Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w hps, další runda by Subák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 113

Haha, zdar. Nezapomel, teprve ted po cca 2 mesicich curingu to zacinam ochutnavat. Reporty udelam co nevidet

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 26-03-2020 v 15:52 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Smokereport Příspěvek č. 114

Tak konecne jsem to zacal kourit . Pres 2 mesice jsem chodil kolem sklenic jak mlsnej kocour a neochutnal ani zdibec. Ale cekani se rozhodne vyplatilo. Reporty budou strucny a berte to s rezervou, pac moje chutovy vnimani moc lidi nesdili.

Wappa:
- pomerne tvrdy palicky, po nadrceni se rozvine celkem prijemna sladka vune s korenenym tonem
- brko chutna celkem obycejne, spise chut nejakeho koreni, dost rychle hori
- stav je v pohode, good na delsi prochazky nebo fyzickou aktivitu, temer bez "dojezdu" a hulihladu
- sumasumarum 5 bodu z 10, asi nejhorsi pheno wappy co jsem kdy jel, dost prumerny huleni

Amnesia Nr. 7:
- palicky krasny, tvrdy a oroseny, vune neni nijak intenzivni ale je prijemna a pripomina mi jasminovy caj
- chutove prijemny huleni, zemita chut s tony asi toho jasminu ci co to je, neco tomu dava prijemnej smrnc
- stav je spis sedativni a silny, idealka na vecer
- celkove asi 7/10 tenhle vzorek mi vyhovuje

Jägg Kush:
-podle vzhledu by nekdo rekl prumerny hulco, dokud by si ale neprivonel. Vune je fakt hodne intenzivni, jako cerstve otevreny pivko, urco tuhle vuni vsichni znate, je pro genetiku Jacka typicka
- i v brku se neda zaprit typicka chut Herrera, citrusy a lehce pikantni koreni, kurevsky prijemny! Zkousel jsem davat mix s jinyma vzorkama a Jägg je spolehlive vsechny prebil
- stav je silny a znatelny uz po par potahnuti, super do spolecnosti, dobra nalada ale lehka vygumovanost
- celkem 8,5/10 bezva genetika, urco se k tomu jeste nekdy vratim, doporucuju milovnikum sativ

Sugar Black Rose:
- krasny a prorostly palice, susina voni prijemne po kvetinach ne moc intenzivne ale velice podmanive
- chut je doslova lahodna a krasne jemna jako smetana, nikdy se neomrzi, opravdu se to dobre kouri az do konce
- stav je stredne silny a hodi se snad ke vsemu, hodi se i pro celodeni pokurovani
- celkem 9/10 SBR mi opravdu sedi jako zadnej jinej model

Eleven Roses:
- tvrdy, oroseny sisky s tezko popsatelnym aroma, tady vas s reportem asi sklamu protoze fakt nevim jak to popsat, nekdy citim vuni manga ve fazi rozkladu a nekdy zas nejakej chemickej smrad, kazdopadne susina je velice atraktivni jak vzhledem tak "smradem"
- brko je naprosto uzasny, neco jako nedelni obed (tzn ze staci jen par jointiku tydne) kazdej kdo to semnou kouril valil bulvy a ptal co jsem to do toho brka namichal, osobne jsem nic podobnyho nekouril a dost si to setrim, nikdy jsem nekouril opium ale myslim ze takhle nejak by mohlo chutnat fakt nevim co k tomu rict sorry
- stav je pomerne silnej ale da se fungovat
- hodnoceni 10/10 velice svatecni zalezitost

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 11-04-2020 v 00:17 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 115

Zdar jak vix! Ty tvoje popisy mě dycky hrozně baví,musel jsi mít zákonitě ze slohovek jedničku 😀 člověk to brko úplně cejtí 😀
Už se těším na další 🤘
Za mě aspoň to K+
Měj se chlapiku 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 11-04-2020 v 07:17 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 116

Diky Growoli! Stou slohovkou ses ale moc netrefil

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 12-04-2020 v 18:43 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-11-2019 - 250w hps, indica mix by Subák - 122 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2112070 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív