Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » chorvatská ganja
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

chorvatská ganja Příspěvek č. 1

čaute, při dovolence v chorvatsku sem narazil na místního týpka, co mi tam pokutil něco na pár špeků1g za 100 kun, což je dost, ale když je chuť tak je chuť nicméně jak jsem si k té trávě přivoněl, cítil jsem v tom nějakou divnou bylinko-větrouvou vůni a chuť byla taky taková divná... ale celkem zhulovalo, i když žádná pecka... šlo vidět že je to v něčem namočené, ale ani za boha sme na to nemohli přijít...neví někdo cobytomohlo být?

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 05-08-2012 v 10:25 AM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Re: chorvatská ganja Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Minďaaa
čaute, při dovolence v chorvatsku sem narazil na místního týpka, co mi tam pokutil něco na pár špeků1g za 100 kun, což je dost, ale když je chuť tak je chuť nicméně jak jsem si k té trávě přivoněl, cítil jsem v tom nějakou divnou bylinko-větrouvou vůni a chuť byla taky taková divná... ale celkem zhulovalo, i když žádná pecka... šlo vidět že je to v něčem namočené, ale ani za boha sme na to nemohli přijít...neví někdo cobytomohlo být?


a za kolik míň by sis, prosím tě, chtěl kupovat trávu?

a mimochodem, to je zase otázka jak ti někdo muže odpovědět, v čem to bylo namočený, jestli vůbec? kdybys to apsoň vyfotil, ale cos čekal za odpověď?

že je to hnojený tekutym herákem a aby to bylo víc obsypaný, tak je to pocukrovaný perníkem

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 05-08-2012 v 10:57 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

óóó pan vtipný... očividně ses s ničím takovým nesetkal, tak nechápu co se vyjadřuješ... jen se ptám, kdo ví odpoví...

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 05-08-2012 v 11:49 AM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 4

Nepochybně to byla nějaká syntetika viz. nabídka dnes již nefungujících amsterdam shopů.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 05-08-2012 v 19:22 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 5

cav kamo ja som bol vo finsku v robote tiez som nasiel tipka ktory mi predal nieco podobne cena tam bola 20e ale bol to neaky skunk ale nieco slabsie a mnozstvo tam bolo G na vahe ale sa mi zdalo ze to je neako malo vyzeralo ako pol G ale som si všimol ze to je v niecim namocene a bolo to rozpusteny cukor vo vode a v tom to bolo macane aby to nabralo na vahe a pri zmotani jointa to prskalo ako pusny prach

Old Post 05-08-2012 v 20:44 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 6

Třeba v řecku prodávaj trávu (a hash) výhradně albáncy.Chutově je to lacinej venek 20kč g(cena tam tak 15EUR.).Stav je jenom extrémní únava.fakt nic šmakozního.

Old Post 05-08-2012 v 21:48 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od High
Třeba v řecku prodávaj trávu (a hash) na ulicích výhradně albáncy.Chutově je to lacinej venek 20kč g(cena tam tak 15EUR.).Stav je jenom extrémní únava.fakt nic šmakozního.

Old Post 05-08-2012 v 21:50 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

namoceny v nejaky melase nebo tabaku do vodni dymky

nebo si to vytah z prdele paserak jeden

Old Post 06-08-2012 v 07:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

Asi urvali něco ve škarpě u silnice , všude tam roste divoký konopí neboli rudelaris to bude asi ono čau Hlava

Old Post 13-08-2012 v 00:34 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: chorvatská ganja Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Minďaaa
čaute, při dovolence v chorvatsku sem narazil na místního týpka, co mi tam pokutil něco na pár špeků1g za 100 kun, což je dost, ale když je chuť tak je chuť nicméně jak jsem si k té trávě přivoněl, cítil jsem v tom nějakou divnou bylinko-větrouvou vůni a chuť byla taky taková divná... ale celkem zhulovalo, i když žádná pecka... šlo vidět že je to v něčem namočené, ale ani za boha sme na to nemohli přijít...neví někdo cobytomohlo být?


Hele,nechci prudit,ale bylinková-větrová vůně,čéče,neprodal ti šalvěj..?
Ve středomoří se hulí šalvěj dost...Ale jako ganja to moc nevypadá..

Old Post 13-08-2012 v 00:44 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 11

fuj, řikám si, štěstí, že u nás je hulení jedno z nejlepších nebo možná i nejlepší ze zemí kolem... ale i tak se kámošovi podařilo v praze v jednom klubu koupit jednicku za 300, což už by bylo samo divný ale to muselo bejt máčený snad v nějakym pcp nebo nevim... všichni co to tam hulili naprosto šílený stavy, úplná dezorientace, blití, halucinace,... no hnus

Old Post 16-08-2012 v 10:15 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 12

Ruderalis u Hrvatsku, kór na pobřeží - dost silně pochybuju.
Melasa - proč by to ten Ustaš dělal?

Nehulil bych v životě nic o čem bych vědomě věděl, že je to v něčem máčený.
Ergo - Nějaká chemka.

Kupovat fet v Chorvatsku je hovězí nápad.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 16-08-2012 v 18:26 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Melasa - proč by to ten Ustaš dělal?
[/B]


osmelit vahu a chut

Old Post 21-08-2012 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minďaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Minďaaa - 92% PěstitelskáKarma uživatele Minďaaa - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

Eda45 - šalvěj od ganji rozeznám, si můžeš být jistý...

jako je pravda že to nebyl žádný skunk a kdo ví v čem to bylo namočené, každopádně z toho plyne ponaučení - nekupoval chorvatskou ganju...

Peace & Love

http://www.zizaly.com

/http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56217

http://grower.cz/forum/showthread.p...4263#post914263

Old Post 25-08-2012 v 12:57 PM
Minďaaa je offline   Profil uživatele Minďaaa   Find more posts by Minďaaa   Foto galerie člena Minďaaa   Click here to Send Minďaaa a Private Message   Add Minďaaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Minďaaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Já si vozím na každou dovolenou svojí ganju , těch par brček je v pohodě a můžu říct že jsem už né jednoho Krajana na dovolené poslal do kopru a někteří si semnou jezdit zahulit do dnes ...

Old Post 14-08-2013 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Re: chorvatská ganja Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Minďaaa
čaute, při dovolence v chorvatsku sem narazil na místního týpka, co mi tam pokutil něco na pár špeků1g za 100 kun, což je dost, ale když je chuť tak je chuť nicméně jak jsem si k té trávě přivoněl, cítil jsem v tom nějakou divnou bylinko-větrouvou vůni a chuť byla taky taková divná... ale celkem zhulovalo, i když žádná pecka... šlo vidět že je to v něčem namočené, ale ani za boha sme na to nemohli přijít...neví někdo cobytomohlo být?


Hele něco hodně podobnýho jsem už viděl a hulil i u nás...
taková hodně tmavá ganja malinko zapryskyřicovaná a ta struktura byla hooodně zvláštní, mělo to takovou bylino- zvláštně větrovo-mentolovou vůni kterou jsem nikdy necítil.

Tentokrát se mi to ale pokoušel prodat nějaký róm, a já to i málem koupil. Myslím že tam mohlo být tak 5 g za 20éček. Nakonec jsem se na to nekoupil, a nechal se jen zhulit a takovej old skuul stávek jsem dlouho nezažil
Všichni sme byli moc a kámoš tam začal něco rapovat v aj,nj,čj a dost to zabíjel
Nakonec jsem teda litoval že jsem si trochu nekoupil.

Ale co je hlavní, nevím jestli to bylo v něčem namočený nebo tak, ale ten cikán prý 9 let ujížděl na heráku. I navzdory jeho minulosti ale moc nevěřím, že by to bylo nějak chemicky ošetřovaný,a pokud tak to byl nějaký roztok na gramáž,chuť ale ne na účinek, ten byl příjemně chechtavě uklidňující

Old Post 15-08-2013 v 12:11 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-08-2011 - Podozriva Ganja - 14 odpovědí
31-03-2006 - THC a horká vana - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9810420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív