Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červi ve stonku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 129

zdarec, nečetl sem to celé takže to tu možná je.
U nás máme taky všichni problémy s tima červikama. Minulej rok sem na 4 metrových kytkách našel zhruba 5 kousku, letos zatím žádnýho:-)

Nejlepší ochrana je prevence. Já vždycky jednou za 14dní dávám do zálivky B-COMPLEX. na 10L/1 tableta
Kytce to neublíží, ba pomuže. Kdo chce vědět víc ať hledá na G výraz Thiamin.
Hmyz celkově nemá rád typickej zápach thiaminu (Vitamín B1)

Já sám ho používám přes léto proti klíštatum, komárum atd. Nelezou na mě:-)

Bohužel netuším jestli to pomuže už když tam ti červi jsou.

Měj te se a snad to někomu pomuže.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 07-07-2011 v 14:18 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 130

zdarec ja sem tak pred mesicem strikal postrikem karate a tet sem postrik zopakoval i kdys pisou ze se ma strikat jen jednou!a zatim po cervech ani papatky! tak snad to vydrzi

Old Post 07-07-2011 v 14:59 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filoviridae
Nový Člen

Karma uživatele Filoviridae - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 131

No, hmyzu vadí zápach B12 (Kobalaminu), který teda v B-komplexu taky je
Osobně bych celou kytku postříkal Mospilanem a měl by být klid od všeho hmyzu

Old Post 07-07-2011 v 15:49 PM
Filoviridae je offline   Profil uživatele Filoviridae   Find more posts by Filoviridae   Foto galerie člena Filoviridae   Click here to Send Filoviridae a Private Message   Add Filoviridae to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

je pravda, že my se venku bráníme proti komárům a jiný havěti tím, že párkrát zobneme B komplex a funguje to : )
napadlo mě chlorellu mořskou řasu s více b vitaminama nějak zpracovat na tohle , dávkování bude taky zajímavý sledovat, jaký vlastně dáváte porce ?
jinak tady mám užitečnou stránku určitě poznáte k čemu slouží, zadáte látku a najde to přírodní původ v čem se ta látka nejvíc vyskytuje. ale škoda že tam není b12 cobalamine ani nijak jinak v chemicals.
http://www.ars-grin.gov/duke/highchem.html
takže sem napsal maila na:
godwinm001@hawaii.rr.com

...a zeptal se i na b6 : ) sem zvědavej

na jedný malý kytce už mám 5 vpichů , ale je zajímavý že dál nešly zatim (byla na kraji), takže klídek celkem

shaman - s tím veeeelkým množstvím dusíku to není dobrej nápad, oddaluje to sklizen paradoxně si můžeš uškodit. na plíseň používám přesličku skvěle a ztrhaný stonky se daj omotat izolačkou na tu stonkovou plísen

Naposledy upravil 07-07-2011 v 17:49 PM

Old Post 07-07-2011 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 133

ja potrebuju co nejvic prodlouzit rustovou fazi (proto ten dusik), jelikoz jsem musel zacervene palice odstrihat, aby se mi co nejvic vyvinuly dalsi palice.

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 08-07-2011 v 13:41 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 134



nasel dva cerviky hajzliky !i kdys sem preventivne strikal karatem! foto -po operaci asi 2 dny

Old Post 22-07-2011 v 15:21 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 135

Mám taky podobnej problém, zkusim na to postřik z tabáku, na většinu škůdců, se kterejma sem se setkal to platilo.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 01-09-2011 v 20:32 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 136

Pflusik
cus to ti nepomuze!musis je odstranit rucne

Old Post 02-09-2011 v 11:25 AM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 137



Cus tak co to teda je, Krytonosec nebo Zavijec kukuricny?
Dnes si pojedu koupit postrik Telstar a zbytek zavrtanech cervu se pokusim zneskodit rucne mackanim stonku (vetvicek) a jehlou.

Old Post 09-09-2011 v 09:15 AM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koro
Nový Člen

Karma uživatele koro - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 138

vosičky selhaly... :-(
táákže napřesrok nasrat na bio a nadupat kytky chemkama...
stejně na něco chcípnout musíme...

be happy

Old Post 25-09-2011 v 21:21 PM
koro je offline   Profil uživatele koro   Find more posts by koro   Foto galerie člena koro   Click here to Send koro a Private Message   Add koro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od jeousek
Cus tak co to teda je, Krytonosec nebo Zavijec kukuricny?
Dnes si pojedu koupit postrik Telstar a zbytek zavrtanech cervu se pokusim zneskodit rucne mackanim stonku (vetvicek) a jehlou.


Nevim co to je, ale měl jsem to isté a i když tady soudruh hore říká, že postřik z tabáku nefunguje, tak funguje fakt dobře. Od doby, kdy jsem to postříkal, jsem žádnýho novýho neobjevil a je to už ale 3 tejdny. Předtím se množili rychle jako prase...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 25-09-2011 v 23:07 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

tak to je super , podle mě je hlavní sázet daleko od kukuřice, asi to bylo tim těch přes sto červů na malym políčku na velkym daleko od kuku jich bylo asi jen 40 dodneška ... říkáš že ten tabák používáš a feer? to by bylo luxusní - hodně much jednou ranou za pár kaček. používám ho úspěšně na listožrouty ,,, já ho nechtěl stříkat na palice některý už měly prostředek květu když začly nejvíc útočit

Old Post 26-09-2011 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

Tak já mám letos štěstí, na čtyřech Mandala#1 jsou zavíječi, ale zatím jsem jenom ze tří utrhl po jedné zešedlé paličce a zahodil. A žádné hubnutí palic, vadnutí, nic nepozoruju...

Old Post 27-09-2011 v 08:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 142



Taky jsem objevil ty kurvy... to bude asi konec!!!

Old Post 20-09-2013 v 11:13 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

problém,co s tím? Příspěvek č. 143



Ahoj,prosím pomozte!Dneska jsem po delší době viděl svý 2 kytí a pohled hrůza.kytky nemocný,zmutowaný a nevím co s tím.nedopátral jsem se co je to vlastně zač a hlavně co tim.....kytka má i jednocípý listy,hlavně v palicích ale i ve stonku je sem tam díra a vevnitř jakýsi vajíčka,na kytce mušky,malý,černý

:-)

Old Post 16-08-2014 v 14:23 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 144

Nejspíše zavíječ, pravděpodobně kukuřičný - larva vyžírá dřeň stonku. Chce to tenkou jehlu a to ztloustnutí na stonku propíchat, tím tu larvu zabiješ. Na různý mušky, můry etc. na kytce platí Mospilan.
Ty jednocípý listy dělají některý sativový odrůdy při nedostatku světla

Old Post 16-08-2014 v 16:24 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5729210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív