Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tloustnete po hulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 129

Nejlepší je kolo!Já vyjedu na nějakou pěknou vyhlídku tam jse zhulím a fíííháá domů.

Old Post 10-06-2011 v 19:24 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 130

Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo

BMI mi vychazi jako bych prave vylezl z osvetimi, ale jinak si nestezuju. Mam spalovani energie za dva lidi a abych pribral, tak musim cvicit ...

Jinak kdyz se valim doma a zevlim, tak paradoxne vahu ztracim A to pritom mam dostatecny prisun vyvazene stravy o odpovidajici energeticke hodnote, no a pridavat si na cca 14000 KJ denne nevidim moc realne Uz ted mam dve vecere ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 10-06-2011 v 21:16 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 131

Jo bohužél jo... Jeden čas, když jsem hulil fakt že dost, nebyl problém klidně v jednu ráno vyžrat celou lednici, takový kombinace jídel a to množství...většinou mě z toho bylo na blití, ale ta žranice nešla prostě zastavit , no za tu dobu (asi 6měsíců) jsem přibral přez 10kylo. Takže když hulim, musím se hlídat a k jídlu se moc nepřibližovat

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 10-06-2011 v 21:52 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo

BMI mi vychazi jako bych prave vylezl z osvetimi, ale jinak si nestezuju. Mam spalovani energie za dva lidi a abych pribral, tak musim cvicit ...

Jinak kdyz se valim doma a zevlim, tak paradoxne vahu ztracim A to pritom mam dostatecny prisun vyvazene stravy o odpovidajici energeticke hodnote, no a pridavat si na cca 14000 KJ denne nevidim moc realne Uz ted mam dve vecere ....


hh to znam az na ten dostatecny prisun ktery mam jak noty na buben

reknu to znovu.... NE. sezeru mrkev, vyseru mrkev...... izer to vystih!

Old Post 11-06-2011 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

heeehehhe , po Hlavovej indike som žral ako besný , ale po rozchode s kamarátkou sem za 5 mesicu zhubnul 18 kilo..kdyz
sem se rozved tak sem zhubnul 27 kilo ....no mám 84 a to stačí

Old Post 13-06-2011 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 134

taky trpim nadvahou ale nak me to ted nesere , mam 186/90 kilo chctel bych min ale rok uz mam porad stejne hold ty skopky delaji svy a dat tydne 20 piv tak jak potom muze clovek vypadat , ale da se to , jezdim vic na kole a clovek je potom spokojenej, ale mohl bych sportovat vice ale ta vule chybi

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 15-06-2011 v 13:28 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

stále tvrdím , že tráva absolútne demotivuje a hlavne v tých množstvách ako som ju užíval ..nikto si nepripustí , že raz bude mať skoro 50 rokov , ale kilá idú potom strašne hore ....ale tráva je stále lepšia ako alkohol ,,možná treba fajčiť také modely od čoho sa až tak nežere ...hahahh opýtam sa skúsenejčích ludí

Old Post 15-06-2011 v 13:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo

BMI mi vychazi jako bych prave vylezl z osvetimi, ale jinak si nestezuju. Mam spalovani energie za dva lidi a abych pribral, tak musim cvicit ...

Jinak kdyz se valim doma a zevlim, tak paradoxne vahu ztracim A to pritom mam dostatecny prisun vyvazene stravy o odpovidajici energeticke hodnote, no a pridavat si na cca 14000 KJ denne nevidim moc realne Uz ted mam dve vecere ....


Máš se co odemě učit ale hlavně že šmakuje, sice celý od kečupu ste byly oba ale co už

Old Post 15-06-2011 v 13:56 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo


nápodobně taky toho sežeru tuny a ve výsledku se váha nepohne skoro ani o gram ..akorát kámoška mi říká,že mám vyžranou papulu jak demižon,ale kde na to přišla? ..Hold asi moc spaluju nebo že by byl v mém těle někde zavrtaný nějaký vetřelec?

Old Post 15-06-2011 v 14:39 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138

citace:
Původní příspěvek od DooMer
dat tydne 20 piv tak jak potom muze clovek vypadat


zas to tak neber, jeste nedavno jsem vydundal za tejden... no pres tyden, kazdy den kolem 5-6-7 kousku nekdy i vice vikend: cca prumerne 20kousku ....... a kurva to vubec nejde videt! tahnul jsem to tak pres rok

Old Post 15-06-2011 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 139

nejlepsi je proste nehulit doma u PC...a nebo trochu drzet zrani a pridat do toho neco kde se nadrete

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 18-06-2011 v 16:03 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 140

citace:
Původní příspěvek od OutDoorEr
nejlepsi je proste nehulit doma u PC...


no nevím jak někoho muže bavit hulit u počáku

Old Post 18-06-2011 v 16:07 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 141

Já jsem vlastně začal tloustnout až když jsem přestal hulit divné. Poslední 2 roky nehulím a přibral jsem 30 kilo, nejspíš taky proto, že když sem hulil, nemohl jsem vypít za večer 15 škopků... teď vypiju tolik piva, že to není vůbec možný. Měl bych přesedlat na víno. Ne, spíš přestat pít

Komár neni mucha pyčo

Old Post 19-06-2011 v 11:01 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ralf23
Stálý Člen

Karma uživatele ralf23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 142

190cm/87kg hulim asi 8x za den a zravkam se da lehce vyhnout...jak?dejte si jeste prda a to jidlo si predstavte:-D)

1.pokus 400w big bud xxl v posledni dobe ctu tolik o tom ze koureni skodi,ze jsem se nakonec rozhodl prestat cist

Old Post 28-10-2011 v 10:36 AM
ralf23 je offline   Profil uživatele ralf23   Find more posts by ralf23   Foto galerie člena ralf23   Click here to Send ralf23 a Private Message   Add ralf23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 143

Po hulení určit ne.. jo přestal jsem kouřit cigára a 15 kilo jsem během 3 let přibral.. no teď se na tý váze pár let držím a nějak to nemohu shodit, ale to bude tím sedavým zaměstnáním..

Kdyby to mělo bejt po hulení, tak už jsem jako kulička, ne-li koule. po hulení zas tolik nežeru.. Ne tolik jako když mě honila chuť na cigaretu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 28-10-2011 v 11:02 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144

Nevím jak kdo ale po Indice a ještě k tomu udávané jako "léčivce" mám pokaždé hlad a někdy je to fakt síla se držet i pro to že mám nadváhu ale pár lidí co znám přiznává žravou a někdy nekontrolovatelnou žravou
Je to hodně o tom jaký kdo má metabolismus a jak mu funguje štítná žláza pak není problém přibírat i po hulení travky.

Old Post 28-10-2011 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2017 - Hrozný stav po hulení! - 19 odpovědí
03-04-2010 - Konec hulení - 285 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4601020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív