Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Který typ kuřáka marihuany jsi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Který typ pravidelného kuřáka marihuany jsi? (viz níže)
Individuální
Rekreační
Chronický (dlouhodobý)
Nejsem pravidelný kuřák
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 65

Víkenďáák.... někdy ještě míň.... ale někdy když se to rozpoutá, tak nevim kdy skončit :-D

Don't worry be happy!

Old Post 26-10-2011 v 22:46 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forsite
Nový Člen

Karma uživatele forsite - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 66

Individuální- hlavne v zimnych dlhych veceroch....

v lete v spolocnosti.

Old Post 27-10-2011 v 06:11 AM
forsite je offline   Profil uživatele forsite   Find more posts by forsite   Foto galerie člena forsite   Click here to Send forsite a Private Message   Add forsite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
Dan.Bass - tak tak,ono se to blbě reguluje,když máš zásoby na rok a je to tak dobrý


Tak tohle vystihuje skoro moji situaci ale klasicky se přes léto střídají všechny možnosti co už tady padly. Od hladovění přes osvobození a zase těšení a užívání.

A v případě, že jste po špeku zničení a chcete s tím seknout, tak nemusíte. Sežeňte si lepší genetiku Pak se dá pálit každý den

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 27-10-2011 v 18:47 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 68

teď jsem pár měsíců netahal a děsně jsem se rozhulil, každej den, celej den, jsem teď ve fázi kdy si říkám, nebudu hulit bude mi blbě, pak si zahulim a je mi blbě a lituju toho že jsem hulil, jsem divnej každopádně s prací teď už je to pryč, čas začít platit složenky neumím si představit vykonávat slušnou práci a bejt imrvére zhulenej...
Tak ten individualista se sklonem mít před brkem všechno hotový a vyřízený.

Old Post 26-11-2011 v 20:13 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Tráva založena na chem. hnojkách na mě působí jako speed (nefetuju, niky jsem tak nečinil a nebudu) takže už ganju neinhaluji, možná tak co bych vypěstil ale to je marný boj s kleptomany takže na to se**...Proto už pokuřuju jen hašiš jo to je jiná . Je to více relaxační, uklidňující, žádný stres, napětí jako po tom bordelu z ulice (jak to nazývám)...Ten se nedá pořešit vždy jako travča takže chronik nejsem tzn. rekreační labužník hašiše ...fakt doporučuju nehulte ty srač** z ulice jen Vás to (z)ničí...ta různorodost těch modelů kdy pokaždé chytnete úplně něco jiného...fujtajbl...nevíte co do toho dotyčný nacpal, nalil; každému dealerovi je fuck co to s Váma udělá, hlavně že má cash, že?$$...teď koukám výš a vidím že něco takového už popsal chuck...Takže tak, jsem labužník, gurmán hašiše a vím, co dělám, co říkám - těch sraček z ulice už jsem zhulil kolem kila, mám dost ať si s tím ničí hlavu cig***...mějte se...

Old Post 26-12-2011 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Bohužel jsem jednoznačně chronický.

Old Post 06-01-2012 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Cla$$ic
Tráva založena na chem. hnojkách na mě působí jako speed (nefetuju, niky jsem tak nečinil a nebudu) takže už ganju neinhaluji, možná tak co bych vypěstil ale to je marný boj s kleptomany takže na to se**...Proto už pokuřuju jen hašiš jo to je jiná . Je to více relaxační, uklidňující, žádný stres, napětí jako po tom bordelu z ulice (jak to nazývám)...Ten se nedá pořešit vždy jako travča takže chronik nejsem tzn. rekreační labužník hašiše ...fakt doporučuju nehulte ty srač** z ulice jen Vás to (z)ničí...ta různorodost těch modelů kdy pokaždé chytnete úplně něco jiného...fujtajbl...nevíte co do toho dotyčný nacpal, nalil; každému dealerovi je fuck co to s Váma udělá, hlavně že má cash, že?$$...teď koukám výš a vidím že něco takového už popsal chuck...Takže tak, jsem labužník, gurmán hašiše a vím, co dělám, co říkám - těch sraček z ulice už jsem zhulil kolem kila, mám dost ať si s tím ničí hlavu cig***...mějte se...


asi Ti uniklo, že jsi na webu pěstitelů konopí, takže příspěvek s několikerou citací " těch sraček z ulice" asi bude trochu off topic.)

carpe diem

Old Post 06-01-2012 v 20:49 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

ween : Jistě, ale když všecko pokradou tak většinou berou lidi od dealerů, respektive dostanou od známého gratis... Napsal jsem, který typ kuřáka jsem, takže to další je takový bonus a poučení pro ty, co berou jen od překupníků. Snad se tolik nestalo. Měj se.

Old Post 10-01-2012 v 07:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Cla$$ic
ween : Jistě, ale když všecko pokradou tak většinou berou lidi od dealerů, respektive dostanou od známého gratis... Napsal jsem, který typ kuřáka jsem, takže to další je takový bonus a poučení pro ty, co berou jen od překupníků. Snad se tolik nestalo. Měj se.


já to taky nemyslel úplně vážně, také jsem kupoval..... ale i když už není vlastní, je tady nějaká komunita, která Ti pomůže.. tedy jestli máš správné známé .))
btw.. a hašík miluju!

carpe diem

Naposledy upravil ween 12-01-2012 v 18:02 PM

Old Post 12-01-2012 v 17:51 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knigh Rider
Nový Člen

Karma uživatele Knigh Rider - 16% PěstitelskáKarma uživatele Knigh Rider - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 74

Na půl individuálně a napůl rekreačně

Fly as high as you can dream

Old Post 12-01-2012 v 21:54 PM
Knigh Rider je offline   Profil uživatele Knigh Rider   Find more posts by Knigh Rider   Foto galerie člena Knigh Rider   Click here to Send Knigh Rider a Private Message   Add Knigh Rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 75

[účet odstraněn]

Old Post 22-01-2012 v 07:30 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 76

Rekreační Individum s hodně vymezenejma hranicema ;-)

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 02-10-2012 v 22:13 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od dalick
Rekreační Individum s hodně vymezenejma hranicema ;-)

citace:
Původní příspěvek od dalick
. ale když řeknu že sem kouřil cca 100 odlišnejch brk - většinou od kámošů co donesli tak na mě vždycky všechny působily špatně Prostě jakmile si dám prda tak za čtvrt hodinky se začínám cejtit jakoby pod nějakejma sračkama co dávaj v blázinci , začíná mi strašně vybrovat okolí kolem páteře , nemůžu nic spolknout protože mám sevřený hrdlo , vůbec do ničeho se mi nechce ani mluvit pomalu nemůžu a když jo tak je to pro mě námaha jako bych vyšlapal Everest


Takže ,když je ti špatně tak relaxuješ?

Old Post 02-10-2012 v 23:11 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
izraell
Stálý Člen

Karma uživatele izraell - 94% PěstitelskáKarma uživatele izraell - 94% PěstitelskáKarma uživatele izraell - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 78

Tak ja hlavne po praci a nebo kdyz neridim,ale jak mam volno a neco si je tak tvorim tak muzu cely den.U pc je to ok jako treba ted.Taky podle nalady , Ps" nekdy sem i linej zavalet hee

Old Post 03-10-2012 v 00:13 AM
izraell je offline   Profil uživatele izraell   Find more posts by izraell   Foto galerie člena izraell   Click here to Send izraell a Private Message   Add izraell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

Jak kdy no, někdy mam tejden, že bych jen těžko spočítal, kolik sem toho sám spálil a jindy sou to zas procházky s kámošema, designy, občas večerníček. individuální/rekreační

Old Post 05-10-2012 v 06:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo


Takže ,když je ti špatně tak relaxuješ?


Právě že ani nerelaxuju.....sem jakoby ospalej ale ani zamák bych neusnul protže jak zavřu oči začíná se to se mnou houpat jaxvině.....jako kdbych by trochu nalitej.

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 05-10-2012 v 15:03 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
16-10-2006 - Re: Povolání kuřáků marihuany - 28 odpovědí
04-10-2016 - Povolání kuřáků marihuany - 1027 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2963050 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív