Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 17

25.nekdy mi pripada,ze uz je vse ztraceno.nekdy ale stihnu pookrat,ze mam jeste spoustu casu.nechci se dozit nejak vysokeho veku(duchodkyne),neb mam z toho hruzu.vzdy jsem chtela zemrit v 27letech.last rok umrela jedna kamaradka v tomto veku a najednou jsem mela divny pocit.a jeste k tomu vsechno tak leti...a 27let mi je za chvili.chci toho jeste,sakra,dost zazit doma v cz a vubec...ja proste nestiham!snad zatim nestiham ani umrit,takze bych to vlastne zase videla na pohodicku.

Old Post 08-10-2003 v 14:50 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Lora
25.nekdy mi pripada,ze uz je vse ztraceno.nekdy ale stihnu pookrat,ze mam jeste spoustu casu.nechci se dozit nejak vysokeho veku(duchodkyne),neb mam z toho hruzu.vzdy jsem chtela zemrit v 27letech.last rok umrela jedna kamaradka v tomto veku a najednou jsem mela divny pocit.a jeste k tomu vsechno tak leti...a 27let mi je za chvili.chci toho jeste,sakra,dost zazit doma v cz a vubec...ja proste nestiham!snad zatim nestiham ani umrit,takze bych to vlastne zase videla na pohodicku.


Hele Loro a nebyla by to skoda? Umirat ve 27 letech....bude mi 28 a nechtel bych bejt uz pres pul roku mrtvej...je toho jeste hodne co jsem nestihl a ty jak pises tak taky... :c))))

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 08-10-2003 v 16:02 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 19

ja sama nevim. prave me desi, ze je to za chvili. no, mam proste casto takovy moje nalady...
to bude asi tim vekem . no a jestli se to bude zhorsovat .

Old Post 09-10-2003 v 05:44 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 20

a jaky to ma ucel..vsichni huli a na veku nezalezine?

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 09-10-2003 v 07:14 AM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 21

2 Lora : tak si ten limit posuň na 37 - to eště člověk neni důchodce a celkem zdravě funguje...

thc?

Old Post 09-10-2003 v 08:14 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 22

4 Lora
Rači si nic nikam neposouvej a nech fšechno na přirozenym chodu tadytoho světa. Bych se asi zbláznil kdybych každej den řešil: "už jen 1467 dní a je konec, co sakra budu dělat, co jenom budu dělat"

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 09-10-2003 v 13:14 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

tag mi došlo, Příspěvek č. 23

že nestárnu kontinuálně (jako průběžně), ale spíš zpětně, až když vzpomínam kolik mi zase je a co už jsem zažil - v poslední době fakt občas nevim kolik mi je (houpe se mi to v hlavě obvykle tak mezi 22-25 )
takže to bude docela hustý až mi bude třeba 65 a já se budu furt cítit na 30, budu si myslet že jsem hrozně v poho, ale budu třeba úplně mimo (něco jako Homer na Lolapalooze)

jo, to stárnutá jsme teďka řešili s kolegou( tomu je 34, ale furt je hrozně v poho) a přišli jsme na to, že člověk většinou děsně zestárne, když založí rodinu (jako dítě, etc.) - pak už přichází ZODPOVĚDNOST a svoboda svym způsobem do prdele...

FOREVER YOUNG

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-10-2003 v 18:12 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

18... Příspěvek č. 24

...by bolo spekov keby som za kazdy rok zivota jeden stahol... do jednej z x-nastok som ale zaostal... a odvtedy to usilovne dohanam
akurat kukam na datum... a vidim to tak ze zapalovac sa blizi k dalsiemu, pomyselne 19.temu speku ... uz je na case chwope... 19 sa mi zda taak moc... co bude ked sa preradim do dalsej skupiny... pomooc

kinda back

Old Post 10-10-2003 v 23:06 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

pohodicka Příspěvek č. 25

to BohouR
zadnou vodecku, ani havanu "nechlastam" ,co nejdriv ti snad zaslu tu fotku,abys mohl zhodnotit
to Taker
zadny dny neodpocitavam,az tak bokem nejsem


citim se v poho-mlada (ikdyz teda uz jsem poznala i mladsi kamarady nez ja!!!,to se mi vlastne v Evrope nestalo,byla jsem zvykla byt jen tou nejmladsi).az kdyz zacnu nekdy tak nad vsim premyslet,tak to vede k...

Old Post 11-10-2003 v 08:53 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 26

4 Lora
A tak to jóóó....

k anketě:
Tý vole nezletilci ste mě docela překvapili, že vás tu je taková banda. Hmm.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 12-10-2003 v 18:47 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 27

Taker, myslis ze sa mame odhlasit a pockat par rokov aby sme mohli pestovat?
Mate na tuto vec zaujimavy nazor.

Old Post 12-10-2003 v 19:13 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 28

otis-ja myslim, ze prave tenhle vek o kterym se tu ted jedna je uplne pro tohle suprovej!

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 12-10-2003 v 19:24 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo
Stálý Člen

Karma uživatele Filo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 29

ja 5+9+2+3-2+9+5-4-3-1-1-4 = ?

hihi

Old Post 12-10-2003 v 19:30 PM
Filo je offline   Profil uživatele Filo   Find more posts by Filo   Foto galerie člena Filo   Click here to Send Filo a Private Message   Add Filo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 30

filo-moc složitý..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 12-10-2003 v 19:45 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 31

4 oTis
Hej já psal že ste mě překvapili a né že mi tu vadíte - kura to je sakra rozdíl

4 Filo
Jo souhlasim s/z ZMonic(k?)ou, nemoch bys to aspoň pro mě přepočíst Díkes

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Naposledy upravil Taker 13-10-2003 v 12:33 PM

Old Post 13-10-2003 v 08:56 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 32

Mě bylo 14, ale určitě bych neměl zapomenout na to, že jakákoli debata na to esli sem příliš mladý na to, abych dělal takovéhle skopičiny (pěstoval, hulil, ...) není na místě, páč sem na záčátku nenapsal, že mi těch čtrnáct bylo před sedmi lety. Jo a požehnaného věku se dožiju-ve stovce si dam před služebnou PČR na vozíku 100vkového Herera a oni mě nezavřou, páč na to budu starej a určitě to bude stařeckou demencí.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 13-10-2003 v 10:49 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9682390 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív