Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak uvařit Mlíko ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 17

S tím vymáchaným konopím to vypadá velmi zajímavě. Škoda, že to nemám zatím na čem vyzkoušet.
Ale minulý rok jsem zkrze mlíko zpracovával samce (co jiného s nima). Inspirován "Vaříme s konopím" jsem trochu zaexperimentoval. Opražil jsem to na přepuštěným másle (tak půl 50 cm kytky) až to lehce zhnědlo, zalil mlíkem, přidal skořici a pak takovou směs koření (Data čaj = kardamom, zázvor a asi další) nechal převařit, přecedil, přisladil medem a přecedil . Chutnalo to jako čokoláda + to koření, lehce euforická nálada - dobrý.
No, nemusím vám vyprávět, že podobný pokus se samicí za 2 měsíce byl jiný hukot, neblil jsem, ale sotva se doplazil do postele. (co to bylo za kytku nevím, něco z Prahy, ale těžce halucinogenní)

Old Post 16-03-2001 v 15:01 PM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Animal Farm
Nový Člen

Karma uživatele Animal Farm - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

coctail Příspěvek č. 18

ja mliko primo zbozbuju, protoze jsem si vychytal recept tak, ze do mlika, krome zeli pridam pouze 1 balicek skoricoveho a jeden balicek vanilkovyho cukru a po druhem varu, kdy mliko zchladne na takovych 90 stupnu vmicham do cele substance domaci hruskovicu, tresnovicu, kalvados, slivovicu, nebo cokoliv podobneho zhruba v mnozstvi 1 dcl koralky na 1/2 litru mlika a to je pak nejen dobry na chut, ale i na konzistenci ) Cele se to pak musi strcit do lednicky a SERVE ICE COLD ozdobene platkem lazenskeho oplatku...

Old Post 16-03-2001 v 15:29 PM
Animal Farm je offline   Profil uživatele Animal Farm   Find more posts by Animal Farm   Foto galerie člena Animal Farm   Click here to Send Animal Farm a Private Message   Add Animal Farm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Animal Farm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ymladris
Nový Člen

Karma uživatele ymladris - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

Jen tak osmahnout nefunguje Příspěvek č. 19

Ja nevim, no. Povzbuzena ruznymi internetovymi reporty jsem se pustila do vareni celkem intuitivne a bez pripravy - trochu travy, voda a olej. Voda by mela zabranit vzniku prilis vysoke teploty na to, aby se znicilo THC, ale nezabranila, zrejme se prilis brzy vyparila. Asi to chce trochu zkusenosti a spoustu materialu. Pokud clovek nema nazbyt a jen chce proste vytvorit neco fakt silneho, chce to asi opatrny pristup. Filmovka normalni ceske travy varene s olejem a pak zapecene do brambor mela 0 % ucinku.

Old Post 16-03-2001 v 16:07 PM
ymladris je offline   Profil uživatele ymladris   Find more posts by ymladris   Foto galerie člena ymladris   Click here to Send ymladris a Private Message   Add ymladris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

mlíko Příspěvek č. 20

Čugo bugo lidi, kdysi jsem pil mlíko a většinou mi při konzumaci bylo na zgrcání, ale vynalez jsem recept,
při kterém je konzumace v poho (aspoň spousta lidí,
co koštovala to schvalovala) a ani se to nemusí předvařovat.
Tak tedy do hrnce dáme matroš, zalijeme dostatečným
množstvím mlíka, dodáme kousek másla a vaříme jak
jsme zvyklí. Potom asi hoďku před koncem varu dodáme
plechovku Tatra mlíka (plechovku na litr mlíka) a pak
normálně scedíme a tak.... Chuť v klídku a ani se to
nemusí sladit atd... Zkuste sami....

Old Post 16-03-2001 v 19:25 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uroboros
Nový Člen

Karma uživatele uroboros - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru karbanátky Příspěvek č. 21

Jednou nás napadlo udělat cannacarbanátky,udělali jsme je jako klasický karboše,akorát že sme tam dali
čerstvího outdooru v poměru k masu a těm ostatním srágorám tak 1:1.Snědli jsme každej 3,byly docela dobrý.No, z kečupem se to dalo jíst.Snědli jsme to a asi za hodinu a půl jsme se dostali do celodeního rauše.No ale bylo to fakt docela drsný,takže bacha na to.

Uroboros

Old Post 20-03-2001 v 20:57 PM
uroboros je offline   Profil uživatele uroboros   Find more posts by uroboros   Foto galerie člena uroboros   Click here to Send uroboros a Private Message   Add uroboros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Pohodička ganjarre Příspěvek č. 22

čus.

fčera sem viděl v TV reklamu na ňákej sejra Tartarre nebo co... jak tam sypaj nakrájený bylinky na ten tvaroh nebo co to je - připomínalo mi to přesně postup jaxem doma sypal ganju na chleba se sejrem nebo s tvarohem :p

Old Post 21-03-2001 v 08:50 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Dotaz? Příspěvek č. 23

O kolik vice je potreba travy na vareni treba bramboraku pro jednoho, nez kdybych chtel to jednoho normalne zkourit?

Diky and GROW UP

Old Post 21-06-2001 v 19:03 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdg
Nový Člen

Karma uživatele vdg - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 12 

Pohodička konopáčky Příspěvek č. 24

Pokud chceš dosáhnout adekvátního stavu při pojídání konůpky jako při jejím kouření je dobré pracovat s následujícím poměrem.

Kouření: 1 joint
Konopáček: dle nátury 2 - 3 jointy

Takže závěrem: Pro začátek bych začal s poměrem 1:2.



S konopím na věčné časy a nikdy jinak!!!!!

<vdg>

Old Post 25-06-2001 v 05:35 AM
vdg je offline   Profil uživatele vdg   Find more posts by vdg   Foto galerie člena vdg   Click here to Send vdg a Private Message   Add vdg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Dotaz Dotaz k mliku!?!? Příspěvek č. 25

Co presne znamena toto:

vařit do vodní lázně (X hrnec s dvojitým dnem)

Znamena to, ze mam jeden hrnec s vodou, ktera je vrouci a varim ji na mirnem plameni a do tohoto hrnce dam druhy s mlekem a listama?!?

Vydrzi to mliko se takto varit treb 1 hodinu?!?

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 26-07-2001 v 08:22 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru ganjafood Příspěvek č. 26

Jenom stručně :
mlíko: dříve něco strašného - co se nedalo pozřít - začal jsem listy předvářet a nyní je to "THE BEST OF" Stačí lok a hučím celý večer. Výborné do ranního kafíčka.
bramboráčky: výborné pro pobavení celé rodiny - můj táta si jemohl vynachválit. Rovněž doporučuji konopí předvařit aby stratilo pachuť. Potom není v jídle téměř vůbec cejtit.
obalené paličky: a tady bych se rád pozastavil - někde jsem četl, že je dobrý paličku usušit a potom jenom namoment namočit do horkého karamelu a nechat stuhnout. Pak se to dá prý kousat jak křupavé cukroví a je to prý PECKA.
Má s tím někdo skušenosti?

LEGALIZE IT !!!

Old Post 26-07-2001 v 11:39 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 27

no, mliko sem parkrat mel, kdyz jsem ho hodne dochutil kakaem, tak to bylo ok.

ale nejhustsi je udelat dobry pernicek. Rozdrtit travku na jemno, a pak proste jen pridat do vyroby obycejneho perniku. Takovyho toho praskovyho co je za hodku hotovej. proste super!

Old Post 26-07-2001 v 11:47 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 28

Ja teda taky s mlikem nemam moc dobry zkusenosti. Vzdycky jsem vzal mliko, spoustu listu a trochu masla do toho, pak povaril tak hodinku a pul. Kdyz to byl, tak scedil a rozmixoval s bananem a cukrem a vysledkem je vzdy jen tezko pozivatelna zelena vec, ktera sice zmastuje, ale nestoji za zaludecni obtize. A nevim jake mate vy zkusenosti, ale temer pokazde kdyz jsem si dal tak dve sklenice mlika jsem tak do hodiny-dvou hrozne vytuhnul az usnul... :( Zkratka - mozna to mam spatne vychytany, ale mliko nebrat.

Old Post 28-07-2001 v 21:11 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Palec nahoru Zeleny ALKOHOL Příspěvek č. 29

A co takto namiesto mlieka si vychutnat VELMI SILNY ALKOHOL ???

da sa to: Kupte si malu flasu alkoholu, najlepsie VODKY... Zlejte ju do zavaninoveho pohara (5L) (vodka 1L) pridajte rastliny - CELE, rozdrvene (mierne) (rastlin 2 - 3x, najlepsie samci) ... pridajte cukor. Zavrite vodotesne a nechajte vyluhovat cca. 5 - 7 dni...

potom uz staci 1 panak a ste v picke aj 6 hodin...

Old Post 29-07-2001 v 16:43 PM
pyroman je offline   Profil uživatele pyroman   Find more posts by pyroman   Foto galerie člena pyroman   Click here to Send pyroman a Private Message   Add pyroman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Vlastny recept Příspěvek č. 30

Takze jednoduche, priprava cca 1/2 az hodinu, podla toho, ako sa s tym chcete bavit. Tak za hrst jemne podrvenej marihuany, najlepsie buds, nemusi byt na prach, potom uvidite preco, tu oprazime na troche masla, mnozstvo masla tak, aby vysledna kasa nebola prilis tekuta, ale aby sa dala v pohode premiesat. Na miernom ohni miesame tak 15 min. Potom tam supneme tak 150 az 200 g cokolady a varime nad parou, teplota je nizsia, takze mozeme aj dlhsie, no myslim ze 15 min staci. Pocas varenia pridame hrozienka, med, vsetko co mame radi, odporucam trosicku citronovej aromy. Vyslednu zmes nalejeme na tortovu oplatku, prikryjeme dalsou, nechame vychladnut a narezeme na pozadovany tvar. Vysledkom su musli tycinky s kuskami travy, fakt chutne, rychle a ucinne, nic z materialu sa nestrati atd.....PS: maslova chut je tatam :-)

Old Post 31-07-2001 v 15:53 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Nápad Hej a este nieco ..: Příspěvek č. 31

Neprejavia sa bocne ucinky ako u mlieka, clovek je skor aktivny, zhuleny skor psychicky nez fizicky

Recept sa hodi na prilezitosti, ked niekam potrebujete ist, nemate nic pripravene

Tip: Pridajte pri vareni masla trochu vodky, za 15 min sa akurat odpari (dokonalejsia extrakcia)

Old Post 31-07-2001 v 15:59 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Palec dolů Příspěvek č. 32

Včera jsem si udělal mlíko z venkovních skunčáků na který jsem se byl podívat a ejhle: nic. Myslím, že chyba nebyla v technologii postupu, proto by mě zajímalo, jestli je možný že kytky, které už 6 týdnů kvetou nemají v listech THC? Přitom palice jsou nabitý pryskyřicí. Vytahujou kytky THC z listů do palic? Víte o tom někdo něco?

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 20-08-2001 v 10:04 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2349370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív