Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Trestné body
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Trestné body Příspěvek č. 1

Trestné body

Nepoužití hledání 9 bodů

Téma chybně zařazené v kategorii 9 bod

Více příspěvků pod sebou (nepoužití editace) 1 bod

Zavádějící název tématu 1 bod

Stejný příspěvek ve více fórech 3 body – stejný příspěvek pište na Groweru jen jednou; šanci na brzkou odpověď nezvýšíte tím, že dvakrát napíšete „pomoc, plíseň“

Spamování 5 bodů - závažnější forma "stejný příspěvek ve více fórech", např. když je v příspěvku ve více fórech nějaká reklama

Příspěvek irelevantní k tématu 4 body – OT – off-topic = mimo téma, mimo mísu; do pěstitelských fór nepatří hlášky typu „máš to pěkný, K+“ (to patří do komentáře ke karmě nebo do PM), „:-)“ (dtto), samozřejmě sem spadá cokoliv zcela mimo téma (v Indoor pěstování je hláška „včera kolem jeli hasiči a houkali“ plně OT) apod. Prostě hlášky mimo téma.
Totéž platí i pro Léčitelství - léčebné účinky marjánky jsou vlastností, která jejímu pěstování otvírá dveře. Lidi, co tu hledají pomoc, netouží po informacích "to bude v pohodě". Nemáte-li co informativního napsat, nepište.

Zneužití karmy 4 body – jakékoliv cílené nepoctivé ovlivňování vlastní karmy, ať již jednou osobou, anebo organizovaně; posílání K- "na oplátku" ("někdo mi dal K-, tak mu to hnedle vrátím").

Inzerát mimo bazarové fórum 5 bodů – na Groweru je povoleno zveřejňovat inzeráty POUZE v Zahradnickém bazaaru; pokud někdo napíše „tak já tu zářivku dám jinou a tuhle nechci“, jedinou variantou, máte-li o tuto věc zájem, je napsat dotyčnému PM; nikoli napsat do threadu mimo Zahradnický bazaar „kolik za to chceš“, potažmo „já nabízím tenhle sodík“

Zneužití soukromých vzkazů 5 bodů – obtěžování soukromými vzkazy, zveřejnění soukromých vzkazů – pokud se adresát ozve některému z MODů, že ho někdo obtěžuje PMky, a dodá znění zpráv, je na zvážení dotyčného MODa, jak to vyhodnotí

Neukázněnost 3 body - lehké porušení základních pravidel (příspěvek proti dobrým mravům), závažnější stupeň neukázněnosti:

Flejmování 6 bodů - směřované k osočování jiného člena, provokování konfliktů[/list]

Dotěrná reklama 5 bodů - úmyslná komerční nabídka za účelem zisku, lehké porušení

Masivní komerční reklama 7 bodů - větší porušení (např. více příspěvků ve více tématech)

Rasistické, fašistické či jinak netolerantní nenávistné příspěvky 9 bodů

Nelegální drogové transakce 20 bodů – JAKÁKOLIV transakce týkající se finálního produktu (květenství, listí atp.), tzn. žádné paličky konopí, žádné listy šalvěje apod. Žádné dotazy „kdo mi pošle ochutnávku“, „kdo mi prodá pár g“, „kdo vymění nějakej matroš“ apod. Darování „suchýho“ není transakce, leč spadá sem. Výměna je transakce, neb existuje i barterový (výměnný) obchod. A prodej snad jako transakci chápe každý. Stejně tak na Grower nepatří dotazy typu „kdo má číslo na dealera?“.

Dříve zrušený uživatel 30 bodů – pokud je někomu zrušen účet pro signifikantní porušování pravidel Groweru a přihlásí se opět.




PO ZÍSKÁNÍ 25 TRESTNÝCH BODŮ SYSTÉM AUTOMATICKY UŽIVATELI ZRUŠÍ ÚČET

Old Post 04-09-2012 v 18:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1931580 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív