Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak hledat ten spravny flek venku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 65

no k těm flekům, souhlas se Zedym, ale ještě bych k tomu něco dodal.. Měl by jsi taky znát pohyb myslivců a houbařů v těch místech, popřípadě kolik tam je takových zarostlých mýtin atd. Já jakožto vášnivej houbař, bych každopádně tyhle místa prolez - lidem se tam moc nechce a v takových 20ti letých stromkách se často skrývaj houbový poklady Pokud tam těch mýtin tolik neni, tak to určitě bude vyhledávat zvěř jako svoji skrýš - v lese se jinak těžko schová.... Zimní fotky jsou pěkný, důležitý ale je hlavně to, jak to vypadá v létě a na podzim a jekej je v okolí pohyb turistů, houbařů a myslivců.
Za mě: flek to může bejt uplně skvělej anebo to tam nevydrží ani 14 dní. Záleží na okolnostech a jaký je široký okolí.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 14-04-2012 v 08:33 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 66

No, přístupný to teď, na jaře je, ale v létě to snad bude úplně jiný.. Těhlech mítin je tam víc, je tam i dost oplocenek, jedna nedaleko.
Ty zvířata tam asi choděj, ale jak jsem psal, dal bych tam opatření.
Houbaři tam choděj, ale jsou to ohromný lesy, tak zrovna tam by nemuseli.
No, pokusím se podívat ještě po lepším místě, ale nevím nevím.

Děkuji Všem

Old Post 14-04-2012 v 09:45 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

skusenosti mi vravia že prvý flek na ktorý sadím prvý krát tak úspešnosť zistím až v oktobri Skrátka ty nemôžeš vedieť či tade neprejde nejaký truhlík počas tých dlhých mesiacov.

Ja sám som bol svedkom toho že miesta ktoré si myslíme že su najdalej najviac skryté tak práve stých nebude nič. Kamarát mal minulý rok 3 fleki:
1. V Hore daleko pi.. od civilizácie 10km šlapačka. Srnky požrali nepomohli ani vlasi ani plot
2. To mal 800mnm Totál v pi.. 20 km hádam nejaký typek mu to vytrhal a zapichol vrcholcami do zeme
3. No a tento flek mal asi 200 metrov od domu býval na okraji mesta a pri železničnej trati vysadil 3 boli to jediné sktorých sa tešil

Old Post 14-04-2012 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 68

Nojo, tak to je docela smůla.
Já to na zahradě mít nemůžu, protože mám kreténské sousedy, nejakou chatu nebo tak něco taky nemám, žiju ve městě, tak jediný místo, co mě napadá je fakt ten les, na indoor nemám vybavení a místo..
Pokusím se ještě něco najít,ale pochybuju.

Old Post 14-04-2012 v 13:10 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 69

Zkus hledat i jinde než v lese. Sice je tu jeden člen, který nedá na les dopustit, ale...
Kraje lesů bývají plné houštin a kopřiv a jsou to místa na která se často nechodí. Kraj lesa a pole, nějaké houští a zakomponuj kytku aby vypadala, jako že tam patří. A okus dál další, atd...
Okolí rybníků bývá často porostlé bujnou a neprostupnou džunglí, ale bacha na cestičky a bažinu. A pak různé louky a meze, křoví okolo kolejí, takové ty větší ostrůvky v polích...
Je spousta míst krom lesa. Do lesa chodí plno lidí, ať už houbaři, myslivci,výletníci na prochajdu a lesáci. Je to dost navštěvované místo. Ale nevim, třeba tam u vás moc lidí nechodí.
Každopádně držim palce a dej vědět jaks dopadl. A třeba i v Galerii pod sluncem.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 14-04-2012 v 20:45 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Měl jsem políčko v pásu akátů vedle cesty, vlastně mezi cestou a lesem, když jsem si teď dal mapu,
tak to bylo nahoře les, pod tím akáty, cesta, zase akáty a zase les.
Slunko tam svítilo v létě cca jen 11 - 16 / na podzim ještě míň, ale celkem to stačilo.

Ten pás byl velkej tak 80 x 33 metrů takže jsem si udělal nenápadný značky abych věděl,
kam odbočit a takovou klikatou cestičkou jsem došel jakoby shora lesem
tak doprostřed toho pásu a tam jsem si udělal plácek,
díky tomu, že tam rostlo psí víno a jiný povíjivky tak to celkem dobře maskovalo
a lidi chodili okolo tak, že jsme je vždycky slyšeli,
takže jsme chvilku kušovali a pak se makalo dál :-D

- ale zadařilo se jen asi 3x, pak to tam vyčistili a už to šlo do hellu...

Old Post 01-05-2012 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 71

Co se týče myslivců,tak kolega co se zabývá myslivostí mi prozradil,že myslivci chodí na posedy hlavně navečer a v noci a pak v zimě.důvod prý je,že v létě přes den je velké vedro a zvířata jsou nekde zalezlá..prej teda pozorujou v noci a používaj noční vidění..je pravda,že celé leto jsem jezdil na kole po okolních polích a vysedával jsem na posedech i s dalekohledem když jsem vyhledával nové políčko a za celý leto jsem neviděl žádnýho myslivce.zalejval jsem v poledne v těch největších vedrech a nic se nespálilo,jak tady nëkteří píšou..no docela by mě zajímalo jak to spálení díky zalejvání na sluníčku vypadá,protože u mě v praxi se nikdy nic nestalo

Old Post 10-02-2018 v 13:35 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 72

Tiez som v minulosti zalieval.vela krat na poludnie a nikdy sa nic nestalo.konope je burina,vydrzi nevydrzatelne.minuli rok mi diviak vytrhol jednu rastlinu aj s korenom ,inak bola neposkodena.nasiel som ju po dvoch dnoch.zasadil som ju znova a dala to.akurat to bol nakoniec samec...

Ipeľské Kosihy

Old Post 11-02-2018 v 10:42 AM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2187420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív