Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sličné venkovanky (od sezóny 2006 až pryč)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 321



Malej, náhodnej potěšující sousedskej dar. Bohužel neznám původ, tak jen tak na koukačku.

Na prohnání přes Ice Bagy jak dělaný.

Old Post 10-10-2010 v 18:27 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 322


Čorky 1:0 Zedy

Takovejdle pohled na mě čekal po dvoutýdenní návštěve na zahradě, kundy sou to!

Pak pošlu foto zbylýho Mazárka a té malé Euforky, je zajimavý že je tam nechaly

Old Post 23-10-2010 v 10:25 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mentaly
Stálý Člen

Karma uživatele mentaly - 39% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 323

to sou sracove letos se krade o sto sest

Old Post 23-10-2010 v 11:49 AM
mentaly je offline   Profil uživatele mentaly   Find more posts by mentaly   Foto galerie člena mentaly   Click here to Send mentaly a Private Message   Add mentaly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 324





Tak z toho co na zahradě zůstalo, aspoň něco dneska je kosím obě!

Mazar

Přízemní mrazíky od místního potoka jim ale vůbec nesvědčí...

Old Post 24-10-2010 v 10:50 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 325





Euforia

Old Post 24-10-2010 v 11:05 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 326

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Malej, náhodnej potěšující sousedskej dar. Bohužel neznám původ, tak jen tak na koukačku.

Na prohnání přes Ice Bagy jak dělaný.


Nebude toho na IB docela škoda, vypadaj hezky ty palice..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 24-10-2010 v 11:27 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 327

Teď když sem přišel o těch pár kytek, tak se na IB vyseru a budu rád za každej kouř, to jo kolego!

Old Post 24-10-2010 v 11:37 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 328


...

Old Post 25-10-2010 v 07:29 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Sličné venkovanky Příspěvek č. 329






-> OUT 12 <-

Zdar

tak už trochu ze zvyku a z radosti se s vama rád podělím o letošní outdoorový počinny. Letošek je spíš dost guerilla style a holky by určitě snesly víc péče, nu což samozřejmě to toudle dobou krásně kvete, voní, lepí a je na co koukat. Tak sem budu postupně házet dojetý holky, který za to stojí

Většina z nich rostla v jamách co se rýči a rukám do hloubky chtělo, prosypaných trávníkovým substrátem..
Hnojený byly asi 2x Growem a jednou Bloomem.

Na úvod nějaké fotky z příprav:

1) 11.březen všechno první den v RW kostkách na klíčení
2) 31.březen už to pěkně leze
3) 21.duben malá jungle a po přesazení dost problém s místem
4) 1.května pěkně prorostlý květníky, necelejch 0,5l
5) 18.května šlo po zmrzlejch všechno ven do připravenejch děr

Old Post 30-09-2012 v 20:00 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 330






mezi prvníma dojetýma je...

Durban Poison (od P@ulexe)

Tímto díky za osivo! Geny známý, který potvrdily svoji rychlost. Kytku sem ani jednou neštípal, takže její stavba je přirozená i když to na fotce moc vidět nejde. Na fotkách si možná všimnete nějakých semen v palicích, nešlo o hermení, ale nejspíš nějakej nálet pylu z okolí, protože políčko bylo od hermáčů a samců včas zbavený. Zbytek z fotek:

1) 18.května bylo datumem výsadby









2) 23.září poslední den života a celkovej pohled












3) Fotka vršku ze stejného dne












4) 24.září ostříhanej vršek před sušením












5) 27.září, tady už je relativně sucho, většina těch větších vrchů a šup s tím do mrazáku

Old Post 30-09-2012 v 20:11 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 331






Biddy Early Citral (od Mrakoplase)

Díky za řezivo Jak mi bylo předáno, že tydle geny reagujou na stres nákvětem, tak se mi to jenom potvrdilo. Kočce se pořád něco nelíbilo i když měla stejné podmínky s ostatníma kámoškama, kterým vše sedlo jak prdel na hrnec. Nechtělo se mi do ní zbytečně rejpat a nějaká aklimatizace se stejně ukázala. I když trochu s mutacemi listů, tak stejně vyrostla do né závratných výšin, ale v květu vše vynahradila vyvoněnýmy a relativně hutnými vršky, však koukněte sami


1) 25.května pár dní od vysazení








2) 17.července, pomalej růst a zřetelná mutace na cípech listů













3) 23. září byl dnem kosy a na fotce jeden z vršků














4) Ještě ten den sem to postříhal od listí a hurá sušit












5) 26.září je dosušeno a zamraženo, pocukrovaný je to chutně!

Old Post 30-09-2012 v 20:18 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 332






Lebanon (opět od Mrakoplase)

Tadle slečna šla jako náhradnice za hermující The Purps, kterej byl krásně narostlej a do té doby mi dělal jenom radost. Chytla se v pohodě, ale postupem vegetu celkem strádala na výživě a následně dosti prořídla, což de vidět na fotkách. Jinak taky jedna z těch rychlejších, ve finále výrazně provoněných krasavic.


1) 6.července, den náhrady za hermující The Purps









2) 25.července, viditelnej nedostatek dusíku a řidší stavba












3 a 4) 28.září den kosy a fotky sladkých vrchů






























5) 29.září sem to dostříhal a dodneška se suší




Jelikož sem pořád ještě bez baterek ve váze, tak gramáže doplním hned jak hodím prdelí a koupím baterky
Zbytek holek, kterejch je ještě dosti budu házet postupně po dosušení.
Tak ať se vám vše daří podle představ a mějte se blaze!

Old Post 30-09-2012 v 20:27 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 333

čau měl bych jeden dotaz..jak to tak rychle sušíš?? já mám Bec a Lebanona taky a ten nákvět u stresovaný Bec můžu potrvrdit...zajímavý ovšem je že sem jich měl 7(některý u kámošů a některý u mě a co řikal mrako tak to by to měli bejt 2 phena) a stalo se mi to jenom na jedný ze 3 co sem měl na políčku ale ta už je taky dokvetlá braly sme jí myslim 24týho...ale zbylý 2+bráchoj na zahradě chtěj dle mýho názoru tak ještě tejden, 10 dní...jinak pěkný k+ a pm kdyžtak smažu jestli už máš všechno pod střechou tak ať to chutná a jestli ne tak ať to neplesnivý směj se f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 01-10-2012 v 20:22 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 334

Zdar fire, hele už se mě ptal i chlapík přes pm, tak aby ste si nemysleli že jsem nějakej barbar a honím to mikrovlnkou :
Protože je nejlepší místo na sušení obsazený předpěstem, tak sem odkázanej na půdu, kde nejsou podmínky pro sušení úplně fajn, ale mohlo by bejt i hůř. Tydle rychle dokvetlý věci, který nemají zase tak moc prorostlý květy schnou celkem slušně do podoby, která se mi hodí na zamražení.
Do mrazáku dávám konopí u kterýho se ještě nelámou stonky, ale je to ještě částečně taková houževnatá guma, nevím jak bych ti to přiblížil, vezmu do ruky a vím pak už jen postupně odvětrávám pytle v mrazáku a je dobře.

Old Post 02-10-2012 v 09:23 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 335

Zdárec sličná venkovanko!
Tak jsem "dosušil" i toho Lebanona a víc se mi zamlouvá Biddy Early Citral, furt mi příjde, že má takovej pepřovej nádech, zajmavý! Díky
Každopádně jsem dost zvědavej na ten zbytek, tak good luck a at to nenajde žádnej přizdisráč!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-10-2012 v 17:36 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 336






Nazdar humusákos

Jo docela pepřák to je. Hele dneska jsem byl na záhumence a kytky tam pořád ještě sou
Zatím je tou nejsličnější venkovankou Purpurea Ticinensis x Chemdogem od tebe kterej sem dneska sekl vrchní půlku, zbytek nechám dojet a další celá Purpurea se bude ještě několik dní slunit. Ten Purps chce kupodivu ještě nějakej čas nechat, však se mrkni sám na fotky. No holky od tebe jsou moc fajný díky ti za ně!






Purpurea Ticinensis x Chemdog IBL























The Purps

Old Post 06-10-2012 v 20:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2822130 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív