Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor grow vol. 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od norbit
jasně máš pravdu pokud je to místo někde poblíž kde chodí lidi se psi ale pokud chce někdo pěstovat venku mimo svůj pozemek, většinou zvolí nějaký hustý křoví, malej lesík atd. kde nikdo moc nechodí ani se psi, ani myslivci...a tyhle místa většinou vyhledávají jen čorky, cigání a feťaci kteří vědí že na těhle místech se pěstuje! prostě, když dát past tak jedině s tím že vím že tam chodím jen já a nikdo jiný by tam nevlezl krom těch zmrdů co kradou kytky! jedinej problém by snad byl jen s lesní zvěří která by mohla do toho železce šlápnout a uvíznout tam

No tady třeba podle fotek vidíš že to není žádný hustý křovisko nebo místo kam by normální člověk nevlez a ty mu radíš sklapovací past takže co tím jako chceš říct? Spíš líp hledat fleka ale netahat ten bordel do přírody.

Old Post 17-09-2012 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Mr Green

No tady třeba podle fotek vidíš že to není žádný hustý křovisko nebo místo kam by normální člověk nevlez a ty mu radíš sklapovací past takže co tím jako chceš říct? Spíš líp hledat fleka ale netahat ten bordel do přírody.


Ono to vypadá že to je někde poblíž, ale věř že není . Tam by normálně noha nevkročila. I já tam chodim nerad, protože ta cesta k tomu je příšerná

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 17-09-2012 v 19:05 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 19


Tak takhle nějak vypadá suchej testovací vzorek

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 18-09-2012 v 13:31 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20

no ve finále můžeš bejt rád že ti vzal jen dvě větvičky, taky ti tam mohl ty dvě větve nechat a zbytek podělat...kdyby to byla čork tak už to tam nemáš, spíš pěsujete dva blízko sebe..

Old Post 18-09-2012 v 19:55 PM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Spronty
Myslim, že tam na to místo by člověk jen tak nepáchnul. To už prostě jedině že to vyloženě někdo hledá. A mě trhat větve nikdo nebude, ani na košt. Doufám jen, že to byl vítr a ty větve někam odlítly.

Ať si ten člověk tam na mě klidně počká, ještě mu rozbiju hubu že to trhá






No kamaráde. Nebudu tu polemizovat nad tím jaké jsi individum. To si asi každej udělá obrázek z toho cos napsal !

Prober se kurva. Nastražovat pasti je protizákoný. A je na to hned několik odstavců. Můžou ti napařit pytláctví, nebo taky veřejný ohrožení.
Nehledě na to že ať už je to v sebevětšim roští nebo bordelu, vždycky tam je možnost že tam někdo vleze. Děcka vlezou úplně všude , neříkej že jsi jako malej nebyl rád "průzkumníkem neznámý země za humny". Nebo se někomu zaběhne pes, bude ho hledat a vleze tam taky. A co asi takovej člověk udělá když se někde v lese chytne do pasti? No rozhodně tam nebude čekat až ho někdo přijde osvobodit. Většina lidí si zavolá pomoc. takže to jsou další lidi který dojdou k tvejm kytkám. jaká je asi pravděpodobnost že to někdo z nich nenahlásí ?
Zamysli se trošku


Prostě když už pěstuju OUT v přírodě, tak pamatuju v prní a poslední řadě na to že jsem v přírodě. Hold to sebou nese riziko čórnutí nebo zničení. S tim hold musíš počítat.....

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 20-09-2012 v 16:26 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

Myslím si, že protizákonný je toho víc při pěstování marihuany, to by se měl probrat pak každý.

Nevím jestli se tomu dá vůbec říkat "pasti". To zní jakobych tam měl pasti na medvědy, 20cm hřebíky apod.
Mám tam pouze jen prkna s MALÝMA hřebíčkama, který člověka jenom píchnou a odstrašej.

Moc zveličuješ.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 20-09-2012 v 19:15 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 23

No kdybych měl v úmyslu jít podělat kytky, tak mě žádny prkna s MALÝMA hřebíčkama neodradí...pokud o tom někdo už ví, sklidil bych to co nejdřív, ale přeju Ti ať to vyjde a sklidiš vše, tak jak se sluší a patří

Old Post 21-09-2012 v 22:11 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 24



Tak je sklizeno a dám menší report.
První SC - zkuřuje minimálně, vzhled bídnej, zkazil jsem sušení, 160g
Druhé SC fialka - půlka kytky šlohnuta, zbylo mi 60g suchýho, nádherně zkuřuje, voní lehce po jahodách a škrábe.
Top Tao regular - oprcáno a nebo se to zhermilo, netuším, každopádně na pár větví miliarda semínek. Chuť hnusná a zkuřuje asi jako čudka, možná trochu víc.
Frisian Dew řez - nádhera, voní po houbách, tvrdé šišky, stav si nemůžu vynachválit, po chvilce hulení dostanete pěknou šlupku do hlavy . Hustej dým, kašlák.
Pamir Gold a Critical+ ukradeny. Až toho člověka potkám (vim kdo to je) tak mu zlámu všechny prsty.

Z letošního roku nadšený moc nejsem, hlavně kvůli čorkám, kvůli kterejm jsem musel sklízet dřív a ještě mi zbytek ukradl. Příště už venku nepojedu, chtěl bych na příští rok zkusit indoor.

Tak to je vše, ostatním přeju hezkou úrodu a užívejte stavy

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 24-10-2012 v 14:00 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 25

...bych se na to vysral na náký lámání prstů...hulení už ti to nevrátí a ještě na sebe krásně upozorníš + trestní oznámení atd..na hovno..jsk tu někdo psal příště vybrat lepší místo "bez pastí!!"..před asi deseti lety jsem měl pole ke kterýmu se jelo 40minut 'svižně'autem a pak sem musel ještě šplhat hodinu po skalách a údolích...výslefek byl takový že se mi tam 8let nic neztratilo..ale je to pár let zpátky a ty šmejdi se tam prostě nějak dostali a čorli mi 'pouze!!!'4 kytky super skunku..zbytek nechali..podle mě to nemohli dostat dolu kvuli váze a objemnosti..a koukni na to..super pecka šveska místo a bylo mi to k hovnu..musel sem najít jiný chtě nechtě..toliko z mé kroniky a i když si jsem vědom že to vtéhle témě již aktuální není..věřím že to alespon trochu vrhne světlo na to jsk zabezpečit out.pole aspon na pár let...a nebo taky ne....???

Old Post 28-01-2018 v 11:13 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 26

.....hmmmm anebo zpátky na stromy....

Old Post 28-01-2018 v 13:36 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2021 - Outdoor grow Diary - 8 odpovědí
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
22-09-2015 - Outdoor vol. 2 od SMT - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3158180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív