Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 81 82 83 84 85 »
Autor
Téma 
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1313


a tohle jsem tedka sklidil už sem to nemohl oddalovat fotil jsem to za čerstva myslim že se to usušenim ještě ztmavne ,,

Old Post 15-09-2012 v 16:56 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1314

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
a tohle jsem tedka sklidil už sem to nemohl oddalovat fotil jsem to za čerstva myslim že se to usušenim ještě ztmavne ,,

Moc brzo...

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 15-09-2012 v 18:05 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1315

Jj moc brzo, ještě nejsou ani pořádně mléčný :p zbytečně ses ojebal ne jen o množství :p snad ten zbytek dojede XD

Old Post 15-09-2012 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sysoft
Stálý Člen

Karma uživatele sysoft - 84% PěstitelskáKarma uživatele sysoft - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 1316


jak dlouho jeste ? je to venek "NO NAME"

Old Post 15-09-2012 v 21:03 PM
sysoft je offline   Profil uživatele sysoft   Find more posts by sysoft   Foto galerie člena sysoft   Click here to Send sysoft a Private Message   Add sysoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1317

o co myslite že jsem ještě přišel,,když jsem to sklidil? začalo se mi to oprcávat tak jsem to musel sklidit,

Old Post 15-09-2012 v 21:21 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josef Néblb
Nový Člen

Karma uživatele josef Néblb - 41% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 1318

no ja jsem ted taky zjistil ze to mam oprcane tak radsi sklidit driv? a bude to vubec k dobre hulení?

Old Post 15-09-2012 v 22:15 PM
josef Néblb je offline   Profil uživatele josef Néblb   Find more posts by josef Néblb   Foto galerie člena josef Néblb   Click here to Send josef Néblb a Private Message   Add josef Néblb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1319

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
o co myslite že jsem ještě přišel,,když jsem to sklidil? začalo se mi to oprcávat tak jsem to musel sklidit,

V tom případě ale postrádá smysl ptát se, jestli už jsou ready...

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 15-09-2012 v 23:12 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1320

citace:
Původní příspěvek od sysoft
jak dlouho jeste ? je to venek "NO NAME"

Ta má ještě určitě pár týdnů čas BTW, pěkná fotka

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 15-09-2012 v 23:14 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josef Néblb
Nový Člen

Karma uživatele josef Néblb - 41% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 1321


Ok takže mužu sklidit v patek? pestiky uz jsou dost hnede, trichromy jeste celkem průhledne ale vsiml jsem si to mam oprcane. Bude to vůbec dobre na hulení??

Old Post 16-09-2012 v 11:46 AM
josef Néblb je offline   Profil uživatele josef Néblb   Find more posts by josef Néblb   Foto galerie člena josef Néblb   Click here to Send josef Néblb a Private Message   Add josef Néblb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1322

citace:
Původní příspěvek od josef Néblb
Ok takže mužu sklidit v patek? pestiky uz jsou dost hnede, trichromy jeste celkem průhledne ale vsiml jsem si to mam oprcane. Bude to vůbec dobre na hulení??

Skliď, nasuš a vyklep semena... Ňamka to nebude, ale co naděláš...

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 16-09-2012 v 15:12 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
serius46
Stálý Člen

Karma uživatele serius46 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 1323

prosím smazat.

Naposledy upravil serius46 17-09-2012 v 07:26 AM

Old Post 16-09-2012 v 16:03 PM
serius46 je offline   Profil uživatele serius46   Find more posts by serius46   Foto galerie člena serius46   Click here to Send serius46 a Private Message   Add serius46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
serius46
Stálý Člen

Karma uživatele serius46 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 1324


Zdravím weed komunitu! kolik ji jeste dáváte? ja bych řekl tak týden...

Old Post 16-09-2012 v 17:41 PM
serius46 je offline   Profil uživatele serius46   Find more posts by serius46   Foto galerie člena serius46   Click here to Send serius46 a Private Message   Add serius46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 1325

souhlas, za týden by to mohlo být v cajku :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 17-09-2012 v 06:59 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1326


co řikate tomuhle? podařilo se mi to vyfotit přes mikroskop telefonem, šlo by už?

Old Post 17-09-2012 v 13:26 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1327

yess, to už by šlo btw je dobrý koukat taky na okvětní lístky, ne jen na pálky

Old Post 17-09-2012 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1328


to jest ta palice,, , mam o vikendu seknout?

Old Post 17-09-2012 v 14:22 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 81 82 83 84 85 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7749380 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív