Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Speciality Grower.cz » Topspin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
...
nedostatkem tohodle stínítka je především nepokrytí toho nejsilnějšího toku světla co vychází kolmo z hořáku, ten se nezlomí dolů aby dopadl kolmo na listy, ale navalí do stěny....

a nenapadlo tě, že se listy za tím světlem otočí?

Old Post 17-02-2012 v 15:05 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 66

Wamp- Poslední varování. Vyjadřuj se jako člověk, děkuju.

Ostatní - Omluva za OT a děkuji za zajímavou konstruktivní diskusi.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 18-02-2012 v 19:12 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od reverend
pro jak silnou vybojku to doporucujes papouch??

na květ:
400W - (1-1,5) m^2
600W - (1,5 - 2) m^2

na růst adekvátně k výše uvedeným, s pojezdem samozřejme efektivně osvícenou plochu ještě zvětšíš. GL

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 18-02-2012 v 19:53 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

takze nejde mi o cenu ale o kvalitu a nerozumim tomu tak se ptam vas hlavne jsem psal ze si mislim ze de primo z a vingu tak 20% to znamena ze se odrazi 80% a ne 20.... nebo jestli ty mas celek 40% ok me to nesere ale nenavazej se do me ty ubnozaku kuli tomu ze nevim ktery stinitko je lepsi a proto se na to ptam zkusenejsich tak neumim matiku??? nikteri clenove jsou tu faakt ubohy myslel jsem ze si tu mame radit a pomahat... niktery ubozaci holt musej jen prudit a pomlouvat.... sory ale o vase nazory nestojim kostata kdyz nechces poradit tak se do me neser!! a nevsimej si me koste kritizovat umis co??? ale poradit je zjevne pod tvou uroven... ubohaku je mi te lito....

Old Post 18-02-2012 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od xpapousek

na květ:
400W - (1-1,5) m^2
600W - (1,5 - 2) m^2

na růst adekvátně k výše uvedeným, s pojezdem samozřejme efektivně osvícenou plochu ještě zvětšíš. GL
takze na 120x 120 400w ze?? a myslis ze kdybych tam dal na to samy 600w ze to bude mit vliv (ptam se lidi co chteji odpovidat a ne ubozaku co si tu vybijej mindaraky z malyho pe... a buh vi ceho este)

PS: WAMParjan ti stara zase nedal co a soudil jsem to z toho co sem cet TADY nic vic. + jestli mas nejakej problem pis PM muzem se sejit a vyresit to.... kdyz ses tady na vsechny tak drsnej....

papouch tet vazne udelal nikdio nejaky duveryhodny mereni?? nebo je to tu jen co se rekne musis verit?? myslim ze nejakej ofiko graf + clanek v nejakym casaku by ti tezce zvednul ksefty.... ale fakt a wing nebo top spin????? prosim o uprimnost.

Old Post 18-02-2012 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od reverend




papouch tet vazne udelal nikdio nejaky duveryhodny mereni?? nebo je to tu jen co se rekne musis verit?? myslim ze nejakej ofiko graf + clanek v nejakym casaku by ti tezce zvednul ksefty.... ale fakt a wing nebo top spin????? prosim o uprimnost. [/B]


dovolim si odpovedet: ani jedno vertical or gtfo ^^ a zustane ti 2-3tisice[pokud uvazujes o pestovani v boxu a ne volne v prostoru s vice lampama]

Old Post 18-02-2012 v 22:37 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

to chces jako rict ze kdyz povesim zarovku jen tak vertikalne do boxu bue to lepsi nez s top spinem? bych to ale musel tocit kolem zarovky ne?? a co je to to gtfo??

Old Post 18-02-2012 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 72

ty si ubožák ty pičo furt tady zasíraš tryd opakováním co je lepší jako by to u tebě mělo nějakej vyznam když pěstuješ kytky na kterých rostou dva gramy to ti nepomůže žádnej reflektor . . . ubohej si ty protože nedokážes pochopit ani to nejednoduší vysvětlení prostě zabedněnost ten lecityn by se fakt hodil . .

PS když se zeptáš u prodejce BMW jestlki je lepší audi tak tě težko pošle pro audinu stím že jo nevím co bys chtěl furt dokazovat ty lamo akorát je tu od tebe kupa zbytečnejch dotazu a nakonec si koupiš stejně stuko bo stojí 300 . . . . a ten tvuj vskutku geniální nápad že by si měl dát Xpapusek reklamu do časáku jj to potřeboval vědět to ho určitě nenapadlo . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 19-02-2012 v 15:54 PM

Old Post 19-02-2012 v 12:16 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Sleduji toto počínání se zaujetím (a myslím, že nejsem sám), ale tenhle "hejt" ve který se to celý zvrhává to hází úplně někam jinam..

Objektivní měření účinnosti stínidla (nejlépe srovnání s adjust a-wing, diamond, atd.) je první a poslední na čem tady záleží a co tu není..

2 Xpapousek: Ten komentář od guerilly o tom, že výbojka by měla být zapuštěna hlouběji, ten platí? Bude se s tím něco dělat? (jinak to video je parádní, ten záběr zespoda, to vypadá jak někde v deštným pralese u vodopádů)..

Old Post 19-02-2012 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od microft
2 Xpapousek: Ten komentář od guerilly o tom, že výbojka by měla být zapuštěna hlouběji, ten platí? Bude se s tím něco dělat?


xpapousek se k tomuto již vyjádřil zde http://grower.cz/forum/showthread....818#post1009818

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-02-2012 v 18:02 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od microft
To jsem četl už před tím, to je z 8.1, ale ten komentář od Guerilly je z 16.2. a zní: "Jo, hlubší zapuštění výbojky do stínidla by bylo rozhodně lepší, ale to už víme." Zaráží mě to: "rozhodně lepší" a "ale to už víme".......

S tímhle projektem nemám nic dočinění, je to subjektivní dojem.

Podle mne by to bylo lepší, kdyby mělo být stínidlo v otevřeném prostoru - velkopěstírně - , ale v boxu naprosto v pohodě, když jsou bočnice vymezující prostor. To je pak výhoda

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 19-02-2012 v 19:47 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 76




citace:
Původní příspěvek od microft
...... o tom, že výbojka by měla být zapuštěna hlouběji, ten platí? Bude se s tím něco dělat?....


Protože jsem chtěl vidět a kytkám dopřát TopSpin.. mám ho doma.

A protože jsem byl taky toho názoru, že výbojka by měla být více zanořená ve stínidle, řekl jsem si, co tak TopSpin modifikovat, aby bylo možno měnit hloubku zapuštění výbojky do stínidla.

Rozhodující bylo pořízení materiálu. Koupil jsem závitovou tyč prúměr 10mm, 8 ks 10mm matek a 4ks 10mm křídlových matek. Tyč jsem nařezal na 4ks délky 170mm. Tyto jsem zašrouboval do hliníkového bloku jak je vidět na obrázku, přičemž dole vyčnívá 15mm závitu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 26-02-2012 v 01:31 AM

Old Post 26-02-2012 v 00:56 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 77




Objímka výbojky má doel bohužel tak velký límec, že znemožňoval otáčení 4 záv. tyčí kolem objímky tak jsem ho zbrousil na brusce. Stále však v některých okamžicích zadrhával tak jsem objímku radikálním zpúsobem upravil. Kladívko, pár šikovných úderú a již nebylo žádné překážky. Zbyl jen porcelánový masiv ve kterém drží výstroj objímky.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 26-02-2012 v 01:36 AM

Old Post 26-02-2012 v 01:01 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 78




Modifikovaná patrona TopSpinu a následná montáž plechú. Eště to bude chtít nějakej bazmek aby plechy pěkně seděli kolem toho středovýho otvoru.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-02-2012 v 01:03 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 79


No a pro zatím ještě foto jak nejhlouběji je možno výbojku zapustit. Před obědem se to pokusím zavěsit a roztočit. Ty závity a matky jsou přeci jen ze železa a o něco to ztěžklo . Každopádně budu shánět hliníkovou náhradu. Jo a ještě o něco delší trubku která prochází ložiskem. Není tam moc prostoru pro vytočení závitu. Zatím by křídlové matky narážely na očka pro závěsné řetízky. Následně pak závity do řetízkú.


EDIT: A ještě před usnutím mě napadla odlehčená varianta jen se dvěma závity a místo vnitřích matek by se použily odtlačné pružiny. Pak by se hloubka dala regulovat pouze točením křídlových matek. Nutno vyzkoušet..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 26-02-2012 v 10:21 AM

Old Post 26-02-2012 v 01:06 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 80


Přidaná váha... jsem zvědav kolik to udělá v hliníku.

Kua, kua, kua .. to je ale masakr... ono se to netočí... odstrojil jsem to, uvedl do púvodního stavu.. a.... ono se to netočí... přimazávám ložisko..... netočí se....... čučím na ventilátor .. 15W.. no, že by to bylo málo, doporučeno je 18W... dám dva.... netočí se... aha, tenhle tlak se asi nesčítá... takže pokračování až seženu lepší ventilátor.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-02-2012 v 11:17 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5072660 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív