Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 129

to kernelerror

Modro pred ocima?To ja mela spis cerno-a pak vyjukanou matku
Ta kdyz me nasla,tak malem dostala infarkt

Old Post 31-03-2004 v 10:30 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeliman
Stálý Člen

Karma uživatele Jeliman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Samota ?! Příspěvek č. 130

Když si zahulím o samotě tak přijdu na poustu věcí, hodně přemýšlím.
Když v normálu tak některé věci by mě nikdy nenapadly, ale přece tráva je společenská věc, tak si myslím že být ve skouřené partě je prima.
ALe každý to má jinak

Old Post 23-04-2004 v 17:24 PM
Jeliman je offline   Profil uživatele Jeliman   Find more posts by Jeliman   Foto galerie člena Jeliman   Click here to Send Jeliman a Private Message   Add Jeliman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybliczech
Nový Člen

Karma uživatele kybliczech - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 131

jo ja sam hulim posledni dobou casteji nez v parte, protoze se stava ze po speku vsichni vytuhnou a je fakt tezky je nejak ozivit,rozhejbat. Tak sem si rek ze takhle si to vubec neuzivam, tak hulim spis sam a udelam si hezky pohodlicko....
jo a nevite co s kamosema co takhle vytuhavaj???

Old Post 23-04-2004 v 17:54 PM
kybliczech je offline   Profil uživatele kybliczech   Find more posts by kybliczech   Foto galerie člena kybliczech   Click here to Send kybliczech a Private Message   Add kybliczech to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kybliczech! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 132

nevim, já uznávám, když sou mí kámoši kreativní a aktivní a teky strasne nemam rad když vytuhnou..

Old Post 23-04-2004 v 18:47 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 133

Mám pocit, že hulit s lidma je zábavnější (jednou jsme s kámošem poslouchali takovou koledu složenou z userů (je na ftipky.cz) a pochcali jsme se smíchy Na druhou stranu při hulení o samotě jsem měl takový „filmový pocity”, jakoby to byl prostě film

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 25-04-2004 v 17:20 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeliman
Stálý Člen

Karma uživatele Jeliman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 134

Každopádně parta je lepší, to u nás tomu když někdo vytuhne, říkáme že chmuří, oni to ale delaj porád furt jenom chmuří !

Old Post 26-04-2004 v 19:51 PM
Jeliman je offline   Profil uživatele Jeliman   Find more posts by Jeliman   Foto galerie člena Jeliman   Click here to Send Jeliman a Private Message   Add Jeliman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathka
Nový Člen

Karma uživatele Deathka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 135

jo hulit sam je fakt dobre, obcas se radci zblafu sam, nez s hafou kamosu....

Old Post 18-10-2004 v 23:36 PM
Deathka je offline   Profil uživatele Deathka   Find more posts by Deathka   Foto galerie člena Deathka   Click here to Send Deathka a Private Message   Add Deathka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 136

Ja ked si zahulím sam hodne rozmyšlam a o takych veciach že sa sam sebe čudujem kde sa mi to v mojej hlave berie.Ale zase neni podla mna hulíť moc sam.Lebo mne sa dosť často potom stáva že ked zahúlim v partii dostanem nejaku divnú schýzu neviem sa s nikým baviť a proste xem byť sám a to je dosť na pi..u.A ešte ked som hulieval moc sám tak to začínalo byť vždy o tom istom najskôr nalada potom som sadol pred telku stiedanie nálad ako svina teda 5 minut naladička 5 minut depka jak svina potom som sa išiel prechadzať so psom do mesta vykupil v potravinach sladkosti a išiel domov.a toto robím skoro pokažde.A to je nanič.Preto radšej húlím v partii.

Old Post 19-10-2004 v 13:57 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 137

jo tak ja zase radsej hulim bud parta...alebo len dve kusky ludi alebo ked sam..tak len tak dopohody..a ftedy sa usmievam len a malujem si alebo pobehujem s fotakom a fotim a fotim alebo proste neco co ma bavi..nece sa mi rozmyslat..skorej ked rozmyslam tak nad hlupostami ci by neco neslo tak abo tak...peace

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 19-10-2004 v 18:09 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 138

Jak kdy, ale většinou doma sám, paxedim u kompu a v hlavě mi probíhaj neuvěřitelný věci. Kdybych v tom stavu nebyl línej a zapisoval to, mohly by to bejt zajímavý, ale spíš zábavný zhulenecký teorie. Jinak s partou u piva, to sou spíš výtlemy. No to už se zase těšim na dneska...

Old Post 21-10-2004 v 08:48 AM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 139

Občas si vylezu ven na balkon a zhulím se a zasednu za kompl, takže když pařím nějakou fakt horrorovou pařbu (dům III etc..), sem docela fakt v haluzích až mně bije srdce jak o život...
Doma je to beztak nejlepší být in high: je tam zábava, pití jídlo, teplo, všechno....

piss on peace

Old Post 21-10-2004 v 09:12 AM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exclone
Nový Člen

Karma uživatele exclone - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 140

ono je to krasne nahuli sa sam a robit akurat to co presne chces a najviac ta bavi ..len pozor robil som to prilis vela a nakoniec som prestal hulit uplne..
Ked to robite s mierou ...tak je to len na prospech

Old Post 21-10-2004 v 09:39 AM
exclone je offline   Profil uživatele exclone   Find more posts by exclone   Foto galerie člena exclone   Click here to Send exclone a Private Message   Add exclone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 141

exclone>Čistá pravda.

Old Post 21-10-2004 v 13:56 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 142

Me to uplne normalni nepripada. Ale s tebou se asi o definici slova normalni moc nepobavim, co? :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 21-10-2004 v 21:04 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Palec nahoru Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Ahoy
Doma je to beztak nejlepší být in high: je tam zábava, pití jídlo, teplo, všechno....


Jo tak to máš recht. DOMOV je ten nejlepší podnik pro zhulence

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 23-10-2004 v 12:50 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Pohodička Příspěvek č. 144

No já hulim většinou sám proto že jsem samotář a lidi moc nemusim, už jsem kvůli nim měl dost problemů. Ale má to jisté nevíhody, když náhodou s někym zahulim třeby ve 3ch ledech tak oni jsou rozsekany a ja na ně zírám jak na magory proto že mě skoro nic neni tak si musim jít dát osobáčka abych se dostal přibližně do jejich stavu abych byl schopnej se s nima bavit. Jen pro upnost jsem schopnej vytahat 8 brk sám za den + když se nekdo staví u mě tak veco dělenýho.

Old Post 02-11-2004 v 09:36 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0002810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív