Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 78 79 80 81 82 »
Autor
Téma 
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 1265

přijde chlap domů bez ruky a oka.manželka se zhrozí a vytřeštěně povídá:"cos prosím tě dělal"."Ale...vsadil jsem se s chlapama v hospodě o oko,že mi neutrhnou ruku"


cosa nostra

Old Post 01-01-2007 v 15:03 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 1266

Policie nedávno zatkla podvodníka prodávajícího pilulky, které měly zajistit zákazníkům věčné mládí. Při prohlídce trestního rejstříku vyšlo najevo, že se jedná o recidivistu, který byl za tentýž přestupek trestán už v letech 1794, 1856 a 1928.

***

Návod, jak přinutit dospívajícího syna, aby se učil:
(návod je zpracován jako malá herecká etuda - sedni si synu, dáš si panáka? - jasně. - cigaretku? - jasně. - kouknem do Playboye? - můžem. - co říkáš na ty baby? - dobrý . - a víš, kdo je píchá ? - ne, kdo? - jenom jedničkáři chlapče, jenom jedničkáři ... =))

***

chlap sedi doma a njednou zvonek, tak jde otevrit a tam mala smrtka, chlap rika "co chces?" "jdu si pro tvyho papouska" "tos uhodla, koukej mazat" a zabouchne dvere, druhej den zase sedi doma a zase zvonek, tak jde otevrit, tam zase ta mala smrtka, vedle ni velka smrtka a ta mala ukazuje na toho chlapa a rika "to byl on"

***

Rus nájde bedničku plnú plynových masie.Ako ich prezerá, zistí že sú poškodené.Tak si povie, nevadí, predám ich američanom.Tak im ich predá, ale američania sú prefíkani a zavrú ho do plynovej komory aj s jednou z masiek - či to prežije. Rus prežije a po návrate domov rozpráva celú historku kamarátovi.Na to mu kamarát povie: A čo myslíš, kto im predal ten plyn?

***

Vite co vznikne zkrizenim cernocha a chobotnice? .... To nikdo nevi, ale urcite to dobre sbira bavlnu.


***

Na Sibiri: Na brehu mora sedi chlapik, chyta ryby. Zrazu sa z hlbin mora vynori americka ponorka,otvori sa poklop a vytrci sa nejaky vojak... Chvilu sa s dalekohladom obzera dokola, potom dolu zakrici: "Smer severo-severovychod!" Zalezie, zabuchne poklop a ponorka mizne v mori. Chlapik chvilu pozera, ale dalej sa venuje rybarceniu... Par minut nato sa z mora vynori ruska ponorka, vytrci sa vojacisko, a ked zbadal rybara, krici nanho: "Hej ty tam!!! Nebola tu nahodou pred chvilou americka ponorka?" Rybar krici, ze hej. Vojak: "A ktorym smerom odplavali?" Rybar: "Smer severo-severovychod!" Vojak: "Ty vole! Nemachruj a ukaz rukou"


***

Volá chlap z budky na policii:
- Sousedovi přivezli dříví z Ameriky.
- No když na to má ...
- Ale on ho řeže na přesně 30cm polínka
- To je přece tak akorát do kamen ne ?
- No ale když on z každýho vyndavá takovej stříbrnej váleček
- Tak nám rychle dejte jeho adresu...
... chlap zavěsí, znovu vytočí číslo a říká:
- poslouchej Franto tak za chvíli ti přijede nařezat dříví ta samá parta co ti loni vykopala studnu.


***


Veliký, obrovský mnohopodlažní supermarket v USA, ve kterém dostanete všechno. Šéf přijímá nového prodavače, s tím, že jej vezme na zkušební dobu, aby viděl, jak se osvědčí. Po zavírací hodině si jej zavolá do kanceláře: "Tak kolik jste dnes udělal obchodů?" "Jeden, šéfe." "Cože!? Jeden? Naši prodavači udělají průměrně šedesát až sedmdesát obchodů denně!" "Co jste celý den dělal!? A kolik jste vlastně utržil?" "Třista osmdesát tisíc. Šéfovi došla řeč:" "Tři sta osmdesát tisíc? Proboha, co jste prodal?" "No, první jsem prodal malinký háček na ryby ..." "Háček na ryby? Za třista osmdesát tisíc?" "... pak jsem zákazníka přesvědčil, že by si mohl vzít ještě i střední a velký háček." "Pak jsem ho přesvědčil, že by si měl vzít i nějaký vlasec, prodal jsem mu tři pruty - malý, střední a veliký. Dal jsem se s ním do řeči, zeptal jsem se, kde bude rybařit."
"Povídal, že na mysu dvacet mil na sever. Tak jsem mu prodal ještě pořádnou větrovku, nepromokavé kalhoty a gumáky, protože tam dost fouká. Přesvědčil jsem ho, že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun. Pak jsem se ho zeptal, co má za auto - vylezlo z něj, že dost malé, člun by na něm nemohl odvézt. Tak jsem mu prodal ještě přívěs." "... A tohle všechno jste prodal člověku, který si přišel koupit jediný háček na ryby!?" "Ne. On původně přišel koupit vložky pro svoji ženu. Tak jsem mu navrhnul, že když si teda o víkendu nezapíchá, že by si mohl zajít aspoň na ryby ..."

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 02-01-2007 v 05:26 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 1267

http://www.vitrholc.cz/porek/number_15/str06.jpg
basnicka...

pro puristy: nebojte, je to obrazek, staci na nej JEN kliknout, OK? Zadny video, nebojte se..

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-01-2007 v 16:39 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1268

Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici. Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí. Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu - strašidelně a pomaloučku. Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj zastaví, tak si naskočí ... Chce řidiči poděkovat,
ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedí! Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase pomaloučku do pohybu. Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej k smrti a nemůže se strachy pohnout. Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč. Pořád se ohlíží, bojí se, ze auto zrychlí a přejede ho, takže se zastaví až v nejbližší vesnici. Tam najde hospodu (kupodivu ještě otevřenou), zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a všem tu historku vypráví. Všichni jsou z toho odvařený, litujou ho a obdivujou ... Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si grog a rozhlížej se kolem. A v tom jeden povídá druhýmu: "Hele vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili?"

Old Post 02-01-2007 v 17:39 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 1269

Silničáři jsou nejmenší lidi na světě. Proč? Protože když napadnou dva centimetry sněhu, už nejsou vidět!

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 02-01-2007 v 19:42 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 1270


Čudra horská-vejcorodý savec původem až z Tasmánie

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 02-01-2007 v 19:57 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 1271

Ztroskotá letadlo na ostrově s lidojedy. Přežijí to jen Američan, Čech a Němec. Lidojedi je okamžitě objeví a vezmou je do tábora. Tam si je náčelník postaví do řady a říká:
„My vás pustit do lesa a vy si přinést jedno ovoce. Potom já rozhodnout co s vy.“
Všichni tři se vydají do lesa. První se vrátí Němec a má banán. Příjde k náčelníkovi a ten říká:
„My ti to strčit do prdel. Ty zařvat a my sníst tě.“
A hned začali. Němec začal řvát jako by ho na nože brali. A tak byl lidojedy zabit.
Další přišel Čech s mandarinkou. Příjde k náčelníkovi a ten opět říká:
„My ti to strčit do prdel. Ty zařvat a my sníst tě.“
Začnou. Jenomže Čech chytne brutální výtlem. Lidojedi nechápou a tak se náčelník ptá:„Co ty smát? Tebe nebolet?“
A Čech na to:„Ale jo bolí to, ale já jsem viděl Američana a ten si nese meloun!“

Na břehu řeky Niger se válejí dva černoši, když tu kolem pluje tučný bílý misionář. Mrknou na sebe, misionáře uloví, upečou a sní. Pak se svalí pod stromy, popíjejí palmové pivo, šťourají se v zubech a blažene říhají. Poté jeden prohodí k druhému: "To je přece konečně pořádný jídlo, né jako v menze na Karlově Universitě, viďte pane doktore."

Do tramvaje nastoupil opilec, zavěsil se na tyč a spustil:

"Vy všichni tady napravo jste kokoti! A vy nalevo jste všichni zloději!"

Jeden pán z levé strany se ozve:

"Dovolte, já jsem v životě nic neukradl!"
"Tak jsi kokot a přesedni si doprava!!"

Na Slovensku se uvažuje o změně státního názvu tak, aby byl etnicky vyváženější. Mnoho lidí navrhuje nový název Maroko. "Ma" jako Maďaři, "ro" jako romové a "ko" jako Slováci.

Američani pošlou špičkovýho tajnýho agenta do čech, aby zjistili stav českýho vysokýho školství. Vyšlou tedy prvního z nich. Agent jde na přednášky, ale hned první den je odhalen,tak se musí vrátit zpět do Ameriky.
Tam se ho ptají: "Co tady děláš? Jak to,že tě odhalili?"
A on říká: "No, byl jsem na přednášce, všichni tam spali, jen já
jsem dával pozor..."
Američani tedy vyšlou druhého špičkového agenta, kterej je již
náležitě poučen. Ten se do Ameriky vrátí po týdnu. Oni se diví, jak to,že se vrátil
tak brzo, i když byl poučenej. On říká: "No, byl jsem na přednášce,
všichni tam spali, spal jsem taky. Pak se šlo do hospody, všichni hulili a
chlastali, jen já ne, a tak mě odhalili..."
Američani tedy vyšlou třetího špičkovýho agenta, kterej je náležitě
poučen. Ten se vrátí po půl roce. Američani se diví: "Jak to že ses
vrátil,kdyžs tam vydržel tak dlouho?"
A on říká: "No, šel jsem na přednášku, všichni tam spali, spal jsem taky. Pak se šlo do hospody, všichni hulili a chlastali, hulil jsem a chlastal taky, no pak přišlo zkouškový, všichni to udělali a mě vyhodili..."

Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Děti mají ve škole tvořit věty, kde se objevují slova jelikož a patrně.
Přihlásí se Janička:
"Jelikož je venku zamračeno, patrně bude pršet."
Další děcka sypou z rukávu podobné geniální nápady, až se přihlásí Pepíček:
"Babička jde po dvorku a nese si pod paží Timesy."
"No ale Pepíčku, tam není ani jelikož ani patrně."
"No, to taky není všechno. Jelikož neumí ani slovo anglicky,

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-01-2007 v 19:58 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1272

Once upon a midnight dreary, while i pron surfed, weak and weary,
over many a strange and spurious site of ' hot xxx galore'. While i
clicked my fav'rite bookmark, suddenly there came a warning, and my
heart was filled with mourning, mourning for my dear amour, " 'Tis not
possible!", i muttered, " give me back my free hardcore!"..... quoth
the server, 404.


Chudák Edgar

Old Post 03-01-2007 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1273


tak se mi to libi-kdyz tu 5 lidi prudi at sem nikdo nedava videa, vsichni na to serou. prijde zenska, serve vas a je klid

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 03-01-2007 v 10:52 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 1274

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r

"No, to taky není všechno. Jelikož neumí ani slovo anglicky,

jenom doplnim :
patrně se jde vysrat.

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 03-01-2007 v 14:00 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1275


to by byl patrne prvni film s willem smithem na ktery bych sel

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 07-01-2007 v 11:33 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1276




http://www.mlaw.org/wwl/photos.html

Old Post 08-01-2007 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 1277

VAROVANI!!!!

Policie upozorňuje všechny muže, kteří navštěvují kluby, večírky, bary a
hostince aby si dávali pozor a byli velmi opatrní, když jsou pozváni ženou
na drink. Mnoho žen a dívek totiž zneužívá drogu, která je na trhu známá
pod názvem "pivo".
Droga se vyskytuje v kapalném skupenství a dá se sehnat prakticky
kdekoli.
Je dodávána v lahvích, plechovkách, nebo se čepuje pípou z velkých sudů.
Pivo používají sexuální predátorky na večírcích a v barech, aby
přesvědčily své mužské oběti aby s nimi šli domů a spali s ni.
Ženě stačí aby chlapík zkonzumoval pár jednotek piva a potom ho
jednoduše požádá, aby s ní šel domů na nezávazný sex.
Muži jsou proti tomuto postupu naprosto bezmocní. Po několika pivech
muži často podlehnou touze vyspat se s příšerně vypadajícími ženami, které
by
je za normálních okolností nikdy nepřitahovaly.
Po konzumaci piva se muži často probudí pouze s mlhavou vzpomínkou na
to, co se dělo předešlé noci, často jenom s neurčitým pocitem, že se stalo
"něco špatného".
Jindy jsou tito nešťastníci připraveni o celoživotní úspory známým
V extrémních případech může být žena dokonce tak mazaná, že vláká nic
netušícího muže do dlouhodobé formy otroctví a trestu, kterou nazývá
"manželství". Muži jsou daleko snáze ovlivnitelní tímto trikem poté, co je
jim ženskými predátorkami podáno pivo a nabídnut sex.
Prosím! Pošlete toto varování každému muži, kterého znáte. Pokud se sami
stanete obětí tohoto "pivního" triku a žen které jej provozují, existují
skupiny na podporu mužů kde se můžete setkávat s
podobně postiženými muži a diskutovat o podrobnostech svých šokujících
zážitků.
K nalezení takové skupiny ve vašem okolí, nahlédněte do telefonního
seznamu a hledejte "Golfová hřiště".

Instruktážní video, jak pivo účinkuje můžete shlédnout zde: Beer Demo
http://www.brackenspub.com/beer.swf

Old Post 10-01-2007 v 21:20 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 1278


A ještě můj oblíbený Red meat

Old Post 10-01-2007 v 21:25 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1279



zajímavá recenze na Pána prstený - Rudé právo 1977














hledá se čivava

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 11-01-2007 v 15:03 PM

Old Post 11-01-2007 v 14:54 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 1280

http://aha.sk/h/
odporucam v sekcii hovadinky: Tvojsejovci a Wincows XP 3000



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 11-01-2007 v 22:40 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 78 79 80 81 82 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4107150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív