Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Imunni vuci THC !?! Imunita proti THC ?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Jura
Nový Člen

Karma uživatele Jura - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 97

to já když sem se poprvé sphal tak jakože vůbec nic ale fakt nic sem nepoznal ale zato když někdo nadhodil nějaky téma tak sem byl schopnej o tom mluvyt třeba hodinu v kuse a to sem o tom nic nevěděl ale všechno to dávalo smysl

Old Post 09-10-2011 v 17:58 PM
Jura je offline   Profil uživatele Jura   Find more posts by Jura   Foto galerie člena Jura   Click here to Send Jura a Private Message   Add Jura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Jura
to já když sem se poprvé sphal tak jakože vůbec nic ale fakt nic sem nepoznal ale zato když někdo nadhodil nějaky téma tak sem byl schopnej o tom mluvyt třeba hodinu v kuse a to sem o tom nic nevěděl ale všechno to dávalo smysl


A nebylo to třeba tak,že to dávalo smysl tobě a ostatní si říkali,bože ten je zhulenej,co to kecá?:-D

Old Post 09-10-2011 v 18:20 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jura
Nový Člen

Karma uživatele Jura - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 99

jo tak to je celkem možny :-D ale hlavní na tom bylo to že sem na sobě nic nepoznal až na tu ukecanost ale co vym určitě tak to všeci ostatní chápali

Old Post 09-10-2011 v 18:37 PM
Jura je offline   Profil uživatele Jura   Find more posts by Jura   Foto galerie člena Jura   Click here to Send Jura a Private Message   Add Jura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 100

Já tedy byl poprvé zfajčený tak že jsem měl problém se dostat o polední přestávce do školy a to to bylo 5 metrů od lavičky ke škole. Ten stav stejně jako pár dalších nikdy nezapomenu. Ale kámoška která se mnou začala před delší dobou chodit, řekla že to taky zkusí ale ať jsem jí dal venek či o něco horší skero, a nic. Myslíte že záleží na modelu který ubalíte tomu dotyčnému??

Old Post 09-05-2012 v 17:47 PM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 101

No ja som prvých pár krát nič necítil, iba som sa o trochu viac smial, potom som to skúsil asi za rok, bol to fakt kvalitný OUT a bol som uplne v prdeli...

Napríklad moju kamarátku som ešte nikdy nezhúlil, hulila vela krát a nikdy nič, ale ked som jej dál najsilnejší matroš čo som kedy mal (totalne halucinácie zvukové aj obrazové) a nič jej to neurobilo, tak už sa ani nesnažila, nie každý ma nato asi gény alebo proste čakajú od toho niečo iné

Old Post 12-05-2012 v 10:39 AM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 102

Mně to na poprví vůbec nic neřeklo...menší úsměv, toť vše...Po druhý to samý..Ale poté už to bylo jen lepší a lepší ... U někoho to trvá o něco déle, ale ještě se nestalo že by se mi někoho nepodařilo zhulit.. Ale u jednoho kámoše to byl opravdu problém.. Mohl si dát klidně sám celý bongo a nic... A nakonec se zjistilo, že to bylo tím že to nešlukoval i když on sám měl za to, že šlukuje . To je častý problém začátečníku, neumí kouř vdechnout až do plic a pak se diví že to nefunguje..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 05-11-2012 v 17:14 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

Já mít takovýho kamaráda, tak bych to s nim zkoušel, dokuď by jeden z nás neodpadl. A když by nic nepomohlo, tak by ho bral na akce a vsázel se s lidma, že ten klučina tam všechny přehulí Aspoň něák by se to využilo.


Jinak u mě to začalo dost dramaticky. Před dávnými lety... no zas tak dlouho to neni. Prostě na základce sem šel o volný hodině se spolužačkou před školu, ta potkala dvě kamarádky a ty nás pozvali na jointa. Už sem se k pár brkům přimotal a hulil sem, ale nikdy mi to nic neudělalo, takže sem to sál tim stylem, že sem vyhulil asi půlku brka sám a filtr sem spařil do černa. No po chvilce sem seděl u stromu a povídal si tam s někym, ale pak to přišlo, já si stoupl zamával sem si rukou před ksichtem a vydal něákej pazvuk. A tak začalo moje peklo Nejhorší bylo, když sem se snažil panu učiteli vysvětlit, proč je mi špatně.

Old Post 18-11-2012 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Isha
Nový Člen

Karma uživatele Isha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 104

Mám to stejně, normálně se nezhulím ani po množství, kdy jsou všichni ostatní už v prdeli. Zato v kombinaci s alkoholem se dějou fakt zlý věci, je mi blbě, zvracím a mám šílený bolesti. Tak budu asi zkoušet dál, nebo perorálně... sušenky

Old Post 17-12-2017 v 20:49 PM
Isha je offline   Profil uživatele Isha   Find more posts by Isha   Foto galerie člena Isha   Click here to Send Isha a Private Message   Add Isha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 105

Na zaciatku to je uzasne a potom si telo urobi takzvanu obranu i ked som to ja osobne nezazil , mne to chutilo stale a stale i po 5 bongach za den, mozno prisiel bolehlav ale inak sa nic nezmenilo, a to co som siel bolo nechutne mnozstvo, takze si myslim ze na kazdeho to inak reaguje , teraz mam prestavku , tesim sa ked si dam po roku v lete brko co to bude za hurhaj

Old Post 01-03-2018 v 21:00 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 106

Proti vkusu žiaden dišputát!
Na viacerých miestach sa uvádza, že vačšie množstvo konzumovať je kontraproduktívne. Dokonca sa píše, že menšie množstvá - mikrodávky sú zdravotne účinnejšie.
Osobne "zhulenosť" nevyhľadávam a snažím sa to kontrolovať užívaním cez vapík.

Old Post 01-03-2018 v 22:04 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8099140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív