Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 129

deth má pravdu.tohle je přesně můj názor! respect for you... :-)

Old Post 17-06-2006 v 17:34 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 130

myslim ze viacero ludi ma rovnaky nazor...

Old Post 17-06-2006 v 17:39 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 131

Pravda pravdouci

Old Post 17-06-2006 v 21:32 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 132

4 deth Ja neříkám, že je nesouhlasim s legalizaci. Taky bych si rada sedla na lavicku pred prácí a vykořit si ranního špíčka, místo toho abych se schovávala za rohem. Ale nemyslim si, ze k zelenině prřistupuju se stejnym respektem a úctou jako k MJ. A to si na zahradce pro obzivu pestpuju vedle konopi mrkev, česnek, cibuli, papriky, atd... takze s tím mám zkušeností až až.

Akorát si nejsem jistá, jestli vymyzi drobni deeleři. Podle mě tady zustanou a dostanou se na verejnost. A to jestli člověku otevře oči nějaky ultraskunk v kofee shopu asi my nedokážeme posoudit.

Vznik černého trhu se odvíjí od výše daní případně uvalených na prodej konopi po legalizaci. A Proto se obávám, aby se z MJ nestal uplně stejný obchodní artikl jako cigarety a alkohol. Protože si to NEZASLOUŽÍ

Old Post 18-06-2006 v 09:28 AM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 133

LEGALIZACE???

Prodávat trávu je jako prodávat rohlíky. Člověk za něco nakoupí, za víc prodá. V NL je to legál, odvádí se z toho daně, všechno tam šlape v poho, tak jako tak člověk potká dealera na ulici. Legalizací si nepomůžem ani nepřihoršíme. Pokud vím, tak ČR vede v celé EU v otázce "zneužívání konopných drog". Třeba budem jednou slavnější než NL...

Na ganje mi vadí, že pro spoustu mladých se stává "módní" záležitostí, spousta teens hulí, protože hulí celá parta...

Kam zmizely rituály? Duchovní význam ganji?

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-06-2006 v 09:43 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

Jn. Taky mi to vadí, ti lidi to přímo zneužívají, neberou to z rozumem, ale pro frajeřinu, přehání to a pořád, a většině z nich to vygumuje mozek, a právě takhle si představuje většina lidí huliče.
Kdežto my Groweři víme o co jde a bereme to pro požitek a všechno je v poho, až na tu paměť , ale stačí dát chvilku pauzu a v poho.
A když není co hulit, tak aspoň si vyhraju s kytkami, které právě pěstuju.

Old Post 18-06-2006 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

Jn. Taky mi to vadí, ti lidi to přímo zneužívají, neberou to z rozumem, ale pro frajeřinu, přehání to a pořád, a většině z nich to vygumuje mozek, a právě takhle si představuje většina lidí huliče.
Kdežto my Groweři víme o co jde a bereme to pro požitek a všechno je v poho, až na tu paměť , ale stačí dát chvilku pauzu a v poho.
A když není co hulit, tak aspoň si vyhraju s kytkami, které právě pěstuju.

Old Post 18-06-2006 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 136

Myslim si, ze marihuana je mozna kultovni rostlinou, ale nikdo znas nemuze rict, ze kouri marihuanu jako ritual, muze si to samozrejme myslet az tak, ze to tak bere, ritualy a duchovni vyznam marihuany by se dedili nebo prenaseli uz prez generace pred nami a byla by nekterymi lidmi ze spolecnosti lepe snasena, byla by brana jako kulturni dedictvi a pak by byla pro nektere i duchovnem, nepopiram, ze nektere kmeny nebo narody, co poznali konopi daleko pred nami, tyto tradice a zvyky spojene i s ritualy pri uzivani konopi a rozjimani nad jeho a svoji duchovni podstatou, kazdy z nas muze o techto vecech premyslet, at uz spis zkoureny, nebo i nornalne a muze nektere svoje zvyklosti brat pri koureni marihuany jako svoje ritualy, to je na kazdem, tot muj nazor

Na konopi me vadi, ze je jeho koureni nezdrave

Old Post 18-06-2006 v 10:40 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od MiniGrow

Kdežto my Groweři víme o co jde a bereme to pro požitek a všechno je v poho, až na tu paměť , ale stačí dát chvilku pauzu a v poho.
A když není co hulit, tak aspoň si vyhraju s kytkami, které právě pěstuju.
a jak se pozname MY groweri od normalnich lidi?my jsme snad neco vic nez normalni lidi?protoze jsme MY ti vyvoleni groweri?to je nacismus khamo a reknu vam jednu vec VY groweri podle mne ubirat si pravo ze jenom VY groweri lidi na urovni narozdil od ostatniho povlu jste ti vyvoleni a nikdo jinej nema pravo hulit????
me to prijde jako byste hulily konopi jenom aby to z vas udelalo ty drsny nezavisly growery co muzou kritizovat ostatni a tim padem je to poza ja hulim konopi protoze je dobre kazdemu rad poradim jak na to a podporuju koureni konopi u kohokoli a ne jen u VAS groweru mezi VAS se ja nepocitam a jsem na to hrdej a nikdy nechci byt namistrovanej pan GROWER jako VY
hanychka>jak jsem psalm precti si nejake clanky od nekoho z drop inu nebo nekoho kdo se o tuto problematiku zajima a zjistis ze dealer na ulici s marihuanou nebude zas tak castej a to proto ze nevidim duvod proc by si nekdo kupoval na ulici neco o cem nic nevim kdyz muze jit o 100 metru dal a koupit si poradnou travu v kofaci a ma na vyber z x modelu coz poulicni dealer proste mit nebude jinak neporovnaval jsem konopi se zeleninou ale pestovani jako praci (je to stejna drina jako pestovat zeleninu)a promin jestli chcete aby vam nekdo pestoval indoor a jeste vam to daval zadarmo tak uz nevim co chcete protestujte si proti kofacum a legalizaci j a hlavne brecte na podzim jak vam nekdo vycoroval pole ono totiz kdyby byla legalizace a koface tak urcite se bude nekdo plazit po stranich a hledat konopi kdyz si muze za za par korun koupit v kofiku uz ubalenyho jointa
celler>souhlas presne tak at si dela kazdej ritual jakej ho bavi a nesnazi se omezovat druhy vsichni maj stejne pravo hulit jako ja

Naposledy upravil 18-06-2006 v 18:11 PM

Old Post 18-06-2006 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 138

deth si si vedomý toho že obhajuješ ludi ktorý ťa poslali do vezenia pretože keby si tychto ludi odsudzoval nedal by si im nikdy zahulit a nikdy by si sa nemusel dať pretiahnuť fizlami ja som, rad ze mam vlastnosť si ludi najprv overit a az podla toho usudim či su to ti pravý ano kedže mam pravo rozhodnutia takže mam pravo vybrat si ludi ktorých považujem za spravnych a ktorych odsudzujem a to necitujem ziaden zakon ale svoje zasady možno si povieš že to bol tvoj osud a všpanielsku je to o moc lepšie lenže bol si tam donutený odisť kvôli ludom ktorých teraz obhajuješ to mi pripadá dosť jako nonsens odpuštať je dar to hej lenže tyto ludia to spravia znova a znova tak prečo byť hlupy a odpuŠtať hlupakom ktorý si to vôbec nevážia???

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 18-06-2006 v 11:22 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

jeste 2 hanychka>je jasne z ke konopi mam vetsi respekt nez k cesneku ale kdyz si ten cesnek vypestuju chutna mi stejne jako konopi ktere si vypestuju (ta radost ze je to ma prace)ale protiargument mam mit respekt protoze mi meni stav?to abych se zacal klanet i alkoholu kterej nepiju nebo snad i jinym drogam protoze mne sjedou?NEE tim to neni respekt mam protoze je to proste uzasna rostlina (je i spousta jinych rostlin co zaslouzi respekt a nezmastujou)

Old Post 18-06-2006 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

2gona>ja neobhajuju lidi ale koureni konopi a z me zkusenosti spousta diskofilu jsou hodny kluci s laskou prirode jen se divne oblikaj a poslouchaj nechutnou hudbu ale proc je za to soudit zalezi na cloveku a ne na adidaskach co nosi
jinak ja jen nechapu proc vy kourite konopi spravne a oni ho kouri spatne uznavas ty snad stejneho boha jako indicti svati muzi kteri kourily caras pro setkani s bohem?(nerekl bych)
treba v nl manazer po rusnem dnu v praci v kravate a saku zajde( misto v cr do hodspy na 10 kusu) do koface da tam 3 brka super skunku zhuli se odreaguje a jde domu k rodine a ja se ptam co je na tom spatneho?

Naposledy upravil 25-06-2006 v 23:32 PM

Old Post 18-06-2006 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od deth.
2gona>ja neobhajuju lidi ale koureni konopi a z me zkusenosti spousta diskofilu jsou hodny kluci s laskou prirode jen se divne oblikaj a poslouchaj nechutnou hudbu ale proc je za to soudit zalezi na cloveku a ne na adidaskach co nosi
2.me prave napraskali vetsinou lide hrajici si na posvatne muze a strasne nezavisle kuraky marihuany a desne aktivisty proti systemu a policii diskous ani jeden
jinak ja jen nechapu proc vy kourite konopi spravne a oni ho kouri spatne uznavas ty snad stejneho boha jako indicti svati muzi kteri kourily caras pro setkani s bohem?(nerekl bych)
treba v nl manazer po rusnem dnu v praci v kravate a saku zajde( misto v cr do hodspy na 10 kusu) do koface da tam 3 brka super skunku zhuli se odreaguje a jde domu k rodine a ja se ptam co je na tom spatneho?
no ako si povedal oni fajčia marihuanu špatne pretože ju využivaju len na zábavu pre vyvolanie smiechu a blbnutie jako alhohol,,ja fajčim ganju kvôli jej schopnosti doviesť moje rozmyšlacie schopnosti do rozmerov a zákuti do ktorých by som sa bez nej nedostal a myslím si že
to s tým kofačom to si uviedol priklad sterotypu jako isť po šichte na pivko proste normalna vec na ktoru sa len tešiš ale iny vzťah nepociťuješ nevidíš ten krasny vyznam a zmysel toho že keď si dáš jointa čaká ťa neuveritelný stav ktorý je ako največší dar z nebies ako krasna rastlina ktorú vidíš od puknutia semienka staráš sa o ňu otcovskou laskou a trpneš pritom aby sa jej nič nestalo a nechybalo hladkáš ju jak svoju največšiu životnú lasku no a nakoniec nakoniec ju čo v najspravnejšej chvili vytiahnem a prenesiem si ju do hlavy prostrednictvom tak sladkého dymu plného užastnych schopností tato chvila by sa nemala stať sterotypom jak chodenie do prace o toto všetko konzumný spotrebitelia ganje v holandsku prichadzaju a fakt im to nezavidim ja viem je to svinstvo keď ťa zatoto posadia do vezenia lenže keď toto bohatstvo nestražia šamani a ludia na to určený z davnejšich dôb aspoň tieto primitivne systemy to obmedzujú sice primitivne fakt primitivne ale aspon niečo ono jasne že by som si to trochu inak toto obmedzeni ganje predstavoval ale zo systemom tolko rokmi budovaným ja sam nepohnem a preto dúfam v NIKDY NEZLEGALIZOVANIE

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Naposledy upravil gona 18-06-2006 v 19:41 PM

Old Post 18-06-2006 v 19:10 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od Ukolébavka
Vadi mi vliv travy na moje okoli. Vadi mi, kdyz moji blizci nedokazou byt bez travy v pohode, a nebo si ve chvilich pohody nedokazou travu odeprit. Sama nevim, jak to vlastne je, ale proste je v pohode uz neznam jinak, nez zhuleny. No a pak mi vadi, kdyz jsou po trave v pohode i v situacich, kdy by nemeli. Rozptylej hulenim stres, kterej by je ale uz mel vyburcovat k nejaky akci. Nevyburcuje, vsechno se jen odsouva, hromadi a zadelava na megapruser. At mi nikdo nevyklada, ze na trave nevznika psychicka zavislost a ze nenici zivoty...nebo minimalne vztahy. (Ale to je otazka vsech psychickejch zavislosti, ne jen travy, samozrejme.) Jinak mi na ni nevadi nic, jsem pro to, at si kazdej dela, co mu vyhovuje, pokud to neublizuje druhejm.


Nezbývá nic jiného, než souhlasit Ano, je to tak...

Old Post 18-06-2006 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 143

Na marihuaně mi nevadí nic,kromě samců,který jsou často zbytečný,jinak mi vadí že je ilegalní,dyt je to jen rostlina ne?

Old Post 19-06-2006 v 20:49 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 144

no takže hlavně CBD to mě fakt sere a někdy bych si chtěl zahulit trávu bez něj a nebo fakt s tím nejmenším množstvím ááááá to by byly stavy. Pro neznalé je to ta látka co způsobuje únavu a celkově "pasivitu" po hulení.
Jo a taky krátkodobá paměť ale to myslím pouze a jenom v průběhu intoxikace i když je s tím někdy srandy takže to zas až tak moc nevadí mimo intoxikaci mě ji to totiž fakt nezhoršilo spíš bych řekl že ji mám čím dál tím lepší (testováno na schopnosti učení resp. biflování sraček jako je literatura and so on....)

EDIT:
2 gona: ten konec sem teda moc nepobral ale jinak si to napsal moc hezky a nezbývá nic jiného než souhlasit až na to že si nemyslím že tím že je to v holandu legální tak že sou tam samí konzumní spotřebitelé.....

Naposledy upravil cilum 19-06-2006 v 23:21 PM

Old Post 19-06-2006 v 23:16 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4987280 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív