Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dětem vysvětlit že pěstujeme?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Organika Jak dětem vysvětlit že pěstujeme? Příspěvek č. 1

Ahoj, kdo máte děti zajímalo by mě jak jste jim vysvětlili že pěstujete marihuanu?Nás co nejspíš brzy čeká tak abych měla nápady. Jinak nepěstujem jen marihuanu, ale i biozeleninku, ovoce....

Old Post 01-03-2012 v 13:18 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 2

čau nevim o jak staré děti se jedná ale asi by o tom spíš neměly vědět vůbec už jen pro to že děti všechno vykecaj řekni jim že pěstuješ zeleninu a o trávě bych radši pomlčel....

Old Post 01-03-2012 v 13:37 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Když o tom neví je to asi nejlepší, ptorože každý ví jakou mají děti prořízlou pusu před kamarádama .. Prostě květinky

Old Post 01-03-2012 v 14:09 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 4

taky hodně záleží na tom kolik jim je

Old Post 01-03-2012 v 14:48 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Re: Jak dětem vysvětlit že pěstujeme? Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Barush
Ahoj, kdo máte děti zajímalo by mě jak jste jim vysvětlili že pěstujete marihuanu?Nás co nejspíš brzy čeká tak abych měla nápady. Jinak nepěstujem jen marihuanu, ale i biozeleninku, ovoce....
Neukazovat jen říct že zkoušíš vypěstovat rajčata narychlo.muhehhehehe...to řek kámoš bratrovi(11let).A když je to venku tak v hornbachu prodávaj takovej keřík(nějakej javor) a ten na dálku vypadá jako ganja bez palic...taky dobrý

Old Post 01-03-2012 v 14:58 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 6

Klukovi je 6 let, ví že z těch rostlin dělám mast a taky ví, že mu ta mast hodněkrát pomohla. Už i ví, že to nesmí nikde vyprávět, protože by pro tátu přijeli policajti. Největší problém je vysvětlit mu, proč by přijeli policajti i když je ta rostlinka tak suprová, že ta mastička z ní vyléčí mladýmu ekzémek, jizvy po neštovicích a rúzná bebíčka, mamince záda, tátovi lupenku a babičce bolavý nohy.

Když viděl obálku Legalizace č. 09, sám za mnou přišel a povídá, tati ti policajti sou divný, oni jim chtěj sebrat tu kytičku co z ní děláš mastičku..

To, že to ještě k tomu hulím zatím nevnímá, ale časem dojde i na to vysvětlit proč to kouřím. A taky zatím nevím jaké argumenty použiji abych mu to vysvětlil. Není nad vlastní zkušenost a k té má ještě hromadu času. Tož snad na něco přindu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 01-03-2012 v 15:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Ještě to jsou prckové, ale nechci jim lhát že to jsou rajčata nebo tak..moje děti přeci poznaj rajčata
Bezdechu:Asi to taky nějak tak udělám, taky dělám masti tak prostě asi že to máme kvůli tomu. Jinak u nás se hulí když večer děti spí, je to fajn zvyk. Nedokážu si představit že hulím od rána do večera jak za mladých let a k tomu bych se jim měla věnovat..

Old Post 01-03-2012 v 15:36 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Stačí že je to okrasná kytička co krásně voní ale je to jen jednoletka a má ráda sluníčko,u nás to tak zabralo a název je stejně nic neříkající u těch prcků pokud to bude nějaká zkomolenina stejně to zapomenou prostě jen kytička.

Old Post 01-03-2012 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 9

Já sice děti nemám, ale byl jsem také nucen řešit tenhle problém. Velice často k nám totiž na návštěvu jezdí moje malá sestřenka. A když jí bylo asi devět, tak se mně zeptala, co to mám za kytičky. Řekl jsem ji, že to jsou bylinky.

Že je to tráva ji došlo až minulý rok - ve čtrnácti. A to už je podle mně mnohem snadnější vysvětlování.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 01-03-2012 v 16:17 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 10

Děti u nás vyrůstaly s kytkama od kolíbky když se někdo z nich zeptá jsou to prostě kytky. Jedna důležitá věc je ale,že malejm dětem se nemůže říct to, aby nikde nevykládaly, že něco zakázanýho nám roste na záhoně tj nejlepší způsob jak určitou věc vyslepičej komukoliv z toho je třeba vycházet a neplatí to jen v tomto případě, ale všeobecně o čemkoliv.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 01-03-2012 v 21:58 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 11

No já jsem mněl podobný problém na zahrádce,kde jsme i s dětmi pěstovali různou zeleninu,mimo jiné i ta rajčata,takže věděli jak co roste a že indické konopí vypadá jinak.
Řekl jsem tenkrát,že je to indický čaj a za nedlouho stejně věděli o čem je pěti,či sedmicípý list a dětská hlava si stejně udělá na jakoukoli věc názor sama.
A jak zabránit tomu aby to vykládali už je věc složitější,prostě jim vysvětlit,že to máte na lékařské účely a pěstujete si to sami,protože se to nesmí prodávat a dále jim vysvětlit podrobně veškerou problematiku a nedostatky v zákonech.
Než dospějí do věku kdy sami začnou či nezačnou hulit taky ještě uplyne dost času a až to přijde,atk budete řešit problém jak to zamknout aby vám to nezhulily a slušně si požádali o nějaký ten model na venek pro kamarády.
Pěstu a dětem zdar!!!!



Fanánkův out 2010

Old Post 01-03-2012 v 23:35 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

Představa jak mě děti slušně žádají o nějaký vzorek pro kamarády mě fakt rozesmála No když na to teda už budou mít nějaký ten věk (teď teda nevim jaký já třeba začla hulit od 12 a u nich si to fakt nedokážu představit spíš tak 18) a budou na zahrádce pomáhat tak za odměnu nějakou tu úrodu.No to jsem teda ale rodič co...úplácet vlastní děti marihuanou asi to tak nějak nechám přirozeně se vyvíjet, před ostatníma dětma máme zahrádku se zeleninou a kytičkama. Tečka

Old Post 02-03-2012 v 07:25 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 13

Přesně tak.
Jinak o tom věku-12-to je nějak málo,ne?
Já jsem si počkal až syn bude mít občanku a od té doby je podle nových zákonů zodpovědný za své činy,takže neřešim



Fanánkův out 2010

Old Post 02-03-2012 v 12:05 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 14

Nejhorší bude věk 13-17let protože to každej puberták už ví jak to vypadá a tak je možný že si bude brát. bude brát.Já když jsem začínal hulit tak kámošův táta pěstoval a on mu vždycky něco štípnul a pak sme se zmastil....většinou to moc nemastilo protože to bylo na mast ale čas od času to špatně zkončilo..cheche

Old Post 02-03-2012 v 13:10 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 15

já pěstuju pár let,přítelkyně hulí taky děláme i masti děti zatím nemáme,ale plánujem.No a při té příležitosti mi řekla,že až otěhotní tak s pěstováním konec.Takže pomoc jak jí mám vysvětlit,že je v pohodě pěstovat i s dětma.

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 05-03-2012 v 13:58 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

Zkus to přes finance jako že když si to hulení budeš muset kupovat tak tě to vyjde mnohem dráž než si vypěstovat. A že za ušetřené peníze by mimi mohlo mít spoustu krásných nových věcí

Old Post 09-03-2012 v 13:06 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0693200 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív