Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 113

Ahoj

No nevím kde by se ten bordel mohl zebrat
Před hodinou jsem dal nový roztok, a daval jsem si SAKRA bacha na to, aby byl čistý :X. Takže v něm není ani smítko. Nevím čím to může byt no
Jinak trysky nemam vyndavaci Chtěl jsem je, ale stavěl jsem to zhuleny, tak když jsem trubku roztopil abych ji uzavřel, a zapoměl jsem že špunt chladne trošku delší dobu a já jsem tam ty trysky prcnul, tak jsou tam na pevno :/

No asi budu muset koupit nějake čerpadlo s filtrem nečistot

Old Post 20-02-2013 v 12:57 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 114

No

Točí se všecky občas přestanou. Problém bude asi v tom, že čerpadlo nemá žádný filtr nic, nasává úplně všecko co mu přijde do "dírky"

Old Post 20-02-2013 v 13:03 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 115

Hopík teraz menil roztok ten tlak by nemal byť problém veď máš silné čerpadlo ale keď nepomôže čistenie tak to môže byť len ten tlak, čiže si nato prišiel sám čo tomu je.


Nabudúce nerieš 2 nádoby ale iba jednu zbytočne to máš vysoké.
Do jednej ti všetko bohato vôjde ale to do budúcna dve vedľa seba a pôjdeš ako pán.

Len ten polystyrén

Sused nemá nič umelé alebo reklamu z eurofondou chod večer ukradnúť

hoci čo neverím, že v dedine nič užitočné nenájdeš

Old Post 20-02-2013 v 13:15 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 116

zober mame starú pančuchu a natiahni alebo potiahni ho cez čerpadlo a vybavené

Old Post 20-02-2013 v 13:23 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 117


Jj všecko co píšeš by bylo reálne

Mamě bych vzal punčochu, kdybych nebydlel sám .
Jinak na 2hé kolo už mám připravenou úplnou inovaci systému a rozšíření na 24 kytek (pokud se povede 1ní grow) takže se máte na co těšít .
Jinak tady na vesnici opravdu nic není... Zkusím se po něčem podívat, ale už delší dobu nad tím přemýšlím a polystyren už mě zlobí moc..

Jinak tady dávám fotky. Kytky se po peroxidu trošku vzchopily, ale ještě nějak nezačly růst...

EC 1,1
PH 5,6-6,0

A Kořeny jsou kráásnéé sněho bíléé

Old Post 20-02-2013 v 13:28 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 118


Další

Old Post 20-02-2013 v 13:30 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 119


A tady 1 skunk 11#

Old Post 20-02-2013 v 13:32 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 120

Troufám si tvrdit. Že kytky teď musí mit ideální prostředí pro růst. Ph je stabilní, EC je v normě, teplota taky, výměna vzduchu probíhá dobře. Kořeny jsou úplně bilé, vypadají vitalně. Ofuk atd atd takže jen čekam no... Kytky maji tak kolem 12cm a 2 ty větší co nějak vyrostly maji 16..

Old Post 20-02-2013 v 13:41 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 121

daj prosím ťa jednu fotku z blízka aby sme vydeli ako sa to vetví

ohýbať kolienkami už určite môžeš

Old Post 20-02-2013 v 13:42 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yára
Čestná Členka

Karma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 122

Pánové, díky za popisy, názory a zkušenosti. Sleduji velmi podrobně, učím se.
Kažká rada a názor drahý.
A tu vášeň začátečníka, právě prožívám taky. držím palce.

Nedělej lidem to, co nechceš, aby oni dělali tobě!

Old Post 21-02-2013 v 15:40 PM
Yára je offline   Profil uživatele Yára   Find more posts by Yára   Foto galerie člena Yára   Click here to Send Yára a Private Message   Add Yára to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 123


Zdravíčko

Omlouvám se pro těch pár co to sledují, neměl jsem teď vůbec čas kytky vyfotit. Navíc se mi stala nepřijemná věc a to taková, že se mi udělal ve stanu bazén, prosaknul, zasahnul zásuvku a vyhodilo to pojistky. Takže kytky byly tak 5-6 hodin bez vody,bez čerstvého vzduchu, bez všeho vlastně ... Byl jsem totiž pryč ...

No tady jsou fotky. Holkám se daří už podstatně líp, když to srovnám s tím jak vypadaly ještě před 2ma dny, kdy byly na pokraji smrti .. Jinak už mam novou zvlhčovačku, tak zvlhčuji co se dá je to krása, možná vadila kytkam ta vlhkost, protože jsem měl starou zvlhčovačku do které se vešlo tak 2 litry a vůbec to vlhkost moc neupravovalo, spíše to divně stříkalo :X... takže za 2 hodiny byla z toho voda pryč a kytkám se střídala vlhkost... No právě, že většinou byla vlhkost tak 30%, což je podle mě dost málo a ta zvlhčovačka udělala max tak 50% a to tam bylo jen někdy...
Snad jim ta nová pomůže.
Jinak začal mi úplně opačný problém, z nějakých důvodů, pro mě neznámých mi začlo rapidně klesat PH... Kdysi se spíše zvedalo jen trošku a jinak bylo konstantní mezi hodnotami 5,5 - 6,0... teď jsem koukal a najednou 4,8 :O
Tak jsem dolil vodu, bylo 6,0.... kleslo mi EC z 1,00 na 0,58... a po pár hodinách mi to zase začlo klesat ... přece nemůžu pořád dolívat vodu to není možné, za chvíli přeliju nádrž ....

Jinak tohle je nový list. Myslel jsem si a byl jsem šťastný, že se konečně vzchopily a netrpí už tou neznámou nemocí... Ale je to pořád tady. Tady je fotka nového listu, kroutí se dolu a scvrkává, nakonec se na něm udělaji bilo černé tečky, nakonec se to rozšíří po celém listu a on zhnědne a když jsem jich pár otrhal, na omak a na utrhnutí mi to připadalo, jako kdyby ty listy byly suché.. jako kdyby se usušily zevnitř ...
Tak jsem zvednul lampu zase na 60cm (od vrcholku kytek), snad jsem je nespálil, ale tomu se mi nechce věřit, protože na začátku jsem měl lampu 1 metr nad kytkama a dělalo to samé. Pokud by někdo mohl a pomohl mi, byl bych moc vděčný..

Myslím si, že holky mají teď docela ideální podmínky, odtah mi jede na plné koule, až mi to vcucava stan dovnitř. Mam jeden ofuk na kytky hurican, 2 ventilatory 15W na lampu.Ph je celkem stabilní až na poslední klesání. EC taky není velké a bílou vdovu není dobre přehnojovat.
Jedinou věc co za poslední dny nevím, to je teplota v boxu, vlhkost v boxu... Jelikož mi odešel metr, ale dnes mi přijde meteostanice..
Jinak teplota roztoku se pohybuje kolem 20,5 °C po 22°C. Odtah jede permanentně, přísun vzduchu určitě maji, i výměnu vzduchu. Jenom box je v docela malé místnosti, ale to určitě nebude vadit, že?

Pokud by byl někdo tak hodný a zkusil odpovědět na všechny moje otázky, moc bych byl vděčen. Děkujii
S pozdravem K.

Old Post 22-02-2013 v 07:55 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 124


Tady příkládám foto pro Tupce (zní to divně, nechceš si změnit přezdívku? )

Jak se mi větví patra.. Co na to říkáš ? Jaký postup bude nejlepší?

Old Post 22-02-2013 v 07:59 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 125


Tady fotka kořenů. Jsou stále krásně bílé, jen ten foťák fotí nějak žluto- hnědě :X

Old Post 22-02-2013 v 08:01 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 126


Tady fotka skunka v hlíně - asi jediná zdravá kytka tam
Bojím se, že už je to nějaký genetický problém, kvůli všech těch stresů co kytky zažily..

Old Post 22-02-2013 v 08:04 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 127


A tady jsou všechny pohromadě.

Old Post 22-02-2013 v 08:06 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 128

takže otázka znie ako dlho to chceš ešte nechať na rast?

vetví sa ti to krásne, čiže jedine čo odporúčam je kopa kolienok a tie dve čo ti prerastajú na tých môžeš skúsiť FIM.

Old Post 22-02-2013 v 08:32 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2691080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív