Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor grow vol. 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Obecné Outdoor grow vol. 2 Příspěvek č. 1



Tak je to tady. Sluníčko začalo svítit a už můžeme jen doufat, že na nás nezaútočí ranní mrazíky.
Minulý rok jsem sázel poprvé, řízek od zdejšího člena, Strawberry Cough. Kytička mi vyrojila pár semínek, nějaký jsem rozdal, nějaký jsem si nechal. Hodně povedenej model

Pro letošní rok jsem si zasadil 5 feminizovaných Shamanů, 3 Strawberry Cough a 3 Top Tao Reg.

Zatím ještě předpěstovávám doma. Něco mi už vylezlo z půdy, něco jsem zasadil teprve dnes.

Budu nejdrív hnojit od Agro kapalným hnojivem pro pokojové rostliny. Poté zakoupím něco od Plagronu, hlavně na květ. Minulý rok se mi osvědčilo hnojivo Plagron Alga Bloom - doporučuju .

Každopádně přidám foto celku.
Vepředu v těch malejch jsou shamani a top tao. ve skleníčku mám 3 jahůdky a 3 šalvěje .

A ještě přidávám lepší detail šalvěje (která do tohodle threadu asi nepatří) a jahůdky.

Peace a ať to roste ;-)

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 30-04-2012 v 20:43 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2



Takže při koupě hlíny jsem dostal dáreček - nejspíš svilušky nebo nějaký potvory. Sežrali mi asi 6 semínek který jsem měl v hlíně. Jakmile semínka udělali klíček tak se na něj nahrnuli, ještě do toho semínka stihly naklást vajíčka a vyžrat jí zevnitř, zmetci.

Roste tedy 2x Strawberry cough, 2x Top Tao, 1x Shaman.

Koncem příštího týdne půjdou ven a doplním ještě nějakýma řízkama.

1. foto Top tao, takhle už je asi tejden a nechce vůbec růst. Zaseknul se a asi chcípne.

2. foto zleva 2x SC, Top Tao, Shaman

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 18-05-2012 v 13:55 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3






Update 5.6. 2012

Zakoupeny 4 řezy od člena z G, tímto mu mockrát děkuji

Řezy jsem trochu zřídil, ale myslim, že to přežijou.. holt chybama se člověk učí

Konečné odrůdy: 2x Frisian Dew, 1x Critical+, 1x Pamir Gold... 2x Strawberry Cough, 1x Top Tao, 1x Shaman

1. Nejstarší ze všech - Strawberry cough - 3.6. zasřiženo FIM metodou
2. Shaman
3. Top Tao - 5.6. FIM
4. Strawberry Cough - 5.6. FIM
5. Zleva 2x Frisian Dew, Critical+ a Pamir Gold

Zatím nic nehnojeno. Začátkem příštího týdne chci sadit ven.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Naposledy upravil Spronty 05-06-2012 v 17:12 PM

Old Post 05-06-2012 v 16:59 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4



Dnešní tropy mě donutily přesadit kytky ven, konečně .

Práce asi 3 hodiny + ještě časem možná udělám ohradu.

Žádný mix půdy jsem tam nedával, protože vím, že tam je dobrá půda. Vyzkoušeno z loňska. Všude je plevel a holky jsou taky plevel takže to poroste .

Shaman jsem si ještě nechal doma, protože je na tom špatně a budu rád když přežije.

1. Foto - celek - Tvar k**dy (2x Frisian Dew, 1x Pamir Gold, 1x Critical+, 2x Strawberry cough, 1x Top Tao)
2. Foto - Takhle to vypadá okolo + asi 2-3m pod půdou pramení potok

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 16-06-2012 v 20:58 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 5

Nechci Ti do toho kecat, ale řekl bych, že to máš moc blízko u sebe. Časem z toho bude jedna velká koule a bude se Ti potom blbě ke kytkám dostávat. Za ty roky, co se tomuhle koníčku věnuju, jsem zjistil, že někdy je méně více a naopak. Takže buď méně kytek (to asi nechceš, když jsi do nich investoval) nebo bych jim dal více místa, aby se mohly pořádně ukázat. Já bych je alespoň rozesadil kousek dál od sebe, v zemi by to mělo jet krásně a je škoda to mít namačkaný na sobě. Ať se daří.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-06-2012 v 23:54 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

MedvedBrtnik: No přesazovat se mi to už nechce Pokusím se to roztáhnout do stran, ohýbat a tak podobně.

Na políčko ještě přibude Autoflower od Budha seeds. Bohužel nevím přesně jaký model, protože jsem to dostal od kamaráda a on se nekoukl na jméno, viděl tam jen Budha seeds

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 24-06-2012 v 17:03 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7






Tak dávám update po dlouhé době.

Není moc co psát, takže to shrnu.
Kytky jsem hnojil jen 2x, protože je vždy přes den krásně a v noci prší, tak tam ani nemá cenu chodit.
Řezy mi jedou nějak pomalu, nestíhají.
SC má 2 metry
Nedávno všechny kytky zaštípnuty

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 31-07-2012 v 16:58 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8






SC má 3m a pod tíhou palic se už začíná naklánět, takže příště nahodím kolíky a přivážu jí.
Ostatní jsou taky pěkný, ale není to to, co jsem čekal

Zde jsou nějaké fotky.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Naposledy upravil Spronty 02-09-2012 v 12:18 PM

Old Post 02-09-2012 v 12:04 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9






Z jedné kytky (SC) mi zmizely 2 větvě. Nikde kolem jsem je nenašel, takže mi to asi našli čorky a utrhli 2 větve. Dnes tam aplikuji nějaké pasti, pro jistotu. Nestojim o to aby mi to nějakej cikán sklidil.

Přidávám fotky

1. SC
2. SC č.2
3. SC č.2
4. Top Tao
5. Vrcholek SC

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 16-09-2012 v 12:31 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 10

To by museli být asi hodně slušní zloději, aby se tam nevrátili pro zbytek. Je to sice na hovno když to není úplně dozrálý, ale možná bys to měl raději zklidit než to dodělají. Mohl bys taky přijít o všechno pokud nemáš nějaký miny...

Old Post 16-09-2012 v 16:18 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 11

Koncem týdne chci sklidit SC , už na to i vypadá.
No nastražil jsem tam prkna s hřebíkama tak uvidíme Se zvířatama problém nemám, mám tam vlasy.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 16-09-2012 v 17:36 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 12

zdravím moc pěkný!! a na ty čorky bych si pořidil pořadny železce aspon na medvědy!!

Můj prvni biopěst2012

Old Post 17-09-2012 v 12:31 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od norbit
zdravím moc pěkný!! a na ty čorky bych si pořidil pořadny železce aspon na medvědy!!

No, třeba jsi měl kliku a jen si vzal větve na košta a třeba se nevrátí, ale třeba taky ne :p S těma pastma se trochu proberte hoši, dávat prkna pobitý hřebama :p Často když chodim se psem venku něco najdu tak se jdu vždycky podívat jak to komu roste a kdybych mě nebo psoj projel nohou hřeb tak si tam na borečka asi počkám, do přírody tkovejhle bordel netahej, doma si to dávej kam chceš a s pastma na medvědy jděte rovnou do pr*ele. Zkuste o tom trošku přemejšlet :p

Old Post 17-09-2012 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 14

Myslim, že tam na to místo by člověk jen tak nepáchnul. To už prostě jedině že to vyloženě někdo hledá. A mě trhat větve nikdo nebude, ani na košt. Doufám jen, že to byl vítr a ty větve někam odlítly.

Ať si ten člověk tam na mě klidně počká, ještě mu rozbiju hubu že to trhá

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 17-09-2012 v 13:43 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Mr Green

No, třeba jsi měl kliku a jen si vzal větve na košta a třeba se nevrátí, ale třeba taky ne :p S těma pastma se trochu proberte hoši, dávat prkna pobitý hřebama :p Často když chodim se psem venku něco najdu tak se jdu vždycky podívat jak to komu roste a kdybych mě nebo psoj projel nohou hřeb tak si tam na borečka asi počkám, do přírody tkovejhle bordel netahej, doma si to dávej kam chceš a s pastma na medvědy jděte rovnou do pr*ele. Zkuste o tom trošku přemejšlet :p
jasně máš pravdu pokud je to místo někde poblíž kde chodí lidi se psi ale pokud chce někdo pěstovat venku mimo svůj pozemek, většinou zvolí nějaký hustý křoví, malej lesík atd. kde nikdo moc nechodí ani se psi, ani myslivci...a tyhle místa většinou vyhledávají jen čorky, cigání a feťaci kteří vědí že na těhle místech se pěstuje! prostě, když dát past tak jedině s tím že vím že tam chodím jen já a nikdo jiný by tam nevlezl krom těch zmrdů co kradou kytky! jedinej problém by snad byl jen s lesní zvěří která by mohla do toho železce šlápnout a uvíznout tam

Můj prvni biopěst2012

Old Post 17-09-2012 v 16:15 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od norbit
jasně máš pravdu pokud je to místo někde poblíž kde chodí lidi se psi ale pokud chce někdo pěstovat venku mimo svůj pozemek, většinou zvolí nějaký hustý křoví, malej lesík atd. kde nikdo moc nechodí ani se psi, ani myslivci...a tyhle místa většinou vyhledávají jen čorky, cigání a feťaci kteří vědí že na těhle místech se pěstuje! prostě, když dát past tak jedině s tím že vím že tam chodím jen já a nikdo jiný by tam nevlezl krom těch zmrdů co kradou kytky! jedinej problém by snad byl jen s lesní zvěří která by mohla do toho železce šlápnout a uvíznout tam a maxximálně v tom lese ještě houbaři

Můj prvni biopěst2012

Old Post 17-09-2012 v 16:17 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2021 - Outdoor grow Diary - 8 odpovědí
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
22-09-2015 - Outdoor vol. 2 od SMT - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2170670 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív