Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 129

2 DRINKERHULIC> Tolkiena si dej, pokud chces teprve zacit s fantasy, tak treba takovej HOWARD a jeho konani jsou sice stravitelnejsi, ale Tolkien to ma fakt promakany - je to mazec sekec pekelec - mozna v jinem poradi... Cet jsem to tak 5-6 let zpatky a fakt me to chytlo asi v pulce prvni knizky z ty trilogie a nepustilo doted ... (akorat Hobita jsem jeste necet a SILMARILION uz je alespon pro me moc pojmutej dejepisne...)

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 06-07-2003 v 17:12 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karijec
Nový Člen

Karma uživatele karijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 130

Poslední dobou ?tu spíš takovej ten humor... Pan Kaplan má stále t?ídu rád - u toho m? chytala k?e?, Adams - pentalogie (myslím), co za?íná Stopa?ovým pr?vodcem, Zem?plocha, te? sem u nás v knihovn? objevil "Monty Pyhon?v Létající Cirkus - Nic než slova" - scéná?e k jejich ske??m, taky dobrý. Monty Python je snad to jediný z televizní zábavy na co se dá koukat, ?T m? sere, že už to nedává. Ale to sem nepat?í. Jinak fantasy a podle doporu?ení.

Old Post 11-07-2003 v 20:55 PM
karijec je offline   Profil uživatele karijec   Find more posts by karijec   Foto galerie člena karijec   Click here to Send karijec a Private Message   Add karijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 131

Ja mam teda radsi naucny knizky,ted sem se treba zacet do vedsky literatury

Old Post 13-07-2003 v 16:52 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 132

Velmi dobrá kniha je Lsd mé problémové dítě od A. Hoffmana,
Brány Vnímání od Huxleyho a od S. Kinga taky dost žeru

Old Post 14-07-2003 v 08:20 AM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 133

No ja sem ted posledni dobu precetl hafo dobrych knizek.
Jak to tu uz nekdo nekolikrat psal, tak muzu vrele doporucit Timothy Learyho (Zablesky pameti, Politika extaze, Plan umirani, ...), je to fakt machr. Pak sem treba cetl Deset Bran od nejakyho zenovyho mistra, sice sem to moc nepochopil, ale jinak to bylo docela dobry. No a ted ctu od Salvadora Daliho (malir-surrealista) Denik Genia. Jo a taky sem si nevsiml, ze by tady nekdo zminoval Isaaca Asimova, treba nedavno sem docetl nejakou sbirku jeho povidek, ktera se menuje Autor! Autor! (nejlepsi povidka je stejne "Zasun kolik A do otvoru B" ).

Old Post 14-07-2003 v 21:15 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Pohodička chcete se dobre pobavit? Příspěvek č. 134

V tom pripade Vam doporucuji knihu PROC MUZI NEPOSLOUCHAJI A ZENY NEUMI CIST V MAPACH.
Uz je to dyl co mi ji kdosi doporucil - akorat jsem na ni nejak zapomel a tak fselijak... hlavne jsem si rikal, ze to bude pekna kravina.
Pak jsem ji zahlid u kamose a pujcil jsem si ji - musim uznat, ze je to fakt hlina kricel jsem smichy od zacatku do konce

Je to rozhodne citelneji a stravitelneji napsane nez treba MUZI JSOU Z MARSU A ZENY Z VENUSE - to jsem nedocet... musel jsem prestat nekde v pulce jak to bylo nezazivny

Old Post 14-07-2003 v 23:41 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mias
Stálý Člen

Karma uživatele Mias - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 135

ted ctu grower nic jinyho.........a obcas naky nawody z growshopu.........

Freetek-Místek city

Old Post 30-07-2003 v 22:10 PM
Mias je offline   Profil uživatele Mias   Find more posts by Mias   Foto galerie člena Mias   Click here to Send Mias a Private Message   Add Mias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

Lidi, zkuste mrknout na madbrahmin.bonusweb.cz, oddíl povídky. Hafo krátkých a dlouhých povídek ze světa Falloutu, fakt dobrý počteníčko, teda pokud máte rádi postapo a fallout

Old Post 02-08-2003 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LkP
Nový Člen

Karma uživatele LkP - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 137

Stephena Kinga... bozskej spisovatel....vzdycky se u jeho knizek bajo uvolnim...

Old Post 02-08-2003 v 20:35 PM
LkP je offline   Profil uživatele LkP   Find more posts by LkP   Foto galerie člena LkP   Click here to Send LkP a Private Message   Add LkP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beowulf
Stálý Člen

Karma uživatele Beowulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 138

Joo, King-ten je fakt dobrej. Miluju i ty jeho povidky-treba Prokleti jeruzalemske nebo Deti kukurice nebo Srotak nebo Kostlivec (vod ty doby furt doviram skrine-jenze nektery dovrit fakt nejdou-je to k podelani se)
Ale asi nejlepsi kniha, jakou sem kdy cet-no, vlastne byly tri:
Mika Wltari-Egyptan Sinuhe
William Styron-Sophiina volba
Salman Rushdee-Satanske verse... ma nejoblibenejsi

Old Post 03-08-2003 v 11:22 AM
Beowulf je offline   Profil uživatele Beowulf   Find more posts by Beowulf   Foto galerie člena Beowulf   Click here to Send Beowulf a Private Message   Add Beowulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 139

zajimavy knizky se taky casem od casu dostavaj do KMa levny knihy ... je to mozna divny, mozna smutny, ale lidi holt nemaj ani na to zradlo na toz aby kupovali cokoli jinyho - treba knihy... tak si dycky pockam - vono se tam dostane casem skoro fsecko...

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 14-08-2003 v 21:32 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

No já sem před nedávnem přečetl Nazí a mrtví. Dobrá to kniha Vlastně mně se líbí skoro všechny knižky, kromě bestsellerů a podobných sraček. Bohužel si nepamatuju kdo to napsal. Všechny autory a názvy brzo zapomínám, odnáším si jenv ty dojmy(zkušenosti nebo něco takovýho). Jinak co si pamatuju tak 1984 se mně líbila, Quo Vadis.Tyhle dvě bych tak doporučil. Na jiný si totiž nemůžu vzpomenout. Já mám tu paměť fakt už nějakou slabou Jo jednu knížku sem prostě nedokázal přečíst. Nenašel sem na ní nic zajímavýho, žádný problémy, děj taky takovej divnej. Tákže knížku sem si sem přinesl menuje se SESTRA od Jáchyma Topola. Takže po té co sem ju n¨četll číst v normálním stavu a dost mně nudila, sem se jednou vrátil domů trochu high a pustil sem se do četby. No zjistil sem že ten autor vůbec neumí psat. Kecá tam úplný blbosti bez souvislosti a úplně sere na to, aby upoutal aspoň trochu čtenáře. Při tom je ta jeho knížka ceněná kritikou!!! Takže bych se chtěl zeptat jestli tady tu knížku někdo četl a jestli jo, tak jakej na ňu má nazor, moc by mně to zajímalo. díky

Old Post 14-08-2003 v 23:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec nahoru Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od futeW
Nazí a mrtví. Dobrá to kniha Bohužel si nepamatuju kdo to napsal.


Norman Mailer, vynikající týpek, humanista, odpůrce Vietnamu a vůbec kritik vylomenin vlády Spojených Států.

ad SsMaSh - o tý samý ženský vyšlo ještě poselství z věčnosti - taky Austrálie, aboriginci a tak vůbec

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-08-2003 v 08:28 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 142

to futeW: Nedavno sem slysel v radiu (tusim ze CR2), ze Jáchym Topol je momentalne nejprekladanejsi cesky autor a roman Sestra je jeho nejlepsi dilo Tak nevim....

Old Post 15-08-2003 v 21:16 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 143

lister: no jo a to je právě to divný.

Old Post 17-08-2003 v 03:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vegandhi
Nový Člen

Karma uživatele vegandhi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 144

A co takhle knihy na grimoar.cz nebo cestapravdy.cz nebo http://www.sweb.cz/mystiq-cz/ nebo www.ohz.cz ????? Nechápu jak někdo může číst beletrii- totálně vymyšlené příběhy, stvořené v nějakém zabržděném mozku. Realita je lepší a náš čas je daleko cennější , zvláště při změněném stavu vnímání

Old Post 18-08-2003 v 19:52 PM
vegandhi je offline   Profil uživatele vegandhi   Find more posts by vegandhi   Foto galerie člena vegandhi   Click here to Send vegandhi a Private Message   Add vegandhi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8203470 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív