Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Rakovina - Fénixovy slzy - vyléčí nebo ne ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

Chováš se tu jak malé děcko ! kolik ti je? uklidni se laskavě a nevyčítej někomu že si prošel peklem,až budeš mít-jestli vůbec (já ti to nepřeju!!!)nějaké velké zdravotní problémy přestaneš se chovat jak velký fakan co jsi tu ukázal.
Meleš tu jen hovadiny.

Old Post 02-06-2012 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 130

já tu hájím konopí na základě vlastních zkušeností, jsem věkově už dost daleko peklem jsem si tady už prošel a na základě víry jsem stále zde. pro mě smrt neznačí konec ale začátek něčeho nového a tobě evidentně něco chybí aby jsi nebyl pesimista. já v mládí měl největší strach právě ze smrti a utápěl se v pesimismu. naštěstí jsem se chtěl změnit a taky se mi to myslím podařilo. jak se říká víra tvá tě uzdraví. ano možná se chovám jak velký fakan ale na rozdíl od tebe mi to lichotí a vše beru z nadhledem a tobě to doporučuji taky. myslím na tebe a věřím v tvou proměnu a posílám ti trochu té pozitivní energie.

Old Post 03-06-2012 v 14:30 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 131

tím že jsi mi dal špatnou karmu jsi akorát ukázal jak psychicky jsi dole, bohužel i hlupáci mají tady své místo jinak by ti chytří neměli kde vyniknout. snad pro tebe ještě není pozdě. ty nejsi nemocen fyzicky ale duševně a to je na tom to nejhorší. pár lidí tobě podobných jsem už potkal a musím konstatovat že zůstali zatrpklý na celý svět. hledej na všem pozitivum a třeba se psychicky navrátíš na správnou kolej.

Old Post 03-06-2012 v 17:44 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Embr33
Nový Člen

Karma uživatele Embr33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Palec dolů Plíseň na fénixových slzách Příspěvek č. 132

Chtěla jsem se zeptat.Koupila jsem fénixovi slzy a teď se mi na nich objevila plíseň.Jak je to možné?Ze začátku mi dělali dobře a teď tohle.

Old Post 06-06-2012 v 12:13 PM
Embr33 je offline   Profil uživatele Embr33   Find more posts by Embr33   Foto galerie člena Embr33   Click here to Send Embr33 a Private Message   Add Embr33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: Plíseň na fénixových slzách Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od Embr33
Chtěla jsem se zeptat.Koupila jsem fénixovi slzy a teď se mi na nich objevila plíseň.Jak je to možné?Ze začátku mi dělali dobře a teď tohle.


Asik problém se skladováním, vhodná je tma, dobře uzavřená nádoba a popř. +-8°C (lednice).

Old Post 06-06-2012 v 12:20 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Embr33
Nový Člen

Karma uživatele Embr33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 134

Ja je měla v kopelně,aby se k nim nedostal syn....
Jsou teprve 3 roky..

Old Post 06-06-2012 v 12:23 PM
Embr33 je offline   Profil uživatele Embr33   Find more posts by Embr33   Foto galerie člena Embr33   Click here to Send Embr33 a Private Message   Add Embr33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 135

Po zplesnivění jsou takový kapky znehodnocený, příště je budeš muset ukrýt na vhodné místo, však si nějak poradíš chybama se člověk učí ne.

Old Post 06-06-2012 v 12:35 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimix
Nový Člen

Karma uživatele jimix - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 136

Vážení přátelé,
berme prosím na vědomí, že toto vlákno pravděpodobně navštěvují lidé, kteří mají zdravotní kompikace a zajisté na nikoho nepůsobí pěkně, když zde čtou výlevy emocí, které jsou opravdu zbytečné. Přece co člověk to názor a neznamená, že když se mi něco neosvědčí, tak pak třeba nepomámá ani jinému. Tak to přeci není. Takže více vzájemného respektu, poklidné zvážení toho co se děje a bedlivé sledování toho, co nás ještě čeká ... Tak třeba tak ...
https://docs.google.com/file/d/0Bx8...ScFE/edit?pli=1
Buďte zdrávi a smějte se

Old Post 19-06-2012 v 20:04 PM
jimix je offline   Profil uživatele jimix   Find more posts by jimix   Foto galerie člena jimix   Click here to Send jimix a Private Message   Add jimix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimix
Nový Člen

Karma uživatele jimix - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 137

http://www.regenerace.net/online/za...ticke-korporace

Old Post 26-06-2012 v 11:58 AM
jimix je offline   Profil uživatele jimix   Find more posts by jimix   Foto galerie člena jimix   Click here to Send jimix a Private Message   Add jimix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138

Omlouvám se všem za to flame co jsem tu rozpoutal skrz uživatele stick,pokud jde o život jsem už dost opatrný, svůj přístup k fénixovým slzám jsem časem přehodnotil a doufám že nejen rakovinu slzy léčí nebo zlepšují, ale co jsem udajně četl mají širokospektrální použití a učinek na tělo a doufám že i sobě pomohu v rámci prevence !
Peace

Old Post 06-08-2012 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 139

rozpoutal si to zkrz svuj mozek vousaci, ne kvuli me..
kdyz ti pan "doktor" rekne, ze de o zivot, neni to pravidlem, ze tomu tak opravdu je. http://www.youtube.com/watch?v=5BIJhU2xG8E
sou tucty pripadu, kdy se telo vylecilo samo (protoze ono se to jinak ani nedeje ), ale to se ve zdravotnictvi neeviduje, protoze se nesli lecit k tem mordierum. a kdyz se nahodou vyleci v nemocnici, tak tomu pomohla chemka nebo ozarka a kdyz ji nepouzili, tak to byl prej ZAZRAK!
lidi otevrete oci, je to jako s konopim, zakazou nam vsechno co je dobry. nakrmi nas argumentama, ktery maj jenom strasit.
vsechno je propojeny, nemuzete nic oddelit na tyhle planete, proto ani tohle neni OT

fenixovi slzy nevyleci zadnou nemoc, urychli a usnadni ale samolecbu (samoopravu) organismu.

kazdy organismus ma mechanismy jak prezit v ruznych situacich. ten nas je lepsi diky mozku, kterej mame. bohuzel ho neumime jeste moc ovladat. ale vsechno se da naucit, jenom se musi odbourat urcity vzory (hranice) co mame zaprogramovany v mozku. my totiz nejsme "my", my sme nas naprogramovanej mozek, vsechno ridi mozek z podvedomi. vzory vstupujou skrze vedomi do podvedomi a naprogramujou se podle minulych vzoru a dane situace. nejvic programu mame ze skoly a z televize..

konopi je nejdulezitejsi rostlina na nasi planete, kdo cetl Cisar nema saty od Jacka Herera, tak mu musi dojit spustu souvislosti.
ropny prumysl ovlada nasi planetu, protoze nasli nahrazku za konopi a my jim uverili. je z toho akorat more odpadu, more obeti, ale nikdy se to konopi nemuze vyrovnat, kdo cte tak vi.
konpi nahradi veskery sracky co nam takdy strkaj pod nos a snazi se nam namluvit skrze odbornou verejnost (uplacenou, nebo se zmanipulovanou mysli), ze je to tak nejlepsi. veskery objevy, ktery by mohli ohrozit jejich tvrzeni se hodi do skatulky sarlatani apod. uz je tu za urcitou dobu vytvoreny jasny obraz lecitelu mimo zdravotnictvi. takze staci jedna blba reportaz a lidi tomu uveri. veri tomu co se rika v televizi.

aby clovek byl zdravej musi bejt kompletne stastnej ve vsech smerech.. jinak pouzivam svoji trojku F.slzy nebo MMS nebo Koloidni stribro. jo a nekdy zasaditou smes Tepperwein.

please seed and smoke weed

www.youtube.com/watch?v=D44pyeEvhcQ

Old Post 22-08-2012 v 10:48 AM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimix
Nový Člen

Karma uživatele jimix - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 140

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...nopnym-vytazkem

Old Post 05-10-2012 v 09:55 AM
jimix je offline   Profil uživatele jimix   Find more posts by jimix   Foto galerie člena jimix   Click here to Send jimix a Private Message   Add jimix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viki207
Nový Člen

Karma uživatele Viki207 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 10  

Vytazek je lek na rakovinu a stovky dalsich nemoci!!!!! Příspěvek č. 141

Ricka Sipsona znam uz 5 let. Vytazkem jsem osobe vylecil ne jednu rakovinu, vcetne neoperovatelneho mozkoveho nadoru na mozku!! Kdo tohle popira, tak vubec nevi ocem to mluvi a nema to odzkousene na profesionalni urovni. Nejlehci je to s cukrovkarem. Veme si jen jednu jedinou davku o velikosti maleho ryzoveho zrnka a do 20min bude mit hladinu cukru v krvi nizssi nez po mesici uzivani chemickych leku.. Ale kdo neveri nechme ho neverit. Je ne kazdem z nas jestli se rozhodne zit a nebo ne, protoze mu nekdo rekl, ze je to jen nafouknuta bublina a ze to nefunguje..

Old Post 06-11-2012 v 08:46 AM
Viki207 je offline   Profil uživatele Viki207   Find more posts by Viki207   Foto galerie člena Viki207   Click here to Send Viki207 a Private Message   Add Viki207 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Viki207! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 142

http://www.globalnews.ca/pages/story.aspx?id=6442582821

http://www.cbc.ca/news/canada/winds...cer-killer.html

http://web4.uwindsor.ca/users/s/spa...4d!OpenDocument

Old Post 04-12-2012 v 03:36 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Re: Vytazek je lek na rakovinu a stovky dalsich nemoci!!!!! Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Viki207
Ricka Sipsona znam uz 5 let. Vytazkem jsem osobe vylecil ne jednu rakovinu, vcetne neoperovatelneho mozkoveho nadoru na mozku!! Kdo tohle popira, tak vubec nevi ocem to mluvi a nema to odzkousene na profesionalni urovni. Nejlehci je to s cukrovkarem. Veme si jen jednu jedinou davku o velikosti maleho ryzoveho zrnka a do 20min bude mit hladinu cukru v krvi nizssi nez po mesici uzivani chemickych leku.. Ale kdo neveri nechme ho neverit. Je ne kazdem z nas jestli se rozhodne zit a nebo ne, protoze mu nekdo rekl, ze je to jen nafouknuta bublina a ze to nefunguje..


Jedinej dukaz? Nic? Ze znas Ricka? No to ovsem o terapeuticky hodnote ty mazlavy hnedky hodne vypovida. O jaky rakovine se bavime? Bradavice? Co je prosim te profesionalni uroven? Vis neco o cukrovce? Znas mechanismy podilejici se na metabolismu cukru? Co hodnota glykemie? Glykovany hemoglobin? Co hodnoty pri oGTT bez/po poziti vytazku? Co na to evidence based medicine? A Jan Tleskač?

Takze jeste jednou - jakykoliv prohlaseni stylu Viki207 a dalsich je jen holy nesmysl, spise zbozne prani, bez sebemensich dukazu Az nekjaky dostanu, budu ticho, ale tohle placani do vetru a vykriky typu lecime rakovinu vazne vola po reakci

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 04-12-2012 v 08:48 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 144

Čau , Krychláku mrkni na ty odkazy od mě výše , sleduj Dr. Siyaram Pandey a Dr. Caroline Hamm , pomoci extraktu z korene pampelisky lečej rakovinu , uz i prokazatelný výsledky jsou , ale korporáti v Canadě to nechtej vidět/slyšet ... je to hodně zajímavé a myslim že by se tohle mělo sledovat , protože ten extrakt zabiji jen rakovinou napadené bunky , zdravé nechá na pokoji , ne jako chemoterapy.

No a o lečivosti pampelišek nepochybuji od dob co bába dělala z pampelišek med , čaj apd , sem to jako malej fakan neměl rád , pampelišky byli všude ale tech chápu proč se dožily tak vysokeho věku , všechno ze vlastni zahrady !!!!

Old Post 04-12-2012 v 15:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0974950 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív