Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Mášá
Nový Člen

Karma uživatele Mášá - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 129

je mi 16, hulim snad 2 roky, pěstim 2 roky, ale zatim jen outdoor.

Old Post 10-01-2002 v 13:29 PM
Mášá je offline   Profil uživatele Mášá   Find more posts by Mášá   Foto galerie člena Mášá   Click here to Send Mášá a Private Message   Add Mášá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave UBG
Nový Člen

Karma uživatele Dave UBG - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 130

Je mi 22,smoučím pátým rokem,pěstuju třetí rok.Jsem vod Brna.A kdzž nekouřím tak chodím na strojní fakutlu,nebo jsem zalezlej v dílně a stavím choppery, nebo někde čundruju,nebo spím,nebo jím,nebo poslouchám hudbu,nebo...................................

Old Post 14-01-2002 v 10:44 AM
Dave UBG je offline   Profil uživatele Dave UBG   Find more posts by Dave UBG   Foto galerie člena Dave UBG   Click here to Send Dave UBG a Private Message   Add Dave UBG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dave UBG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coco
Nový Člen

Karma uživatele coco - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 131

20 let, Mělník, přechodně Brno, hulimtak 4 roky, pjestuju out taky asi 4

Old Post 14-01-2002 v 15:52 PM
coco je offline   Profil uživatele coco   Find more posts by coco   Foto galerie člena coco   Click here to Send coco a Private Message   Add coco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 132

No Growmani moc velkou radost ste my neudělali je nás tu přes tisíc a jenom 137 lidiček osobě něco napsali ...nestyd te se

Zachaliáš

Old Post 27-01-2002 v 10:19 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 133

No věkovej průměr tady moc nenabourám je mi taky 17 jinak pěstuju 2 roky(ten první stál za nic - outdoor,1 kytka) teĎka 3 sezóna venku - poprvé pořádně (předpěstovaný sazenice,zryto,pohnojeno,..)
Jinak vod vánoc mám i skříŇ - brzo v galerii
Kouřim vod konce 9 třídy - teda to sem to jen tak zkoušel poprvé sem se pořádně zkouřil až na začátku prváku.
S tim pěstovánim to rozjedu pořádně ale až teĎ
IN: SkříŇ
Matka na jižním vokně - řízky-balkón a všude
Balkón kytky - jen malý keříky aby nebyly moc vidět
OUT: Pole- 12 kytek

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 21-04-2002 v 17:25 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 134

Je mi 20let, bydlim v Podebradech a studuju na VSE Pha. Hulim od prvaku stredni skoly, takze cca 5let.
Ted zasadim outdoor 3.rokem a mam rozjetej indoor 1.rokem. Hulim jen kdyz mam chut a jsem pozitivne naladenej, rozhodne ne vzdycky, kdyz je moznost...

Old Post 21-04-2002 v 20:38 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Komunita Příspěvek č. 135

Tak koukám, že tu TheHemp...... zase oživil jeden threadík, na který jsem ještě nepročetla. Stíhám s bídou nové příspěvky.
S tím věkovým průměrem to zase trochu zkazíme, neb mi je 30. Vystudovala jsem Konzervatoř a živím se hláskem! Prvního jointa jsem dala někdy v páťáku (asi před deseti lety) a od té doby, když je příležitost a dobrá parta, pokouřím.
Vzala jsem si úžasnýho chlapa a s ním vlastně i trávu a tak se cítím jako spolupěstitel (už skoro devět let).
Po krátké abstinenční pauzičce (odchov dětí) jsem zase zpět. Jsem z Prahy.
Jo a mám chuť rozjet indórek, zatím sbírám informace tady od vás na Groweru. Všem díky.
čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 21-04-2002 v 21:04 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 136

21/7/4

free smoke for everyone!!!

Old Post 21-04-2002 v 21:48 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 137

Mě je 16 hulim 4 rokem pěstuju 2 na balkóně a sem ze Šumpru...

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 21-04-2002 v 21:51 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Obecné Příspěvek č. 138

je mi 24...hulim asi 7 let...5let pestuju outdoor...Praha

Old Post 21-04-2002 v 22:06 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

biografie Příspěvek č. 139

Já myslím, že už je zbytečné sem přispívat. Vždyť si můžete upravit biografii ve svém profilu a pro ostatní je pak i snažší si zjistit vaše personálie, než pak zase někde ze spodu lovit tento thread. Ten byl myslím založen ještě v době, kdy ta možnost nebyla.

Old Post 22-04-2002 v 15:14 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 140

boigrfie byla od zacatku, ten trejd je jenom takove "rikani kdo jsem vic nahlas ;-) "

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 22-04-2002 v 19:11 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 141

mne je 24, hulim cca dva roky tak 2x do tydne,zatim nepestuju,ale s kamosem budem behem tri mesicu delat skrin....tak uz se na to tesim....jo...a jsem puvodne z Frydku - Mistku..ale ted uz tri roky z Prahy:-) a pracuju v IT

Old Post 23-04-2002 v 11:40 AM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 142

Je 17let, hulim asi 5 let, a poslední rok a půl aktivně každej den, outdoot pěstuju tak 4 roky a těd začínám indoor.

Old Post 25-04-2002 v 20:42 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YoungGanjaFarmers
Nový Člen

Karma uživatele YoungGanjaFarmers - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 143

20/4/1 VŠ v Praze

Farmer

Old Post 25-04-2002 v 21:35 PM
YoungGanjaFarmers je offline   Profil uživatele YoungGanjaFarmers   Find more posts by YoungGanjaFarmers   Foto galerie člena YoungGanjaFarmers   Click here to Send YoungGanjaFarmers a Private Message   Add YoungGanjaFarmers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 144

Je mi 20, kouřim vždy, když se něco namane asi pět let. Outdoor pěstuju třetim rokem, ale neměl sem nějak štěstí na místo, nebo sem spíš měl smůlu na hajzly a mé voňavé kytičky byli vždy štípnuty, otočeny, ukradeny atd. KURVA!!! (pardon, to ty emoce) Zbylo vždycky jenom pár kytiček pro nasrání.
Indoor si nedovoluju, páč to rodičové nechápou.
Jinak sem z Děčína a študuju tady ČVUT.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 26-04-2002 v 08:42 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7500210 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív