Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » už jste to dali ven?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 129

Hnědojed-Já to mám v smrkovím protože co jsme skoušeli tak nejlíp se naně dá instalovat kíble a hlavně se naně parádně leze.Jo já mám taky tak 10l kýble.A dávám po dvou kyti je to asi nejlepší.A vysoko no asi 3m vod špice a vod země nevim ale máme viší tak těch 25m a niší 10-20m.
A jak to pácháš ty na ty buky tam seč to musí nahovno instalovat na smrk to upevníš ke kmeni ale buk je přece dost košatej žejo.

Jo a jak nejhorší na listnáčích je to že na zimu vopadávaj a přes zimu choděj hajný a lidi do lesa a takovej kiblík na stromě by je určitě zajmal a pokud by ti ho nevošéfovali tak by ti to moch někdo další rok šéfnout.
Jo a používáš nějaký zavlažování?
Já mám 2 kýble v sobě a ve spodním vodu a zavlažovacím knotem propojený s tím horním.Je to mazec vzdrží to tak 14dní v mezec horkách.

Old Post 14-06-2005 v 10:28 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 130

Včera jsem byl sadit další 2 kýble takže už mám 20 kití stromovejch.

Old Post 15-06-2005 v 07:13 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 131

No ja mam zatim dva stromy a asi u toho zustany. Myslmi ze mi da min prace postavit si sklenik nez lkezt jak posrana vopice nekde po kotarech. Ale je to vymakakny to jo. Jenze ne pro lidi co se boji vejsek.(vis co mam rad adrnalin ale tedy kdyz se mi nemuze nic stat-davam prednost pomale sebevrazde pomoci drog ) Heled nemoh bys trosku hloubejc popsat ten system s tik knotem jakej je to treba knot ?

Old Post 15-06-2005 v 07:41 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TwEEty
Stálý Člen

Karma uživatele TwEEty - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 132

Ahoj vsichni . Ja teprve vcera hodil par kytek ven sou uz tak 0.5m vysoke . Myslite ze to neni pozde ???

Old Post 15-06-2005 v 09:13 AM
TwEEty je offline   Profil uživatele TwEEty   Find more posts by TwEEty   Foto galerie člena TwEEty   Click here to Send TwEEty a Private Message   Add TwEEty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 133

Jo ja se vejšek bojim taky ale jak vilezeš na strom tak pak je to v pohodě jak jsou pod tebou menší stromi tak mě to připadá že jsem pár metrů nad zemí a strach přejde.

Jo a stím knotem je to ouplně obyčejnej zavlažovací knot do samozavlažovacích květináčú.Dá se koupit ve všech zahradnickejch potřebách a stojí vokolo 40kč 5 kusů takže paráda.Jo a mám ho tak v tom horním kíblu tak 5cm a kolmo postavenej ke dnu.
Tuhdlenstu vychitávku jem se taky dočet tady někde na growru.

A co používáš za hnojivo?

Old Post 17-06-2005 v 07:18 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nitrid
Nový Člen

Karma uživatele Nitrid - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 3  

Obecné Příspěvek č. 134

Nevíte co proti slimákům a srnkám zase mi to ožrali????

Old Post 17-06-2005 v 08:36 AM
Nitrid je offline   Profil uživatele Nitrid   Find more posts by Nitrid   Foto galerie člena Nitrid   Click here to Send Nitrid a Private Message   Add Nitrid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nitrid
Nový Člen

Karma uživatele Nitrid - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 3  

Organika Příspěvek č. 135

Prej je nejlepší hnojivo slepičák já osobně uvažuju o něm taky ale může se prý používat až když jsou palice tak nevim.Zatim mam jenom močovku s vodou,ale je to moc dobrý.

Old Post 17-06-2005 v 08:40 AM
Nitrid je offline   Profil uživatele Nitrid   Find more posts by Nitrid   Foto galerie člena Nitrid   Click here to Send Nitrid a Private Message   Add Nitrid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 136

samozavlazovaci kyble staci troska hledani...
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 17-06-2005 v 13:28 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 137

ja jedu na klasickejch konskejch zalezitostech ale nebojim se niceho az budu mit rtrochu vic sisky tak prubnu nakej ten plagroom nebo neco fakt epesniho Tedko sem dal ven naky passion one a orange bud a ti uz si zaslouzi troskju pece

Old Post 20-06-2005 v 11:33 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dvorp3
Nový Člen

Karma uživatele Dvorp3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 138

Chtel bych se zeptat jestli nebude jeste ted pozde hodit maly sazenicky ven.

Old Post 28-06-2005 v 22:10 PM
Dvorp3 je offline   Profil uživatele Dvorp3   Find more posts by Dvorp3   Foto galerie člena Dvorp3   Click here to Send Dvorp3 a Private Message   Add Dvorp3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 139

můžeš...jen kytky nebudou tak velké


cosa nostra

Old Post 29-06-2005 v 12:18 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 140

jo jo a nejlepší proti slimákům a jiné havěti je Vanish asi za 50

Old Post 29-06-2005 v 12:35 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 141

Jej a k tomu hnojení všechna organická hnojiva jsou o k ale až jsou velké květy jo? To je echt hloupost pokud chceš mít fakt vyhnojenou kvíťu jako že nemá dost. z půdy a vody kolem místa kde je (nebo kýbl) tak jí musíš trénovat už ze startu je pravda že citlivě ale musíš jiínak jí pak ve finále můžeš i spálit.Jinak představ si ty žilky který to v ní všechno vedou máš různý na dusí a pak různý na phos. až do fáze metání (totální zač. květu) má v sobě jen žilky na N a v metání(nejnachylnější období celeho života kvíti) je mění na dřevnatější Fosfor vedoucí teď bych mohl pokračovat v polopatickém vysvětlování kdy a kolik ale pokud se vžiješ do kvíti a jejich metabolických pochodů tak ti to bude jasné a jestli ne tak se zeptej na konkrétní prob. pic lip

Old Post 29-06-2005 v 12:46 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 142

hej lipeeno doporuc nakou lit. o metabolickych dejich v kytce dik H.


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 29-06-2005 v 17:01 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 143

Vanish - a slimaku se zbavish ....


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 29-06-2005 v 17:05 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2011 - co je to za kvítek? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0379510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív