Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sličné venkovanky (od sezóny 2006 až pryč)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 337






Čau zahradníci,

včera doschly nějaký vrchy ze dvou holek, tak sem hodím pár fotek na čumendu. Tady to prosychalo daleko dýl, tak bez keců jasný

Critical Mass #2 (od guerilly)

Ze startu se mi holka moc nezdála, tvořila max trojcípé listy a jako celek nepůsobila příliš vitálně. Před druhou půlkou však ukázala svůj potenciál a nabrala na kráse, jak mohutností, tak vitalitou. Ve finále mi udělal velkou radost prorostlýma květama s výraznou vůní, hlavně hrozný lepidlo a to i po proschnutí!


1) 18.května šla jako většina do země












2) 28.září focenej celkovej pohled na krasavici.













3) 6.října, den kosy a fotka živého květu.









4 a 5) 14.října dosušeno a uskladněno. Jak sem psal, je to hrozný lepidlo!!!









Spodní půlka rostliny ještě dojíždí...

Old Post 15-10-2012 v 11:16 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 338






Purpurea Ticinensis x Chemdog IBL #2(od tej máničky Časlavy)

Od startu si slečna na nic moc nestěžovala a ve finále se ukázala jako pěknej kompaktní keř bez jedinýho záštipu. Ze začátku květu to ani nevypadaloo, že to budou zatím jedny z nejmohutnějších květů, sice to není takový lepidlo jako CM, ale vyvoněná je moc hezky.


1) zase 18.květen a hurá s ní do země.











2 a 3) 6. října šla vrchní polovina holčiny pod kosu. Celkovej pohled + jeden z vršků.































4 a 5) 14. října stejně jako vršky CM dosušeno a zamraženo.











Tak to je zatím všechno growers, sem trochu ve skluzu a dost kytek je ještě venku, snad nebudou moc přezrálý, popřípadě hnít. Tak i tak mě čeká velký překvapení, snad tam něco bude
Mějte se blaze a ať se daří, ola hej

Old Post 15-10-2012 v 11:42 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 339


Ola hej,

tak co ještě vám z toho stříhání nehráblo? Máme krásnou deštivou sobotu, tak to de dobře... Aby mi to tady úplně nepomřelo a nemysleli ste si, že to mám na háku, tak sem přihodím nějaká ta fota z podzimního konopnění

...No a když sme u těch novinek, tak nevlezly ty kurvy zapráskaný zase ke kytkám? No jasně že, ale tak co děje se tak každej rok a je to pro mě spíš už rutina, než abych se zbytečně nervoval a dohledával kde a kdo to mohl bejt. Je mi líto těch ubožáků co nejsou schopný vysadit a mít z toho patřičnou radost.
Nu což, zmizel jeden celej Critical Mass a Sweet Tooth, vršky z The Purpse, Cheese a Bílý Wdovky, naštěstí se letos zadařilo a nad ztrátama se nemusím hroutit.
Na baráku ještě čekají Big Bud, SSH a Dutch Dragon, který jdou tendle víkend pod kosu, jsou to poslední holky venku.
Taky sem si všiml, že pár vrchů chytlo na půdě plíseň, tak tam zase tak ideální podmínky pro dosušení nejsou, proto je nechávám doschnout ve skříni, která čeká na jaro
Zase naházím holky do jednotlivejch příspěvků, ať je na co koukat

Old Post 27-10-2012 v 12:29 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 340






Larry OG x The Purps (zase od toho Zélanďana Časlavy)

...co bych si bez něj počal No a holčina, ta se rozjela dobře, ale po nějakém čase se jí na místě přestalo líbit a nahodila na všech listech drobné žluté tečky po celé jejich ploše, žádnej škudce, tak nevím. Asi narazila kořeňákem na zeminu co jí úplně nelahodila a od té doby už ani moc nenarostla. Je to škoda, protože v květu ukázala co umí a i když byly palice trochu řidší, tak o to víc byly pocukrovaný k ideálu. Mrkněte samy


1) 18.květen šla do země







2 a 3) 19.října byl dnem sklizně, jde vidět její menší vzrůst, ale zato lahodnej květ
























4 a 5) 27.října, díky míň prorostlým palicím je dosušená a chystá se do mrazáku.

Old Post 27-10-2012 v 12:43 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 341






Purpurea Ticinensis x Chemdog IBL #1(Časlava )

Todle je to řidší pheno a vzrůstem méně košatý. Bez jedinýho záštipu měla něco kolem 1,5m, byla to slečna, kterou sem při příchodu na políčko potkával jako první, takže srdcovka


1) 18.května byla sázená s ostatními











2 a 3) 19.října šla taky pod nůžky...


























4 a 5) 27.října dojíždí v provizorní sušárně... Taky povedený vršky jako u té druhé Purpurey, jo todle sou dobrý geny

Old Post 27-10-2012 v 13:09 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 342






Hashplant (od Hlavy)

Díky za něj moc, tendle jeden kousek co sem si nechal sice tolik nenarostl, ale po každým pomazlení nekutečně zasmrděl! Takže při práci s ním to byla jedna velká radost Květy můžou na první pohled působit listnatěji, ale po ostříhání se ukázaly jako pěkně prorostlý kamínky. Kvantitu nehoním, takže velká spokojenost


1) -//-









2) 6.října - na fotce může působit trochu neforemně, to jen jak se klátil pod tíhou květů. Byl to tak 1,2m neštípanej keřík.









3) 19.října sem ho seknul s ostatními pozůstalými a neukradenými.












4 a 5) 27.října už dojíždí v sušírně, zítra ho čeká mrazák květy podle mýho moc hezký...

Old Post 27-10-2012 v 13:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 343






The Purps (Časlavos)

Skoro vypadá jako bych ho okradl o semena co No na tudle holčinu sem se těšil ještě s pár kočkama nejvíc a ty kund* zrovna z tédle šmikly tu vrchní část, která mohla bejt fakt mocná! Vršky, který byly pod topem vypadají jako vrcholovky ostatních holek. No co i tak byla radost se s ní pomazlit, prostříhat a pokochat se plností palic

1) -//- vypadá trochu neboze co






2 a 3) 19.října - sem ji seknul, celá stavba kytky nejde z fotky moc vyčíst, ale načtrl sem vám tam co přibližně zmizelo. Pro porovnání je v příspěvku č.8 na 3.fotce Purps celej, ale jak píšu tydle fotky nejsou zrovna fajn na porovnávání. Jinak šišky lahodný!




























4 a 5) 27.října - relativně dosušeno, ještě do zítřka to bude chtít a pak šup s ním do mrazáku

Old Post 27-10-2012 v 13:42 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 344






Cheese (Dinafem)

Tadle Cannafestová holka měla dost podobnou stavbu jako The Purps i kvalitou květu srovnatelná. Škoda že ji taky někdo sejmul topovku, je to načrtnutý na fotce v jaký vejšce a jde to i docela dobře vidět. No, to co rostlina dala je paráda. Vůbec i ten Critical+ loni od Dinafemu byl moc povedenej, tak sem zvědavej co nám tadle banka nabídne letos



1) -//-









2 a 3) 19.října sem ji sklidil, na druhý fotce je načrtnutej řez. Odtud vejš se tyčila krásná vrcholovka Na to, že šlo o nižší patra, tak paldy parádní!
























4 a 5) 28.října dosušeno a zamraženo. Velká škoda, že týden co jsem byl pryč a holky byly na půdě, tak toho dost pohnilo. Ale i tak sranda a něco z toho samo sebou je

Old Post 29-10-2012 v 10:52 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 345





Zdárec šulíne!
Dost dobrej počin letos!
Tak jelikož letos nemám svůj out dred, tak ti sem hodim dva své "klenoty". Je to stejnej gen a druhej je podobnej jako máš ty!
p.s. pokusim se to udělat tak hezky zeleně a velce jako to máš ty!


Chemdog D ibl x The Purps

Chtěl by ještě tejden, ale to se nedá nic dělat, klony půjdou pod lampáre.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 29-10-2012 v 16:21 PM

Old Post 29-10-2012 v 15:42 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 346






Larry OG x The Purps

OG pheno, potřebovalo by tak ideálně 2 tejdny, ale i tak vypadá naprosto skvěle. Taky musim testnout pod lampou!
Doporučuju zvětšit.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 29-10-2012 v 16:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 347

Hola zevlos jen to sem házej, ať je na co koukat!

Zrovna dneska se tam po tobě ptaly nějaký nadržený brunetky s vyšpulenejma dvojkama a ty se flákáš s nůžkama někde kdesi? Sprosrals

Jo tak Larry OG x The Purps sou si hodně podobný, kvalitně pocukrovaný

Mrkni na tu hromadu co se mi povedla o víkendu a už to dostříhej, ať ti z toho nehoukne

Old Post 29-10-2012 v 16:42 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 348

Pyčo nadržený brunetky, ty mě sledujou až do lesa, než jim zmizim v houští u pole!
Minule tam kámoše srazila srna, asi taky dost nadržená!

Ještě zejtra ráno střihačka a je to pro letošek za mnou!!! JE TO HROZNÝ!!! Mě zejtra ucejtíš pár set metrů předtim než mě potkáš, cannabis for men!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 29-10-2012 v 20:58 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 349






White Widow (Hanf Hanf)

Holka ve finále moc pěkná, jen se mi nejeví úplně, tak jak by se WW jevit měla Je možný, že se mi v tom množství rostlin prostě zaměnila s jinou partou. No co, tadle slečna šla jako náhrada za hermující The Purps a tak měla vegetační zpoždění za ostatníma, nakonec většinu o mnohé přerostla a ukázala své růstové schopnosti co do výšky i šířky. Průser byl akorát to, že jako i z některých dalších si ty hovada střihly i z této vršky a tak sem ji bral né úplně dozrálou, chtěla tak 10dní do kosy, ale i tak koukám po dosušení že sou to dobře vyzrálý paldy, ale dojet to, tak by to byla paráda. Mrkněte na ni, bez záštipu parádní stavba


1) 16.června byl jejím posledním dnem v květníku (vedle malej Sweet Tooth 3 )





2) 6.října je ještě celá neokradená tak se můžete mrknout na celou stavbu













3) 19.října byl dnem kosení














4 a 5) Dnešek - dosušená, doslova nacpaná do sklenice, výnosově je za lepí průměr letos. Květy pěkný, hutně prorostlý

Old Post 02-11-2012 v 20:43 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 350






Sweet Tooth 3 (od Hlavy)

Tydle holky jsem měl vy finále tři, jednu celou a půl té druhé ukradli, zůstala mi tak jedna a spodky té druhé. Jelikož šlo o klony z jedné matky byly jako přes kopírák. Vzrůstem kolem 70ti cm, neštípal jsem je a nechal ať se ukážou. Nejvíc m dostaly ty barvy do kterých šli ke konci květu, lahoda pro oko! Výnosově žádnej zázrak, hlavně proto že by si holčiny asi představovaly lepší růstový podmínky, víc péče a né takovou guerillu


1) 18.května šly povětšinou do země









2 a 3) 19.října jsem kosil co zbylo...




































4 a 5) Dneska dosušená s dalšími a už se válí ve sklenici Pohodová genetika

Old Post 02-11-2012 v 20:58 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 351






3x NoName

Taky dobrý, známej chtěl nějaké rostliny, tak sem mu naslepo dal 3 kousky. Jelikož je to spíš mastičkář, tak nějaký geny moc neřeší, hodil to do pytlů dojel je a na podzim mi řiká, ať si pro ně zajdu, že je nechce na masti, výtažky na nic. No co, sušený, focený a skaldovaný jsou pohromadě, byla z nich celkem dobrá hromádka. Na květech jde vidět rozdílnost genů a částečně i podoba s některýma holkama vejš, však koukněte

Old Post 02-11-2012 v 21:09 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 352






Super Silver Haze (Hanf Hanf)

Tadle holka je jedna z mála co nerostla s většinou, dlouhou dobu si lebedila v malým květníku a až po delší době, když se ukázala většina samců a hermáčů na políčku, tak sem ji s klidem hodil do země. Čekal sem že pokvete dlouho až do listopadu a nakonec to stihla celkem slušně V den kdy přišly ty první sněhy sem udělal ještě nějaký fotky a hned sem ji setnul. Květem moc povedená rostlina



1) 16. června je +- den zasazení do země




2 a 3) 28. října byl dnem prvních sněhů a sklizně této krasavice, pod tíhou sněhu šly vršky pěkně k zemi. Topovka je pěkně postavená


























4 a 5) Dneska sem ji odstřihal od stonků, a uskladnil. Květem se SSH vešla k lepšímu průměru, škoda že mi trochu přeschla, ale na kráse jí to určitě neubralo, mrkněte na ni

Old Post 10-11-2012 v 22:42 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3448140 seconds with 44 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív