Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 82 83 84 85 86 »
Autor
Téma 
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 1329

Necital som cely thread ale nenasiel som tu kedy presne sklidit mislim tym ci rano a o kolkej hodine Priblizne , za akeho pocasia , pytam sa preto lebo vsetky blizny su uz hnede , rastlinka fialova no pryskirica mliecna kolko to mam priblizne nehat , pytam sa aj koli ucinku diki pm

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 21-09-2012 v 11:52 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1330

citace:
Původní příspěvek od vyTretHi
Necital som cely thread ale nenasiel som tu kedy presne sklidit mislim tym ci rano a o kolkej hodine Priblizne , za akeho pocasia , pytam sa preto lebo vsetky blizny su uz hnede , rastlinka fialova no pryskirica mliecna kolko to mam priblizne nehat , pytam sa aj koli ucinku diki pm

Nejlíp sekat po západu, nebo před východem slunce, pokud máš rád mystično, tak za úplňku Podle popisu se zdá, že je pravý čas na kosu, ale pro jistotu nahraj foto

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 21-09-2012 v 14:03 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 1331

citace:
Původní příspěvek od vyTretHi
Necital som cely thread ale nenasiel som tu kedy presne sklidit mislim tym ci rano a o kolkej hodine Priblizne , za akeho pocasia , pytam sa preto lebo vsetky blizny su uz hnede , rastlinka fialova no pryskirica mliecna kolko to mam priblizne nehat , pytam sa aj koli ucinku diki pm


Nejlépe ráno po co nejdelší době bez deště. Jenže touhle dobou už bývá ráno docela rosa. Takže já venkovní sklízím, až rosa dostatečně vyschne. A jak už psal kolega, já to chystám na úplněk (má být 30.9. - je to neděle, takže ideální - jenže já to mám v květináčích, takže no problem to dát na noc před sklizní vyschnout domů.)

Old Post 21-09-2012 v 15:12 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 1332


Jen tak to zkusim dal bych jí 7-14 co vy?

taky hulení....

Old Post 21-09-2012 v 16:16 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 1333

citace:
Původní příspěvek od Oskarek2
Jen tak to zkusim dal bych jí 7-14 co vy?


spíš minimálně 14 dní a víc.

Old Post 21-09-2012 v 16:22 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1334


Zdravím groweři mám otázečku mám 12 holek Chroniku v boxe 150x150 pod 600 sluníčkem hnojky Metrop + PK tablety od Atami.Teď je mám ve fázi celkem 65 den 47 den květu a byli 18 dní na růstu, a zdají se mi tak týden před kosou.
Ale minulé kolo ve stejným složením, ale bez těch PK tablet jsem sklízel v 81 dnu celkem a 61 dnu květu a byli 21 dní na růstu.
Řezy jsou od stejného matkáře takže stejná genetika.
Tak nevím co se stalo proč mi to takhle předčasně dozrálo.
Myslím si že to asi udělali ty PK tablety.
A teď foto

Old Post 21-09-2012 v 19:42 PM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 1335


A ještě

Old Post 21-09-2012 v 19:45 PM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1336

citace:
Původní příspěvek od Epedro
A ještě

U indooru je nejlepší podívat se, jak dlouho kvetou podle výrobce a tak nějak zhruba se tím řídit... Tyhle vypadají tak na 14 dní ještě bych řekl... Zkus sehnat mikroskop a podívat se na trichomy

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 21-09-2012 v 21:26 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1337


čau všichni,, včera večer po sklíčku jsem naštěstí tuhle krasavici přikril plachtou. Řikal jsem si at to nenacucne rosu a hle probudim se a ono prší,, takže jsem to vychytal jenže sem se dneska tak dival pod mikroskop a našel jsem tam už par hnědých pliskyřiček a když jsem se dival na další lístky byly zase jen takové bílé možná i čiré,, ale jestly dneska zasviti slunce zitra bych ji sekl co myslite je ideal?

Old Post 22-09-2012 v 10:06 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1338


tady ještě jedna fotečka

Old Post 22-09-2012 v 10:10 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 1339


zdravim vsechny potreboval bych nutne poradit jsem na 35dnu kvetu a kytky jsou uplne hnede pestiky chci se zeptat mam to sklidit nebo co mam delat diyk napiste

Old Post 22-09-2012 v 13:06 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 1340


a jeste jedna

Old Post 22-09-2012 v 13:07 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1341

Šerife kitky ti z nějakého důvodu začaly dříve dozrávat a ve 35dnu květu to je fakt masakr,ale jak jsem ti psal podle pestíku se neřiď můžou vyrašit úplně nové sněhově bílé.
No ale na pestíky se vyprdni a sleduj zabarvení trichomu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 22-09-2012 v 14:29 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aphodius
Nový Člen

Karma uživatele aphodius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 1342


Zdravím, kolik byste tomu dali? (Pamir Gold, foceno dnes)

Old Post 22-09-2012 v 15:30 PM
aphodius je offline   Profil uživatele aphodius   Find more posts by aphodius   Foto galerie člena aphodius   Click here to Send aphodius a Private Message   Add aphodius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1343

aphodius: podobnou kytku mam taky, dam ji ještě tak 14 dni a uvidim co bude v pruběhu tech dvou tydnu dělat.každopadně už jsem začal s prolíváním..

Old Post 22-09-2012 v 16:06 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markal
Stálý Člen

Karma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% PěstitelskáKarma uživatele markal - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 1344

tak koliík tomu jeste davate

Old Post 22-09-2012 v 16:18 PM
markal je offline   Profil uživatele markal   Find more posts by markal   Foto galerie člena markal   Click here to Send markal a Private Message   Add markal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele markal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 82 83 84 85 86 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1933400 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív