Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší jídla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Palec nahoru Příspěvek č. 33

Jdu si koupit Hermelín a ostatní ingredience, díky mephisto ! :-))

Ignácius

Old Post 18-07-2001 v 13:30 PM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

to hihi Příspěvek č. 34

Myslím, že kdyby se to hulení nejdřív pěkně 1/2 hodky povařilo ve vodě, tak stratí tu silnou chuť a ostatní nežádoucí srajdy a zůstane Ti pouze THC

LEGALIZE IT !!!

Old Post 18-07-2001 v 13:55 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička Nenapadla mě takováto věc :o) Příspěvek č. 35

mephisto:
myslíš? nebo jsi to už dělal? Nezní to totiž špatně, teda človíčku, ty o tomhle něco víš
Ozkouším to a nejen v tomhle případě, ale i v jiných Ale prvně musím udělat ten hermelín, bez ganji, už se těším
Mějte se good
Zdarec

Old Post 18-07-2001 v 14:03 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru to hihi Příspěvek č. 36

Něco málo o tom vím. Gdyž si vařím mlíko, taky nejdřív listí vyvařím a ono potom stratí tu pachuť. Je to lepší, nemusíš přidávat kakao a pod. Takovéto mléko je nejlepší do ranního kafča. Mně osobně pachuť trávy vadí a zelená barva taky nic moc.

LEGALIZE IT !!!

Old Post 18-07-2001 v 14:25 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Palec nahoru ... Příspěvek č. 37

Tak to jsem rád, že to máš takhle vygoumaný a příště to takhle poupravím
Díkec za informačku
Měj se good
Zdarec

Old Post 19-07-2001 v 12:13 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r080
Nový Člen

Karma uživatele r080 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 7 

jidlo neeeeee Příspěvek č. 38

Co se tyce jidla behem stavu, tak kdyz jsem zacinal hulit, tak jsem jedl fakt hodne, dalo by se rict na co jsem prisel... Ale casem jsem prisel na to, ze je to velka blbost, protoze to kazi stav a ja prece nekourim kvuli tomu, abych se najedl... A ta ranni zacpa taky neni nic prijemnyho )) jak tady nekdo poznamenal...

Proto tedka, kdyz si chci pochutnat, tak piju jenom caje, na cemz si fakt ujizdim a obcas, kdyz me to ale hodne chytne, tak si dam nejakou cokoladovou tycinku... S vedomim toho, ze cokolada spis ten stav hazi vic do nepohody...

Nebo kdyz jsem venku, tak nejlepsi je cista voda s bublinkama, nebo bez.

Pekny den.

r080.

r080

Old Post 19-07-2001 v 16:15 PM
r080 je offline   Profil uživatele r080   Find more posts by r080   Foto galerie člena r080   Click here to Send r080 a Private Message   Add r080 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

hermelín..... Příspěvek č. 39

Teď sem dodělal hermelín........za tejden podrobnější popis po degustaci .

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 21-07-2001 v 21:14 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

mno ?! Příspěvek č. 40

No thak buď nejsem dobrey kuchař nebo newim.Má to takovou divnou chuť ale příště to skusim bez toho octu

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 29-07-2001 v 19:39 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička mliko Příspěvek č. 41

vcera sme pili mliko a bylo dobry, sice oslazeny ale chutnalo skvele, ale ve stredu sem koupil mliko a nechal sem vareni na kamosovi, mezitim sme celou dobu hulili, on k tomu po 3 hodinach prisel zhulenej jako my, huleni z toho mlika nevylohoval, takze to tam pekne vyvareny zustalo na dne, nalil do toho neco s boruvkama, takze to melo lehce nasladlou chut a jeste do toho nakrajel okurku, takze sme si vzali na to lzici, dame si dobry boruvky, pak sladkou chut vystrida okurka a jeste si treba hrabnes na dno na to rozvareny listi, proste hnus, nas kuchar si dal lzici a hned bezel na zachod blejt, proste humus


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 29-07-2001 v 19:46 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička Nakládaný hermelín!! Příspěvek č. 42

budvar:
jednak tu mám adresu na recepty- http://www.mageo.cz/home/PHOW_SAATC...dKPUYhb6GwqU3_j
ale, co je hlavní a ať to zkusí aji mephisto, je special recept hermelínu, kterej podávaj v jednom brněnským zařízení
Takže:
chilli, feferonky, tymián, rozmarýn, jalovec-bobule, černej pepř-bobule, červená paprika sladká-není nutná, jde spíš jen o barvu, pokud někomu stačí chilli a dá ho tam víc, tak může tuto ingredienci vynechat (já jsem dal trochu chilli a trochu víc papriky) česnek-nakrájet, cibule-nakrájet, sůl, provensálské koření a to hlavní hermelín (nakrájený jakkoliv) celý se to zalije úplně obyčejným rostlinným olejem (jestli někdo chce, tak klidně olivovým-nálev se dá použít nejednou) a hotovo, zbytek dle vlastní chuti a libosti.
Já to dělal tak, že jsem Hermelín nakrájel na kostičky a:
nasypal sem od každé ingredience trochu do sklinky, na to hermelín a zase od každýho trochu atd. prostě klasickej postup., již výše zmiňovaný mephistem.

mephisto, ten Tvůj recept sem ještě nezkoušel, nechcou se mi dávat takový prachy za ten olivovej olej (to je asi jediná nevýhoda tohoto receptu-0,5l za 100 Kč zhruba), ale ten vinný ocet už mám doma, takže jen ten olej a du do toho.
Mějte se good
Zdarec

Old Post 31-07-2001 v 08:36 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Pohodička TAK PANI, SLABOTA!!! CITAJTE TOTO: Příspěvek č. 43

Co som vcera zozral, ked som hulil:
dojdem domov, otvorim chladnicku, zoberem si veceru do izby zapnem video a jem:

1. paprikove chipsy
2. 3x jogurt (500ml)
3. chleba so slaninou (2x)
4. 1.5L kofoly
5. slane chipsy
6. 2x broskyna
7. obrovsky pohar jahodovej zmrzliny (cca 400-500ml)
8. syr - BAMBINO (ten valcek - samotny)
9. treska + chleba
10. jogurtove mlieko

....

11. hodil som tycku...

;-)

Pyroman from ganja.sk

Old Post 31-07-2001 v 16:48 PM
pyroman je offline   Profil uživatele pyroman   Find more posts by pyroman   Foto galerie člena pyroman   Click here to Send pyroman a Private Message   Add pyroman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička to pyroman Příspěvek č. 44

podle me 500 ml jogurty neexistujou, ty mali maj 150-200ml a ty velky tak 300-350 ml


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 31-07-2001 v 18:59 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubba
Nový Člen

Karma uživatele bubba - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 45

No ja si absolutne nevybiram - co najdu v lednici to SEZERU :-)

Old Post 31-07-2001 v 20:10 PM
bubba je offline   Profil uživatele bubba   Find more posts by bubba   Foto galerie člena bubba   Click here to Send bubba a Private Message   Add bubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 46

Pyroman: Za ten tvuj vyraz "Hodit tycku" mas karmu Slovencina je stejne hezka rec jako cestina...

Sativa: Neplacej, to vis ze existujou, ale jsme OT...

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 31-07-2001 v 20:52 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

...a máme výsledek !!! Příspěvek č. 47

Takže jste se dobrali k tomu co nej,nej,...pro zhulený. Přece COKOLIV !!!
Někdo má možná zábrany, ale znám maníka, co jede ráno na AKTIMELU, maso rád libové a viděl jsem ho nad ránem nabírat vepřový výpečky lžící bez chleba...Potom sežral dort...

....snažím se!!!

Old Post 31-07-2001 v 21:05 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathMen
Nový Člen

Karma uživatele DeathMen - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 1  

Pohodička Sezeru na co prijdu Příspěvek č. 48

No ja mam jinej problem ja kdyz v patek zacnu hulit tak hulim od patku od vecera do nedela do vecera porad v kuse a do toho jenom zeru zaplatpanbuh za delvitu a jiny supermarkety(nebejt jich tak umru hlady) aa kdyz tak zeru tak v pondeli rano jak ty dva dny jim a neseru tak stravim pravidelne pondelni dopoledne v praci na zachode.A co nejradsi jim maso a slany tycinky a k piti Soleo.Jo mimochodem huleni je skvela vec na bulimii a anorexii muzu to potvrdit moje mlada ji na tom zvlada s prehledem akorat doktor nechape jaktoze najednou zacala jist kdyz jim to neslo 2 do ni neco nacpat no a me stacili 2 brka a ji jak protrzena:-))
at zije hulo

Old Post 30-03-2004 v 07:12 AM
DeathMen je offline   Profil uživatele DeathMen   Find more posts by DeathMen   Foto galerie člena DeathMen   Click here to Send DeathMen a Private Message   Add DeathMen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3232860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív