Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Cannafest 2012 Praha Výstaviště Holešovice 9. - 11. listopadu 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdravim, prosimvas daj se tam sehnat nejaky cenove vyhodnejsi hnojiva ?


Jo , nejaky vzorky dostaneš i zadara

Old Post 30-10-2012 v 19:27 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 18

To Hlava: jo tak dik za info, prvních 10 dní květu budou muset vydržet s růstovým hnojivem a zbytek nakoupim namístě.

Mimochodem mi prisel mail že jsem vyhrál jednodení vstupenku (aplikace soutěž),
což potěší. Jak jste natom vy ?

Chystáte se na vícero dnů nebo máte vytipovaný jeden ? Přemýšlím který den to bude nejlepší..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 31-10-2012 v 08:35 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 19

šel bych do společné objednavky nějakych zajimavych semen co vy na to nepřidal by se někdo ?

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 31-10-2012 v 11:33 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luigi zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Luigi zahradník - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 20

Ahoj ja určitě dorazim už teď se těším, sice vlakem skoro přes. Celou republiku ale myslím že to bude stát za to, určitě se chystám nakoupit i semena a další věci. Nevíte někdo jestli se tam dají koupit za lepší ceny i pytle na hašiš?

Old Post 03-11-2012 v 17:29 PM
Luigi zahradník je offline   Profil uživatele Luigi zahradník   Find more posts by Luigi zahradník   Foto galerie člena Luigi zahradník   Click here to Send Luigi zahradník a Private Message   Add Luigi zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Škopejda
Stálý Člen

Karma uživatele Škopejda - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 21

taak, ještě jednou se vyspinkáme a je to tu počítám hodiny

jakékoliv množství není dostačující

Old Post 08-11-2012 v 15:38 PM
Škopejda je offline   Profil uživatele Škopejda   Find more posts by Škopejda   Foto galerie člena Škopejda   Click here to Send Škopejda a Private Message   Add Škopejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 22

Nejpozitivněji nabitý veletrh na kterém jsem kdy byl luxus

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Naposledy upravil Jointza 10-11-2012 v 08:07 AM

Old Post 10-11-2012 v 07:28 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 23

jj tendle cannafest byl peckovej atmoška hrubý hnojiva rozdávaly slevy na semena taky ale co mě tam chybělo tak rozhodně technika té tam bylo jen pár stánků semena sice pěknej výběr ale zkoro všechno feminy a když už sem chtěl třeba nějeakej model u dna seeds tak mě řeknou že nemaj že už došel včera v první den konání cannafestu což mě dost zaráží no co se dá dělat věcí sem si odvezl dost a sem spokojenej ale příště větší výběr reguláru těším se na další ročník

chlast je prostě chlast......

Old Post 10-11-2012 v 23:42 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 24

Hodnoceni ... maaximalni spokojenost hnojek mam do pristiho cannafestu az az uz sem se citil i trosku satne ale nebrte ten green sensation zadara masaker

Old Post 11-11-2012 v 21:33 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 25


Old Post 11-11-2012 v 21:39 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 26

No nevim nevim. Já jsem tam šla hlavně kvůli tomu koupit trochu více BioBizz hnojiv se slevou, ale stánek BioBizz jen rozdával reklamní dárečky+losování, kde výhru-set hnojiv dostal dle mého soudu kluk ne starší, než 14 let eek, takže zklamání.
Další goal byl najít nějaký pěkný práškový mix bakterií, rhizobakterií a symbiotických hub (který super kdysi vyráběl Hydrogarden) a namísto toho jsem našla jen nějakou super komerční nadupanou firmu, která tyhle mixy prodává za naprosto nehorázný peníze, což vůbec neodpovídá a nakonec jsem ještě dostala nějaký howna z brouka a přednášku o chitináze od totálního neználka salesmana, kterej o biologii věděl asi tolik, co moje kočka..Ale křídlo s konopnou vesnicí bylo moc hezký, klidný a vaporování meduňky taky moc příjemný

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 11-11-2012 v 22:11 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 27

scroo: tak s tím zástupem sensationnů jsi mě dostal! mě už nějak šest stačilo no ale komplet sada od advanced nutrients nejvíc, dostal jsem ten big bud box po dvou litrech grow a bloom a po půl litrech aditi..8-)vůbec jsem to nepobral, jdu kolem, ani se pro nic necpu a borec se na mě vrhne, pokecá a vrazí mi ještě krabici. mysim že jinak to bylo jen v soutěži ne? jo a co myslíš, že ten postřik, nebát se toho? dík za info

Old Post 11-11-2012 v 23:05 PM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 28

ja sa taho nebojim uz steka z listu ty hnojky od AN sou luxusni kdyz sem videl kolik stoji 500ml toho voodo juice musel sem se smat sem na nej zvedavej doted sem daval Root juice ale toho sem nafasoval taky dost lahve doplneny a jeste zbylo tak aspon nejaky ten litr usetren na jine veci

Old Post 12-11-2012 v 00:01 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od vrrn

Další goal byl najít nějaký pěkný práškový mix bakterií, rhizobakterií a symbiotických hub (který super kdysi vyráběl Hydrogarden) a namísto toho jsem našla jen nějakou super komerční nadupanou firmu, která tyhle mixy prodává za naprosto nehorázný peníze,



Nebyli to tyhle hnojky ??? http://grower.cz/forum/showthread....724#post1058724 , vyfotil sem i ten keramzit balenej v kyblich po 10litrech za 500kč jeden , no chcechtal sem se dlouho

Old Post 12-11-2012 v 03:42 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Scroo

Typický čech


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-11-2012 v 11:20 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 31

Hlava: nene, byla to tahle firma:http://www.biotabs.eu/
Jako super design i výrobky, ale ceny naprosto šílený..

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 12-11-2012 v 11:39 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Scroo



Scroo ty si přesně příklad nenažraného čecha že co je zadarmo, nech mě to aj roškube.... tfuj...
ale nebyls jediný jak sem si všímal....

Old Post 12-11-2012 v 18:19 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2012 - Cannafest 2011 Praha Výstaviště Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011 - 99 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2135330 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív