Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Beginner. Prva skrina, prvy mini-indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 129

Mno. Vyzerá to dobre, ale ešte som sa nezmienil o tom, že mi kvetiny skoro skapali Totiž bol som preč 4 dni. Keď som odchádzal trošku som ich ešte polial, ale fakt len kúsek. Mal som sa vrátiť domov o dva dni, tak som si myslel, že pohoda, polejem, pohnojím, keď pridem. Len sa mi nejak zkomplikovali veci a domov som prišiel až o 5 dní.

Ako prvé po príchode kuknem do boxu a skoro ma jeblo. Doslova. Kvetiny uplne zoschnuté, som myslel že čistá vysmiata smrť . Poriadne som polial a chvalabohu sa začali po pár hodinách chytať. Len to rozdýchávali asi 3-4 dni. Dnešné foto sú už po úhone, teda zotavené kytíze. Ale čo chcem povedať. Zasa som sa pripravil asi o týždeň zdravého rastu.
Keď to celkovo za celý grow zrátam, prišiel som celkovo o nejaké slabé dva týždňe zdravého rastu. Prvá chyba bola pri presádzaní, viď. niekde v prvotných príspevkoch. A druhá chyba teraz, aj keď nechcená.

Škoda tých dní, ale seru na to. Hlavne som rád, že rastlinky sa dali dokopy.

Keďže situácia je taká, aká je, budem pokračovať v raste naďalej cca ďalšie dva týždne. Priestoru v boxe mám dosť. Radšej ich nechám ďalej rásť, nech sa mi trocha ten box zaplní.

Old Post 06-10-2011 v 14:13 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 130

neviem ci tam mas preklep ale BLOOM je kvet a GROW rast ... nedavas to opacne??

Old Post 06-10-2011 v 18:15 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 131

inak toho zmrzacenia by som sa nebal, su tu na growe techniky, ktore vychadzaju z takeho mrzacenia (super cropping)....
inak to mas pjekne, ja sa k digi zrkadlovke dostanem az tak za tyzden tak hodim teda zatial normal kompakt fotoze ....


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49013

Old Post 06-10-2011 v 19:24 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 132

Jj, je to zamenené. Neviem, na čo som myslel, keď som to písal. Samozrejme grow na rast a bloom na kvet, ktorého som dal spomínaný 1 ml.

O tých technikách viem, aj som k tomu už čo to prečítal. Len tu je to cielené, kďežto ja som ju dvakrát zlomil tak, že až moc : ) a nebol to môj úmysel chudinku kytišku takto polámať.

Old Post 07-10-2011 v 08:07 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 133


Ešte mám jednu otázku, priatelia.

Posledný update bol síce včera, ale fotené bolo predvčerom. Už vtedy som si všimol, že mi špičky lístkov strácajú farbu, idú do žlta. Nejak som si to nevšímal, ale dnes vidím, že špičky sú už skoro celé žlté a začínajú uschínať, teda už naberajú hnedú farbu.

Prehnojenie? Myslím si že jo. Ale chcem sa uistiť, takže sa mi na to pls. pozrite. A to som im v budúcej zálievke chcel dopriať ešte o ml hnojky viac.
Ono by to tak aj mohlo byť, pretože kytky mi rastú v predhnojenom substráte, čiže živín by asi mali dostatok, aj keby som na hnojive ubral.

Foto: najviac zasiahnuté špičky, ale je to v podstate skoro u každého listu a aj na nových výhonkoch. Takže????

//edit: Snorím, ňuchám informácie tu na fóre, čim by to mohlo byť. Narazil som aj na možný problém s prelievaním... By aj mohlo byť, viď. môj problém s uschnutím kvetín. Je pravda, že som im dával viacej vody v posledných dňoch. Len mi to nepasuje s tým, aký substrát používam. Rašelinový, pre kaktusy, prevzdušnené perlitom. Celkovo je to vzdušná pôda. Keď zalejem, cca. do pol hodiny mi prebytočná voda odteká do misiek pod kvetináčmi. Tak neviem, hmm...Ale netuším, čo sa deje so zeminou na spodku kvetináča. Možno je tam pôda dostatočne vlhká a najspodnejšie korene na nadmiernu vlhkosť reagujú týmto mojím "problémikom".
Ďalšia vec, za tých pár týždňov som nabral pár skúseností aj s preliatím. Vždy keď som im dal moc chlastu, akoby sa zvesili k zemi, ale po vysušení sa zas postavili do pozoru.... Fakt neviem. Každopádne po preliatí mi ešte nikdy nezačali popísané príznaky....

Naposledy upravil Syrokrem 07-10-2011 v 13:29 PM

Old Post 07-10-2011 v 11:56 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

podle mého názoru jde o přehnojení

Old Post 07-10-2011 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 135

Ja si tiež myslím. Skúsim teda znížiť dávky a uvidím.

Ešte jedna vec by ma zaujímala. Ide o vyvezovanie a ohýbanie. Včera som robil v poradí tretie vyvezovanie. Všimol som si takú vec, že vždy keď ich poupravujem, na druhý deň sa mi trochu zvesia dolu, niečo podobné, ako keď nemajú dostatok vlahy. Skrátka celé tak trochu povednú. Chcem sa spýtať, či je to normálny stav. Mne sa to moc nezdá.

Ja si to vysvetlujem tým, že pri ohyboch vlastne hýbem celou rastlinou, teda určite aj s najbližšími vrchnými koreňmi od stonky. A celkovo úprava vrcholcov, ohýbanie, vyvezovanie atd...

Takže vás poprosím o vyjadrenie, keďže ja s týmto nemám vôbec skúsenosti. Je to teda v pohode alebo mám byť opatrnejší pri "tuningovaní" ?

//ide mi hlavne o to, že vždy pozorujem spomalenie rastu, resp. kytíze asi musia vydať energiu na zotavenie po mojich "zásahoch".

Old Post 08-10-2011 v 14:05 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

Vždycky, když kytku nějak ohýbáš, lámeš nebo něco podobný, tak zbytek dne je taková pochroumaná, ale další den už si zase jede to svoje, to je normální stav. A to zpomalení růstu do výšky, to je přece to, o co nám při těhlech technikách jde. A kdyby tebe někdo lámal nebo ohýbal podle svých představ, tak by ses taky na to moc netvářil, stejně tak kytka potřebuje chviličku, aby se s tím srovnala. Takže je to úplně normální a neboj se kytku zaštipovat, ohýbat a lámat podle svých představ, aby jsi co nejvíce zaplnil skříň

Old Post 09-10-2011 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 137

Díkes za odpoveď, scorpicco. Takéto odpovede na moje otázky si vážim. Čiže máš u mňa pivčo , len také virtuálne ale aj tak : )

Mám síce za sebou 2 outdoor amatérske pokusy, vcelku vydarené. Ale opakujem AMATÉRSKE, od zasadenia až po kosu. Čiže s ohýbaním, lámaním, vyvezovaním, zaštipovaním mám nulové skúsenosti...Proste som to nechal rásť...

Pred týmto mojím in-first-growom som rozmýšlal nad zaštipovaním, hlavne FIM. Ale netrúfam si na to. Nechám to asi až do ďalšej rundy. Chcem nabrať nejaké skúsenosti. Takže v prvom kole len obyčajné vyvezovanie a ohýbanie...

Update:
Včera pohnojené, ale len 2ml/L Alga Grow. Pred chvílou som zasa vyvezoval, ohýbal. Teplota, vlhkosť, ph na rovnakých hodnotách.
V nedelu by som už chcel prepnúť na kvet. Nie že chcel, ale určite prepínam. Teda po cca 50. dňocha rastu. Foto teda až niekedy v dobe prepnutia periódy.

Zatial prajem každému vela štastia pri growe a hlavne, nech zdravo a k spokojnosti rastú!

Old Post 12-10-2011 v 18:34 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 138

Na FIM niet co pokazit, bud sa ti zadari a vyrastu bud 2 vyhonky alebo 3 a viac.
Tiez len ohybam, nepotrebujem zastipovat, bo ma dost vyhonkov, nepotrebujem ich viac

Old Post 14-10-2011 v 16:28 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 139

Pánbú pozdravuj, growers.

Po dlhšej dobe aktualizejšn kytkejšn.

Sme v 8. dni od prepnutia na kvet. Milášky sa majú dobre. Papáme zatial tie isté pomery hnojek, ale už budem upravovať pomer viac na Bloom. Ostatné hodnoty v skrini stále tie isté. Akurát sa nám možno viacej ochladilo v boxíku o nejaký ten stupeň. Prikúrime ? : )
Urobil som aj nejaké tie úpravi dizajnu, teda mierne som prestrihal a hlavne oholil spodné listy a výhonky, ktorým sa aj tak nedostávalo skoro žiadneho svetla.

Foto:

Old Post 24-10-2011 v 10:24 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 140




Blue Mystic 1

Toto je najmenšia herečka. Zvrchu, zboku a hlavný vrcholec. A ejha, už je tam aj nejaký ten chlp vidieť. Takže zo slečien sa pomaly ale isto začínajú stávať ženy

Old Post 24-10-2011 v 10:27 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 141




Blue Mystic 2

Stredne velká, ale silná. Všetky sa snažím viazať do kríčkov. Rozťahovať bočné vetvy na celú plochu kvetináca a vrcholec tlačiť čo najviac k zemi.

Old Post 24-10-2011 v 10:32 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 142




Blue Mystic 3

90-60-90 jebačka

Najkrajšia Merydžejn. Stále rastie jak splašená kráva.

Old Post 24-10-2011 v 10:35 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 143


Tutok na porovnanie v boxíku. Počítam, že než budeme vo finiši, ešte sa to raz tak vytiahne, čo by bolo úplne ideálna velkosť vzhladom na výšku skrine a hlavne vzdialenosti výbojky od kvetín.

A to je fše pšátelé, tády tády dá. Ďalší apdejt zasa bohviekedy niekedy. Čao!

Old Post 24-10-2011 v 10:41 AM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 144

pekne ti to rastie, nemas problem s teplotou, ked sa takto ochladilo? Ja by so potreboval teplotu zdvihnut, mam uz skoro vsetko uzatvorene, co sa da a potreboval by som pridat takych 8C ....

btw. uz mas nejake preflowers???

Old Post 25-10-2011 v 23:14 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1958450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív