Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Spínací hodiny , čim spínáte světlo ?? Problémy řešení ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od koston
Zdravim kluci.
Měl bych větší problem kterej mě dost trapí a zaroven dost omezuje.
Mám 600 w lampy s předřadníkama mary každa lampa frčí na jedny spinaci hodiny . Spínaci hodiny jsou samozřejme před předřadnikema problém je v tom že hodiny se samy mažou při zapnuti lampy v určitej čas nebo misto toho aby přestali svítit tak nepřestanou a frčí to tam online i kdfyž by mělo pouze 12 h. ted jsem svítil boužel 72 hodin nechtěne a myslim si že to neudělalo moc dobrotu..už jsem vyzkoušel vše možné. mechanické hodiny. boužel také to samé. digitalní za 600 kč .Boužel to samé...prosím poradte ..


To chci vidět jak se ti na mechanickejch vymažou při zapnutí lampy nastavený hodnoty. Mechanický ještě mívají přepínač na chod s časovačem (hodinama) nebo trvalé zapnutí. Překontroluj si ty mechanické spínačky.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 06-11-2011 v 08:12 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pigi
Nový Člen

Karma uživatele Pigi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pigi - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 66

Podle mě je problém v tom že se jedná o moc velkou "watáž" a u hodin dojde ke spečení kontaktů. Na 600W je nutné použít spínací relé.

Old Post 06-11-2011 v 08:33 AM
Pigi je offline   Profil uživatele Pigi   Find more posts by Pigi   Foto galerie člena Pigi   Click here to Send Pigi a Private Message   Add Pigi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Pigi
Podle mě je problém v tom že se jedná o moc velkou "watáž" a u hodin dojde ke spečení kontaktů. Na 600W je nutné použít spínací relé.



citace:
Původní příspěvek od brel Zdravím, tyhle spínací hodiny nejdou opravit, vyhořel mikrospinač, speci ) , pěknej zmetek MADE IN CHINA. Taky nesplňujou normy, vypínají nulák, což je nebezpečný a protizákonný, pokud shoří, naruší se fotoperioda... NEKUPOVAT!!!!!!!!!!!!! Vyplatí se připlatit a koupit kvalitu.



Přispěvek č.1 z roku 2001 , podle mě je problém v tom že lidi vůbec nečtou to co je napsaný v trydu už x-krát předtim od začatku , visí to tady 10let a stejně si pořad kupujou ten samej šmejd aby pak s udivem sem napsaly že to opravdu nemaká , LOL , přemejšlení fakt nic nestojí ani to nezpůsobuje bolest , všem doporučuji , Hlava

Old Post 06-11-2011 v 08:52 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 68

MAm takovej technickej dotaz , protoze se mi dost casto stava , ze u kytek nejsem treba nekolik dni v kuse s dost se desim toho , ze se jednou vratim a zjistim ze v pulce kvetu odesli hodiny y celou urodu muzu vyhodit , chtel bych se na to nejak pojsitit. NApadlo me tohle , ze bych na kazdou vybojku pouzil dvoje hodiny za sebou , takze kdyby odesli jedny tak druhy by porad nastavovali cas . akorat nvm jestli , kdyz ty hodiny odejdou , tak jestli se stane too , ze svetlo bude porad svitit , nebo naopak stava nepude do predradniku vubec. Myslite , ze to bude fungovat pozit dvoje hodiny najeden predradnik?

Old Post 07-11-2011 v 13:49 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 69

pokud tomu rozumim dobre tak tvoje predstava je ze zapojis do sebe dvoje spinacky (do serie?) to ti nepomuze, jedny odejdou a uz nima proud nebude prochazet takze ty druhy budou zbytecny..ja sem poridil stykac,aby se u spinacek nevypalili kontakty,coz velmi radi delaj pri vyssich watazich, a mam relativni klid.

Old Post 07-11-2011 v 14:05 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 70

JO no nemyslel sem to zapoji primo do sebe ale tak nejak no. Prave sem nevedel co se stane , kdyz odejdou ty spinacky , jestli sou porad vyply (ze s krz ne nejde proud ) a nebo naopak

Old Post 07-11-2011 v 15:35 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 71

no hele jestli by se ti skurvili a porad by to jelo nebo naopak nejelo, tak to bude mit stejny vysledek - kytky v riti :/

Old Post 08-11-2011 v 07:47 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 72

NO moje teorie byla , ze pokud by se pri poruse stale svitilo tak , ty druhy by to ovladali dal v poradku . ale je to naopak hodiny se vypnou. Jinak v boxu mam dve vybojky takze pri poruse jedny ostani kytkty budou svetlo it sice malo ale budou si myslet , ze maj den

Old Post 08-11-2011 v 12:43 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Zdravím je možné pridať na jeden spínač, rozdvojku a následne spínať 2 lampy ? 125 cfl a 36 TLD ?

Old Post 17-11-2011 v 08:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Ajsi
Zdravím je možné pridať na jeden spínač, rozdvojku a následne spínať 2 lampy ? 125 cfl a 36 TLD ?


Takhle malej příkon se myslím dá jedněma spínačkama bezpečně spínat. Ano múžeš to takto použít.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 17-11-2011 v 09:15 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 75

Nevíte někdo o hodinách, které by byly schopné spínat v menších intervalech než je 15minut u těch mechanických po celý den? Mám na mysli třeba 1 minuta on, 1 minuta off po celý den. Takhle jsou cykly v řádu tisíců za měsíc a zatím jsem nenašel žádné hodiny, které by tento problém řešily. Pokud by někdo věděl které to zvládnou, předem dík za info.

v.

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 03-06-2012 v 18:23 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od vaaanha
Nevíte někdo o hodinách, které by byly schopné spínat v menších intervalech než je 15minut u těch mechanických po celý den? Mám na mysli třeba 1 minuta on, 1 minuta off po celý den. Takhle jsou cykly v řádu tisíců za měsíc a zatím jsem nenašel žádné hodiny, které by tento problém řešily. Pokud by někdo věděl které to zvládnou, předem dík za info.

v.


http://grower.cz/forum/showthread.p...3135#post683135

Old Post 03-06-2012 v 19:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 77

Naco vsechno davate ve skrini spinaci hodiny? svetlo vetraky a tak? nebo staci jen 1 na celou skrin?

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 04-06-2012 v 22:18 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 78

No na 18/6 , pak na 12/12 a pak 15min zapnuto 15min vypnuto na ofuky , troje hodiny stačí , počitám s NFT kde zalivka jede 24/0 , takže pořad zapnuto , čau Hlava

Old Post 08-06-2012 v 16:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

Používám časovač na DIN lištu CS4-16 zapojený na stykač tak abych odpojoval jak fázi tak nulák. A zároveň v krabičce mám taky jistič.

Old Post 13-07-2012 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baubr
Nový Člen

Karma uživatele baubr - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 80

cau mam už asi 4 casove hodiny do zasuvky. napred jsem mel mechanicke pak digital a furt to stridam..asi po 14 dnech vzdy nesepnou jak maji..uz si nevim rady..jistic mam 16A a pouzival sem napred usporku 250 w a na kvet 600w ale furt zadnej rozdil..ted zacinam s 400w ale zase me to neseplo jak melo...vzdy jsem kupovl jine a nic nepomah..nemuze nedo poradit???

Old Post 22-09-2012 v 11:18 AM
baubr je offline   Profil uživatele baubr   Find more posts by baubr   Foto galerie člena baubr   Click here to Send baubr a Private Message   Add baubr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4743450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív