Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Speciality Grower.cz » Topspin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 49

s jednou lamou radeji zustanu u verticalu[zase vznika otazka a co vice modelu?? atp to je do nekonecna],,,,,,,,ale ! 2 az 4 ^^ topspiny nejak pekne vedle sebe ruzna spektra muze byt v radne "vytapetovanem" roomu Xkrat levnesi verze http://www.klecka.cz/growshop/ssr/Spinner_1_lampa.html nesrovnavam ale efekty budou podobne

Old Post 16-02-2012 v 17:25 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 50

2a) ano je, ano, pokud by to stěny pohltily (například kdyby tam vůbec nebyly) tak ano opravdu budou téměř ve tmě. resp dostanou pouze několik málo procent světla z produkce lampy.

2b) v tom máš pravdu, kytky ale světlo přijímají zvrchu a ne zestrany či zespodu, měnící se úhel od pohybujícího se stínítka je jednoznačně VELKÝ plus.

zase bych opatrně s generalizováním horizontální položení výbojky = přepálenej střed a nedosvícený boky...

3)no ono právě tím směrem by mělo být stínítko a né stěna... to je ten problém. výbojku o deset čísel výš... pokud to chceš přesně tak osobně bych volil tak aby hořák výbojky byl schovanej nad spodní hranou stínítka.
pak je zajištěný že stínítko bude opravdu stínit

Díky za nabídku, ale už jsem ho viděl dostatečně.
Navíc bych neměl na co s ním svítit...

Chce to doladit, ale nic si z toho nedělej 80% věcí na trhu je předražených, špatně navrhnutých, celkově nefunkčních nebo levně nahraditlných...

Každopádně narozdíl od wampa disponuješ inteligencí a proto věřím že ostrá verze bude lepší.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 16-02-2012 v 17:46 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 51

Jo, hlubší zapuštění výbojky do stínidla by bylo rozhodně lepší, ale to už víme.

Ale i přes toto funguje na prostoru 120x120, popř větším, lépe jak a-wing. Navíc rozdíl v ceně je markantní, obzvláště, kdyby měl být použit a-wing large, který mi byl podsunut jako protiargument v jednom nejmenovaném grow shopu, když jsem objektivně zhodnotil distribuci světla spod wingu a topspinu na stejném prostoru při užití 600W. Stejně by větší a-wing situaci nevylepšil, aby mohl konkurovat, ale tonoucí se stébla chytá

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 16-02-2012 v 17:52 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 52

jo no kdybych nějakou inteligenci postřehl u tebe tak bych neřekl ani slovo ale ty tvoje pičoviny co si napsal v prvním postu byly prostě moc . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-02-2012 v 18:56 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

tak jak to je s tim top spinem?? chtel jsem ho poridit ale tet.... nevim nevim cemu mam verit argumenty proti jsou dost presvedcive... mate tu nikdo nejakej test srovnani treba s a wing ktery jsem chtel puvodne??? mozna si koupim radsi a wing jestli to nefacha jak tu pisate a wing je krom MOZNA tohodle asi nej ne?? pro jak silnou vybojku to doporucujes papouch??

Old Post 17-02-2012 v 01:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 54

co nefachá ? jedinej nespokojenej je eric cartman co ho nikdy neměl ani doma . . jake argumenty jako ? v čem vidíš problem ? měkkém světle ?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 17-02-2012 v 01:43 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Já osobně vidím problém v tom , že 50x50 kladíkovýho stucco plechu stojí 300kč...

Old Post 17-02-2012 v 08:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Grunger
Já osobně vidím problém v tom , že 50x50 kladíkovýho stucco plechu stojí 300kč...

Řeší někdo u A-Winga, kolik stojí materiál?! Nebo vyroba? Tohle je po dlouhé době, co jsem viděl, pěkně hloupý příspěvek. Nic osobního.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 17-02-2012 v 08:42 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 57

citace:
co ho nikdy neměl ani doma

ano prosím, doma jsem ho nikdy ani neměl, ale viděl jsem dost abych mohl posoudit...
to že ty wampe víš o pěstění prd a nedostatek vápníku stříkáš kuprikolem, to moc dobře pamatuju a silný slova tam tehdy taky lítaly ...

Měkký světlo se říká světlu co se odrazí od nerovného povrchu... rozlámaný světlo chcete-li ... poznáte ho tak že neudělá ostře ohraničený stín.

citace:
Jo, hlubší zapuštění výbojky do stínidla by bylo rozhodně lepší, ale to už víme.

to je dobře...

svý jsem řekl, mějte se tu...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 17-02-2012 v 08:42 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

jo vidim problem prave treba v tom ze tam nedoleha temer zadny primy svetlo jen odrazeny.... tet mam rozhodne horsi stinitko ale rsknete v cem krome dinamiky je topspin lepsi nez a wing?? z a wing mi jde tak 20% primo urco bych rek a zbytek se alespon odrazi ale u top spin se odrazi rekl bych tak 98% a tak 2 pujdou primo.

Old Post 17-02-2012 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 59

reverend: http://grower.cz/forum/showthread....768#post1012768

O dvě stránky zpět.

A už se opakuju, ale... bodově není světlo tak intenzivní jako u horizontální výbojky, což je ale dobře, rozptýlí se do prostoru a osvětlí efektivněji větší plochu, což znamená rovnoměrnější distribuci světla po boxu/prostoru.


Kdyby stínidlo bylo k viděli nejdřív v grow shopu, většina lidí by byla unešena a nic víc by neřešila. I kdyby bylo stínidlo podstatně dražší, pocit, že je to z G shopu by byl k nezaplacení

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 17-02-2012 v 10:02 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 60

zabedněnost lidska nezná hranic reverend kupsi radši za 300 lecitin posiluje mozek . . .v kde si prosímtě přišel na to že awing odraži 20% světla a top spin 98% ? řek bys?? tak to bys řek špatne . . .tay budě nekkdy "sylny" matematik a nebo neví vubec co znamenají procenta

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 17-02-2012 v 10:54 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 61

Přijde mi, jako když si někteří myslí, že paprsek světla vycházející z výbojky je vždy kolmý na tečnu kružnice jádra výbojky i z vertikalu jde dolú spousta přímého světla, nejedná se pouze o světlo odražené od stěn boxu. Jen pod špičkou je slepé místo.

Nebo se pletu já?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 17-02-2012 v 11:11 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 62

nepleteš
Máš naprostou pravdu, výbojka vyzařuje všesměrově z plochy hořáku. Jak říkáš pod špičkou plocha hořáku = 0 tudíž slepý bod.

nedostatkem tohodle stínítka je především nepokrytí toho nejsilnějšího toku světla co vychází kolmo z hořáku, ten se nezlomí dolů aby dopadl kolmo na listy, ale navalí do stěny.

Abych nebyl pouze negativní tak znovu říkám že měnící se úhel dopadu světla způsobený rotací stínítka je fakt VELKÝ plus.

Výbojku výš, kvalitnější plech, lepší elektrikářskou na tom a... fakt to může být nejlepší stínítko na trhu, tuplem pro čtvercové boxy!! , nápad supr, líbí se mi i to otáčení klipsňákem, jen je na tom vidět že je to nedoladěná prvotina s konstrukčíma vadama...

Fakt jsem toho viděl dost, a to co jsem viděl tak to jsem si opravdu dobře prohlídl... Nonic, doufám že to papóchovi aspoň trochu pomůže.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 17-02-2012 v 11:35 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 63

Možná by tyhle první kusy zasloužily ošetření odrazové plochy tekutým sklem viz: http://www.rozhlas.cz/leonardo/tech.../_zprava/691759

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 17-02-2012 v 12:23 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od guerilla

Řeší někdo u A-Winga, kolik stojí materiál?! Nebo vyroba? Tohle je po dlouhé době, co jsem viděl, pěkně hloupý příspěvek. Nic osobního.

Řešim materiál, stucco je stucco.
A stojí dvojku...

Old Post 17-02-2012 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6454040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív