantem a dobrou náladou naprosto protkané a prej se mám za nima vlétě stavit ... , no uvidíme ...
Další super stánek byl Sweetseeds, nejenom, že mám od nich naprosti skvělou tašku, ale bystrá šéfka nepřehlédla mé tričko sweetseeds s Jackem 47 . Tak sme dali řeč a dostal sem pár semínek co tam rozdávali .

Ochutnal jsem opravdu dobré konopné máslo (už jsem jich pár udělal a musim říct, že tohle bylo chuťově dokonalé), taky jsem si dal konopnou zmrzlinu, konopný pivko. No super.

Dokonce tam byl i Horst Fux - teda hrál si na něj. Házel Vaporizérama po zemi jak jsou nerozbitný, máchal rukama s prstenama, jeho mimika v obličeji byla dokonalá. Prostě jsem se bavil.

Naprosto úžasnej byl nahaněč u stánku TaoShop.
cituju ho :
citace:
"vydíte mě ? Voni maj možná hezký hostesky, ale co to o nich vypovídá? Naprosto nic! Koukněte na mý voči a jak sem zkouřenej, tak takhle skvělý semena tady prodáváme a tyhle dáme za like na FCB"


načež se dostavil postarší pán po 60tce určitě a zeptal se co, že má udělat.
nahaněč se jen otočil a podíval se na něj s odpovědí:
citace:
"Ahá, no nic"

a vrazil mu do ruky pytlík se semínkama. Hehe.

Ty slečny co tam byly, byly opravdu moc. Krásný, milý, vtipný, vokatý. Na mě, nedávno rozešlého mladého pána, to udělalo dojem, že jich je týhle planetě ještě dost ... Což jsem rád.

Soutěžil jsem, popíjel výbornou kávu, u canna stánku jejich pivko kde hrál výbornej drum and bass a dupstep, občas nějakej drumstep.

Venku na cígu jsem pozoroval pozoruhudnou slušnost hlídkujících policistů, kteří chodili okolo a napomínali hulící kroužky s úsměvem na tváři, kteří jejich úsměv opětovaly a nachvilku típaly motory.

No příště jedu určitě znova. Naprosto výbornej zážitek a doporučuju všem!



Mr. Figaro

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 13-11-2012 v 01:29 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 38

Někde se stala chyba, potkala jsem jen jeden stánek, kde dávali hnojku zadara... A to jsem si ještě o to musela říct, páč ten týpek si mě nějak nevšímal, nevim proč. A tady čtu, že vám ze všech stran něco cpali, no kurnik, na příští rok se musim líp nachystat Jsem byla letos prvně, minulý dva mě něvyšly. Jinak semen hafo, koupila jsem si i váhu, čokoládu, ale nejvíc jsem přitáhla těch letáků a katalogů, to mi tam teda cpali, to jo Nevíc mě asi pobavila chill out zóna - u DJ byla malá, téměř až nenápadná cedulka s nápisem zakazujícím hulení a u každýho stolečku minimálně dva až tři jointíky, prostě super atmoška

Bylinky, bylinky....

Old Post 14-11-2012 v 20:29 PM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 39

Diskuze o brýlých pokračuje zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6320 , Hlava

Old Post 15-11-2012 v 03:32 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 40


no letošní ročník byl co se týče vzorkú a hlavně letáků více než štědrý. jediné co sem si z hnojiv letos pobral tak jenom komplet řadu pro mě neznámého produktu. viz obrázek. nějaké info či zkušenosti přes PM uvitám

Old Post 17-11-2012 v 11:27 AM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2012 - Cannafest 2011 Praha Výstaviště Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011 - 99 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2357160 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív