Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 33

heeej, dvojpercentná menšina (to akože >40 :-))), ozvite sa starému psovi PM, som zvedavý, ktorí ste to...

nech si vás dám na Buddy list.

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Naposledy upravil gunman 13-10-2003 v 14:44 PM

Old Post 13-10-2003 v 14:39 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carcass
Nový Člen

Karma uživatele carcass - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 34

kristove roky....he,he 33

Old Post 16-10-2003 v 13:12 PM
carcass je offline   Profil uživatele carcass   Find more posts by carcass   Foto galerie člena carcass   Click here to Send carcass a Private Message   Add carcass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Criter
Stálý Člen

Karma uživatele Criter - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 35

21? 22? no něco mezi tím ... ale cítím se na 16 a to vše díky naší milované.

... NIN is standing behind the GoD ...

Old Post 19-10-2003 v 08:47 AM
Criter je offline   Profil uživatele Criter   Find more posts by Criter   Foto galerie člena Criter   Click here to Send Criter a Private Message   Add Criter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Ahoj, takže patřím taky do té nejpočetnější skupiny, sice ne moc dlouho, ale to nevadí. Poslední dobou sem si všiml dost zajímavé věci. Když vyrazíme s kámošema na nějakou akcu a dívám se kolem sebe, vidím mladši lidi než su já. To je věc nevídaná, protože sem byl zvyklej, že sem byl všude nejmladší. No a teď když se podívám na ty mladší, tak mám příjemnej pocit. Moje staří (já vím su vlastně hodně mladej) mně vůbec nevadí, člověk nemůže být pořád stejně starej. Zatím mně můj věk přináší spíš klady, ale je fakt že sem tam "se slzou v oku" vzpomínám jaký to bylo, když mně bylo 15.Jo vím, sou to jen 3 roky, ale i tak se mně to zdá trochu smutný, že tohle už nikdy nezažiju.

bye

Old Post 19-10-2003 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 37

takze o 2 mesiace mi bude 20!

uff

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 19-10-2003 v 12:52 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 38

Mmmměěě jjjjjeeee 99 llleeettt --- uuužžž ssseee miii tttrrroooccchhhuuu kkkllleeepppooouuu rrruuuccceee, aaallleeee jjjjiiinnnaaakkk pppooohhhooodddaaaa.

!!!TAK!!!! Teď jsem si zahulil a jsem V POHODE! No to víte...Parkinson je svině

Ne, je mi "cvancik" jako svině.
Čus.

Někdy zapomínáme, že žijeme!

Wolf

Old Post 19-10-2003 v 19:26 PM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kajinec
Stálý Člen

Karma uživatele Kajinec - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 39

lidi me je 14 a 6 mesicu a hulim od 12 a je to good

Old Post 19-10-2003 v 21:12 PM
Kajinec je offline   Profil uživatele Kajinec   Find more posts by Kajinec   Foto galerie člena Kajinec   Click here to Send Kajinec a Private Message   Add Kajinec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 40

ty vole, od 12? tak to je síla, ale co se dá dělat. to je holt daň za relativní svobodu. záleží na každém jedinci, jak se sebou naloží. i když ve 12... no nevím nevím. doufám že se ti to Kajinecu časem nezvrhne v něco horšího (ať už tvrdé drogy nebo pernamentní zhulenost). protože s tím mají občas co dělat i dospělí jedinci natož někdo tvého věku. držím palce.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 20-10-2003 v 15:12 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 41

něje dvaadvaacet
Nemám nic proti náctiletejm, ale považuju to za jednu nevýhodu Internetu (ne groweru), že se k určitým informacím dostanou lidi, který to může poškodit (jak fyzicky, tak psychicky). Dětská psychika ještě není ve dvanácti nebo třinácti připravena na takovou dardu, jakou je jakákoliv ''droga'' měnící vnímání. Pro úplnost musím říct, že marihuana, ať se mi to líbí nebo ne, je věc, která může odstartovat (u psych, slabších jedinců - jenže jak je poznáme?) Schizofrenii a pokud jí člověk užívá dál, taxe z toho asi už nevykope. Mluvím z vlastní zkušenosti

jak poznat ty psych. slabší jedince - jedině jim dát zahulit pořádnýho špeka a pozorovat jestli se dostaví záchvat, slintání, halucinace, přemíra strachu ze všeho, křeče..........

Mám jí rád, ale jsou důvody, proč bych jí nikdy nelegalizoval.

Old Post 21-10-2003 v 12:11 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 42

přesně tak, jediná možnost pro nás kuřáky a pro ochranu dětí je dekriminalizace. kdyby se legalizovala, tak už si dokážu představit partičky dětí jak skouření bloumají městem. ne díky

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-10-2003 v 12:21 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 43

Jj souhlas s PiosOne (mimichodem mame jeste nejaky nevyrizeny ucty, ale to ti snad vysvetlim ) :c(
Zadna legalizace...jedine holandskej model...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 21-10-2003 v 12:23 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 44

napiš mi PM, zúčtujem spolu . máš na mysli ty houbičky co?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-10-2003 v 12:30 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 45

omyl, houbičky pouze pro dospělé a o tom naše příspěvky mely být )

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-10-2003 v 13:00 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevexnitro
Nový Člen

Karma uživatele stevexnitro - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 46

dalsi duse do pruvarovy skupiny... tsss

Old Post 21-10-2003 v 13:41 PM
stevexnitro je offline   Profil uživatele stevexnitro   Find more posts by stevexnitro   Foto galerie člena stevexnitro   Click here to Send stevexnitro a Private Message   Add stevexnitro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 47

PiosOne: naopak, podle zkusenosti z hollandu tam huli desne malo "teenageru" (to slovo uz kur*va zacinam nesnaset), a ted se podivej sem, 90% procent stredoskolaku (todlenc dneska psali v MF, o huleni na stredni) tady. tak to je asi trosku rozdil. ja jsem pro plnou, uplnou legalizaci, ke ktere se dojde pres postupnou dekriminalizaci (postupny zvykani "normalnich lidi" ze at je seru jakkoliv za ty kytky me nic neudelaj, kdyz udaj, ze)
hm, to by me zajimalo, jak jsi na to dosel... je, uz zase stoji dyler pred skolou, ho vidim z vokna... hej ale ty zvykacky co me dal byly dobry... tío asi si je od nej budu kupovat

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 21-10-2003 v 17:59 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 48

...něco kolem 35 ale najisto bych se musel mrknout do rodného listu, před takovými 3-4 roky mě často bývalo kolem 60 no a dnes mi velice často bývá kolem 20, no planuju si to tak kolem 120, fascinuje mě představa že mi stát bude platit důchod tak dlouho jak dlouho na něj budu čekat. Takže čistě teoreticky se mohu řadit do všech barev duhy

Schle

Old Post 21-10-2003 v 21:50 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1842480 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív