Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuana a nový silniční zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od Onedan
No řeknu to tak nekouřil jsem před řízením ale večer den před nehodou, prostě jsem se nevěnoval řízení a napalil jsem to do stromu. Přijeli policajti dali mi dýchnout a pak jsem musel do nemocnice kde mi dali límec a nevim co vsechno pritom jsem nemel ani škrábanec (pas a airbegy me zachranili) no cekam na CT rentgen a ultrazvuk či co no a přijdou do nemocnice fizli s testem na drogy orientačním tak jsem jim to olýzal test dopadl v pohodě negativně a fizli odešli no a tak jsem podepsal reverz (podezreni na otres ale nic mi fakt nebylo) než jsem odchazel ale vzali mě krev bez ptaní proste obyčejná sestřička. Takže ted nevím jestli ta krev pujde na vysetreni jestli jsem ok (vnitrni krvaceni a ot blbosti) a nebo jestli pujde na rozbor drog??? tod je má otazka


ahoj, jestli orientační test dopadl negativně (a to se divím a máš štěstí, jestli jsi hulil večer před tím - viz příspěvek č. 123), můžeš být v pohodě, nebudou chtít po lékařích rozbor na návykové látky. doktoři si udělají to svoje, a po ničem jiném nepátrají. zkušenost vlastní i něco od jiných a něco načteného. ween

carpe diem

Old Post 30-04-2012 v 18:09 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 130

Uuf děkuji, tak doufám že to tak dopadne, jsem řidič co hulí jen na večer z vapíku a pak nesedne za volant tak snad to dopadne dobře, díky!

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 30-04-2012 v 18:21 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od sWei
S odebráním krve nejsi povinen souhlasit ale pokud jsi způsobil nějakou nehodu jsi povinen poskytnout krevní vzorek


Povinen nejsi nic, máš právo odmítnout jak test, tak odběr krve.

Old Post 03-05-2012 v 17:30 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AndreWWW
Stálý Člen

Karma uživatele AndreWWW - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 132

-

Naposledy upravil AndreWWW 17-02-2013 v 21:35 PM

Old Post 21-05-2012 v 13:42 PM
AndreWWW je offline   Profil uživatele AndreWWW   Find more posts by AndreWWW   Foto galerie člena AndreWWW   Click here to Send AndreWWW a Private Message   Add AndreWWW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 133

jak jiz zminil Exceptional nemel si souhlasit z odberem krve ! a nic ti nemuzou a zdrzovat a zdrzovat nez by si nasli nejakou klicku tak ses cistej. ale moje zkusenost je ze kdyz to hned razantne odmitnes budou se certit tahat ruzny prava atd.. ale stejne te maximalne pozadaji abys zaparkoval vus a sel po svejch nebo at si nekoho zavolas

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 21-05-2012 v 15:10 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od HackIt
jak jiz zminil Exceptional nemel si souhlasit z odberem krve ! a nic ti nemuzou a zdrzovat a zdrzovat nez by si nasli nejakou klicku tak ses cistej. ale moje zkusenost je ze kdyz to hned razantne odmitnes budou se certit tahat ruzny prava atd.. ale stejne te maximalne pozadaji abys zaparkoval vus a sel po svejch nebo at si nekoho zavolas


Přesně tak. Dávat krev byla blbost, kord pokud si věděl, že si 4h před jízdou hulil... Takhle se budeš klepat, až tě zastaví příště a budeš to mít na hraně kvuli brku před např. 15 hodinama (a že jeden nikdy neví, co mu tam vyjede, pokud hulí denně), že půjdeš sedět natvrdo - kvuli kravině

Old Post 21-05-2012 v 18:30 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 135

ja mam zatim z prdele kliku a jezdim taky furt zhulenej ale jak se rika tak dlouho se chodi ze dzbanem pro vodu az se ucho utrhne takze si posledni rok davam docela majzla spis na hlidky nez min hulit vidim hlidku a jedu nekam na parkac a radsi vystoupim a jdu od auta pric nebo jezdim mezi autama abych nejel treba v cele hustyho provozu zatim se drzim ale uz me daly 4x liznout a nic dokonce 1x me daly liznout 200m od kamose kde sme chutnaly 4 modely nove sklizne a taky nic ale nevim jestli to tomu muzu pricitat je ze kdyz vim ze sem fakt moc piju limetkovy (citronovy) dzus a zvykam modre orbitky a zatim se drzim a je lepsi vypadat jak alkoholik nez zkurka z dredama

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 22-05-2012 v 18:38 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Joe
Nový Člen

Karma uživatele Uncle Joe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Od volantu do policejní cely Příspěvek č. 136

Zdravím všechny,
tímto chci reagovat na článek Zodiaka, na vlastní kůži jsem si to vyzkoušel..Díky za tvůj článek, spoustě lidem to příde vhod..tady je moje story..

V PÁTEK SI DEJ BRKO, VE ČTVRTEK SEŠ BEZ PAPÍRŮ!!!
Story o neoprávněným jednání policie, aneb jak se mnou chtěli fízli vyjebat!
25.listopadu 2011, ve 13:00 jedu ve služebním báwu po Vinohradech, zastavila mě policejní hlídka(dvě mladý bukvice co si potřebovali honit ega)..Jelikož byli velice inteligentní a dokonale vyškolení, podle BMW v M-packetu, New-Ery na palici, bradky atd. dokonale poznali, že sem ,,feťák” - jak mě později nazvali a ihned sem dostal test na alkohol a drogy..Nikdy sem nepopíral svůj vztah k marihuaně, takže orientační test z potu, který je pozitivní až 7 dní nazpět, pozitivní byl.Za volant prostě brka ani nic takovýho nepatří, byl sem střízlivej, ale v tu chvíli jsem byl v monstrózní prdeli, jelikož se živím rozvozem urgentního lékařskýho materiálu a frajeři mě chtěli ihned omezit na osobní svobodě.Dokázal sem si vyřvat telefonát do práce, čimž sem si získal i pozornost okolí a hned tam bylo několik přihlížejících, to byla pro ty dvě buzny amerika..Hned potom jsem musel vyndat všechny věci z kapes a stejně jak těsně ten buzik nosí tanga, tak mě utáhl pouta, šoupli mě do auta a jeli sme na fízlárnu..Na fízlárně napsali do protokolu, že mám zarudlý lesklý oči, znečištěný hadry a další píčoviny podle návodu jak podle nich vypadá hulič/feťák a šoupli mě do cely..Ovšem výměna názorů s těmahle čůráčkama byla koulervoucí..Samozřejmě sem musel sundat naušnice, pásek, vytáhnout kaničky z bot, z mikiny atd abych se z toho v cele třeba nezabil, že..Abych pravdu řek, většího impotentního gaylorda s komplexem méněcenosti, protože ho ve škole šikanovali, sem ještě nepotkal..Po 4 hodinách mě konečně odvezli na krev a moč, zase mě šoupli na hoďku a půl do cely odkud jsem viděl jak se mě náčelník hrabe ve věcech, v peněžence atd a potom mě bez výslechu posadil k podepsání hotovejch papírů…fajn den na fízlárně byl ukončen a já si byl 100% jistej že po testech z krve mě vrátěj noty a budu zas moct jezdit, původně jsem ale čekal že to bude ještě ten den..Ano hovno!Fízli zadali toxikologovi udělat test na přítomnost THC(aktivní i neaktivní metabolity bez rozlišení), nikoliv test na AKTIVNÍ METABOLITY THC, který ovlivňujou psychiku atd…na základě toho jim nazpět přišel výsledek 100ng/ml metabolitů v krvi a magistrát mě přišil přestupek a chtěli mě noty vzít na půl roku až rok + pokuta za jízdu pod vlivem omamných látek..Díky tomu, že toho o trávě vim trochu víc, nejsem blbej abych si za střízlivost nechal vzít řidičák a pomáhalo mě pár lidí okolo(třeba i člověk od samotný policie z jinýho kraje) zachránilo mě odvolání na neoprávněný zadržení řidičáku a vyžádal sem posudek od toxikologa + testy na aktivní metabolity THC..to už byl únor 2012, když mě přišlo rozhodnutí o ukončení řízení a vrácení řidičáku, najednou….neposlat tohle odvolání a nevědět o trávě víc, přišijou mi přestupek a pokutu – o tomhle postupu samotná policie samozřejmě ví, je to mezera, kterou rádi zneužívaj na pojeb neznalejch.Po týhle zkušenosti se mi i několik takovejch ozvalo..Takže si uvědomte, v pátek hulíš, ve čtvrtek přijdeš o noty a jestli potkáš stejně vygumovanýho idiota v policejním úboru jako já, budeš přes 2 měsíce bez papírů, jen tak..K tomu bych chtěl dodat, pokud si jste jistý, že nejste zhulený, vyžadujte odběr krve, je to po testu na aktivní metabolity váš jedinej a rozhodující důkaz!...Představ si že seš řidič kamionu co má rodinu a platí hypotéku, pár takovejch znám, nejseš zhulenej a stane se ti tohle, v tu chvíli nemáš práci protože se s tebou neserou a seš v mamutí řiťi!jak se tomu vyvarovat?nehulit...bohužel..Přeju hodně štěstí na cestách!Joe

Naposledy upravil Uncle Joe 08-10-2012 v 13:22 PM

Old Post 08-10-2012 v 13:07 PM
Uncle Joe je offline   Profil uživatele Uncle Joe   Find more posts by Uncle Joe   Foto galerie člena Uncle Joe   Click here to Send Uncle Joe a Private Message   Add Uncle Joe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 137

Uncle Joe: Díky. Hodně naučný čtení.
Chci se zeptat, dá se pak za ty dva měsíce něco vymáhat?
...když to teda bylo neoprávněný zadržení ŘP?

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 08-10-2012 v 17:00 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Joe
Nový Člen

Karma uživatele Uncle Joe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 138

weeder: Tim si nejsem uplně jistej.Mám solidního zaměstnavatele, tím to nemělo dopad na práci, tak sem se o to nijak nepokoušel.Ale co jsem se ptal, můžeš se soudit proti ušlýmu zisku, ale myslim si, že to rozhodně nebude vůbec lehký...ja sem podal stížnost na špatnej postup policie - dali udělat špatný krevní testy - a na chování těch dvou buzniček co si hráli na ameriku ... nic z toho ...

Old Post 09-10-2012 v 07:49 AM
Uncle Joe je offline   Profil uživatele Uncle Joe   Find more posts by Uncle Joe   Foto galerie člena Uncle Joe   Click here to Send Uncle Joe a Private Message   Add Uncle Joe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 139

něco aktuálního... Konec znaleckých posudků. Drogy v krvi řidiče prokáže test
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/...est_247805.html

carpe diem

Old Post 09-10-2012 v 08:43 AM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 140

O orientačním testu z potu u nás slyším prvně, už jsem olýzal tolik
testů že to nedokážu ani spočítat ale z potu a ještě aby to bylo
tak dlouho, úlet mno. A to měli takovou tu píčovinu zaboxovanou
v kufru auta jak to tam strčí nebo měl jen nějakou jednorázovou
věc test? U té jednorázovky bych tomu nevěřil protože můžeš hulit a
zároveň olyzovat ten test a nic ti neukáže když použiješ žvýkačku
nebo Kleaner ale z té mašinky mám respekt protože
to u nás v kraji zatím nemají

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 10-10-2012 v 19:39 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Re: Od volantu do policejní cely Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Uncle Joe
Zdravím všechny,
tímto chci reagovat na článek Zodiaka, na vlastní kůži jsem si to vyzkoušel..Díky za tvůj článek, spoustě lidem to příde vhod..tady je moje story..

V PÁTEK SI DEJ BRKO, VE ČTVRTEK SEŠ BEZ PAPÍRŮ!!!
Story o neoprávněným jednání policie, aneb jak se mnou chtěli fízli vyjebat!
25.listopadu 2011, ve 13:00 jedu ve služebním báwu po Vinohradech, zastavila mě policejní hlídka(dvě mladý bukvice co si potřebovali honit ega)..Jelikož byli velice inteligentní a dokonale vyškolení, podle BMW v M-packetu, New-Ery na palici, bradky atd. dokonale poznali, že sem ,,feťák” - jak mě později nazvali a ihned sem dostal test na alkohol a drogy..Nikdy sem nepopíral svůj vztah k marihuaně, takže orientační test z potu, který je pozitivní až 7 dní nazpět, pozitivní byl.Za volant prostě brka ani nic takovýho nepatří, byl sem střízlivej, ale v tu chvíli jsem byl v monstrózní prdeli, jelikož se živím rozvozem urgentního lékařskýho materiálu a frajeři mě chtěli ihned omezit na osobní svobodě.Dokázal sem si vyřvat telefonát do práce, čimž sem si získal i pozornost okolí a hned tam bylo několik přihlížejících, to byla pro ty dvě buzny amerika..Hned potom jsem musel vyndat všechny věci z kapes a stejně jak těsně ten buzik nosí tanga, tak mě utáhl pouta, šoupli mě do auta a jeli sme na fízlárnu..Na fízlárně napsali do protokolu, že mám zarudlý lesklý oči, znečištěný hadry a další píčoviny podle návodu jak podle nich vypadá hulič/feťák a šoupli mě do cely..Ovšem výměna názorů s těmahle čůráčkama byla koulervoucí..Samozřejmě sem musel sundat naušnice, pásek, vytáhnout kaničky z bot, z mikiny atd abych se z toho v cele třeba nezabil, že..Abych pravdu řek, většího impotentního gaylorda s komplexem méněcenosti, protože ho ve škole šikanovali, sem ještě nepotkal..Po 4 hodinách mě konečně odvezli na krev a moč, zase mě šoupli na hoďku a půl do cely odkud jsem viděl jak se mě náčelník hrabe ve věcech, v peněžence atd a potom mě bez výslechu posadil k podepsání hotovejch papírů…fajn den na fízlárně byl ukončen a já si byl 100% jistej že po testech z krve mě vrátěj noty a budu zas moct jezdit, původně jsem ale čekal že to bude ještě ten den..Ano hovno!Fízli zadali toxikologovi udělat test na přítomnost THC(aktivní i neaktivní metabolity bez rozlišení), nikoliv test na AKTIVNÍ METABOLITY THC, který ovlivňujou psychiku atd…na základě toho jim nazpět přišel výsledek 100ng/ml metabolitů v krvi a magistrát mě přišil přestupek a chtěli mě noty vzít na půl roku až rok + pokuta za jízdu pod vlivem omamných látek..Díky tomu, že toho o trávě vim trochu víc, nejsem blbej abych si za střízlivost nechal vzít řidičák a pomáhalo mě pár lidí okolo(třeba i člověk od samotný policie z jinýho kraje) zachránilo mě odvolání na neoprávněný zadržení řidičáku a vyžádal sem posudek od toxikologa + testy na aktivní metabolity THC..to už byl únor 2012, když mě přišlo rozhodnutí o ukončení řízení a vrácení řidičáku, najednou….neposlat tohle odvolání a nevědět o trávě víc, přišijou mi přestupek a pokutu – o tomhle postupu samotná policie samozřejmě ví, je to mezera, kterou rádi zneužívaj na pojeb neznalejch.Po týhle zkušenosti se mi i několik takovejch ozvalo..Takže si uvědomte, v pátek hulíš, ve čtvrtek přijdeš o noty a jestli potkáš stejně vygumovanýho idiota v policejním úboru jako já, budeš přes 2 měsíce bez papírů, jen tak..K tomu bych chtěl dodat, pokud si jste jistý, že nejste zhulený, vyžadujte odběr krve, je to po testu na aktivní metabolity váš jedinej a rozhodující důkaz!...Představ si že seš řidič kamionu co má rodinu a platí hypotéku, pár takovejch znám, nejseš zhulenej a stane se ti tohle, v tu chvíli nemáš práci protože se s tebou neserou a seš v mamutí řiťi!jak se tomu vyvarovat?nehulit...bohužel..Přeju hodně štěstí na cestách!Joe


Tak to jseš první, o kom slyším, že za jízdu pod vlivem/nevlivem dostal klepeta a celu :-o Když takhle vzali pár mejch známejch, tak jim zakázali další jízdu a tím to skončilo. Jet na krev odmítli, domů šli po svejch a počkali si na oznámení z přestupkový komise...

Old Post 11-10-2012 v 17:59 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajles
Stálý Člen

Karma uživatele Hajles - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 142

to je blbost s tema klepetama a celou to bys musel bejt agresivni muj kamarat narval s 2,7 promile a pozitivnim testem na marihuanu pervitin a opiaty primo do baraku starosty trosku ho poupravil prijeli vsichni aji hasici policajti ho odvezli na krav a za hodku si snama davalk dalsi pivko ted ceka uz mesic a furt nic a ridicak mu ani jeste nevzali zajimave ze

Old Post 12-10-2012 v 08:29 AM
Hajles je offline   Profil uživatele Hajles   Find more posts by Hajles   Foto galerie člena Hajles   Click here to Send Hajles a Private Message   Add Hajles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Hajles
to je blbost s tema klepetama a celou to bys musel bejt agresivni muj kamarat narval s 2,7 promile a pozitivnim testem na marihuanu pervitin a opiaty primo do baraku starosty trosku ho poupravil prijeli vsichni aji hasici policajti ho odvezli na krav a za hodku si snama davalk dalsi pivko ted ceka uz mesic a furt nic a ridicak mu ani jeste nevzali zajimave ze


Taky se mi to moc nezdá. Otázkou je, jestli takhle nemohou zadržet podezřelého z trestného činu, což jízda pod vlivem návykových látek je. Pravomoci možná mít budou, otázkou je, do jaké míry jich využívají.

Old Post 16-10-2012 v 15:46 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od Hajles
to je blbost s tema klepetama a celou to bys musel bejt agresivni muj kamarat narval s 2,7 promile a pozitivnim testem na marihuanu pervitin a opiaty primo do baraku starosty trosku ho poupravil prijeli vsichni aji hasici policajti ho odvezli na krav a za hodku si snama davalk dalsi pivko ted ceka uz mesic a furt nic a ridicak mu ani jeste nevzali zajimave ze


s klepetama blbost? tak moje zkušenost - líznout mi dali maníci v kombinézách, prý zásahová jednotka.. vypatlanci největší, kteří si hráli asi na Cobru 11..odvedli mně v poutech, atd.. těm jsem neříkal radši nic.. no a pak na stanici si mně převzali "normální" poliši, úplně v klidu, vezli mně na krev, pak mně dokonce nechali přeparkovat auto, který mně ti první stupidi nechali tam kde jsem byl zastaven - uprostřed milady horákový v práglu.. a výslech - taky ok, férové jednání a snaha pomoct..asi tak

carpe diem

Old Post 16-10-2012 v 19:30 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2012 - Novela Silničního zákona - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8935530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív