Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 113

Kazde ma sve svetle stranky a tak praktikuji oboje.Kdyz je clovek sam tak vic vnima a je to zajimavejsi.Ale zase kdyz jdete s partou tak se vic chlamete.

Old Post 11-03-2004 v 20:38 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 114

Rad sam pohulim. Hlavne wecer pri telke. Mne sa ten stav zda trocha iny ako ked hulim s partou. Mam viac casu zamyslat sa nad vecami ako ked sme viaceri.

Old Post 23-03-2004 v 09:50 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 115

Hulim když mám chuť a náladu a jestli si dá někdo se mnou nebo ne to už mi je celkem jedno. Oboje má to svý: sám - prostor na přemejšlení o čemkolif; no a s ostatníma - hlavně ta sranda že

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 23-03-2004 v 11:30 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replikant
Stálý Člen

Karma uživatele replikant - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 116

nejlepší hulení je "o samotě ale ve dvou"

...duele la realidad, duele...
...la fantasía sólo se queda en los sueńos...

Naposledy upravil replikant 24-03-2004 v 22:10 PM

Old Post 24-03-2004 v 12:24 PM
replikant je offline   Profil uživatele replikant   Find more posts by replikant   Foto galerie člena replikant   Click here to Send replikant a Private Message   Add replikant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 117

Já osobně to kombinuju. S partou je neskutečná prdel , když pálim sám, tak je to víc o přemýšlení. Když už hulit s partou, tak ale preferuju menší skupinku (3-4 lidi)... Souhlasím s replikantem - "o samotě ve dvou" to je the best! :-)

Old Post 24-03-2004 v 14:08 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

ll

Old Post 24-03-2004 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tdawe
Nový Člen

Karma uživatele Tdawe - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 119

Zahulit sam fakt moc husty a nekde s partou kde je sranda to prece taky neni k zahozeni.peace

Old Post 24-03-2004 v 23:28 PM
Tdawe je offline   Profil uživatele Tdawe   Find more posts by Tdawe   Foto galerie člena Tdawe   Click here to Send Tdawe a Private Message   Add Tdawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 120

Nazdárek.Hulení o samotě teď praktikuju dost často.Souhlasím se všema názorama co tu už byly. Taky jsem zkoušela hulit ve vane-nikdy vice!!!Když jsem z ní vylezla(přehnala jsem to s horkou vodou-v ten moment mi to bylo fak jedno).Jak jsem vylezla,věděla jsem že to se mnou sekne.Posadila jsem se na pračku a myslela že to vydejchám-omyl.tak za 5minut jsem vstala-jako že už to bude v poho.Jen co jsem se zvedla,mrdla jsem se hlavou o umyvadlo.........a pak vím že přilezla matka a já s ní nemohla ani mluvit.Odtáhla mě do kuchyně.Tam jsem si lehla na zem a nemohla se hnout....Tu hoďku jsem omdlela nejmíň 4x........Fuj,ještě teď je mi blbě když si na to vzpomenu.Takže NIKDY VÍCE!!!!!

Old Post 27-03-2004 v 09:22 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

koupel & cannabis Příspěvek č. 121

neznam nikoho kdo by po tom co zakouri a da si poradnou vanu nemel holotropa... ja si jednou dal svoje tri bonga a koupel a pak jsem se probudil po nos ponorenej ve studeny vode ... jinak koureni pekne doma v pohodicce je super vec...

Old Post 27-03-2004 v 15:32 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Dotaz Příspěvek č. 122

S tou koupelí se mi to moc nezdá,parkrát sem to vyzkoušel a jedinej efekt kterej to mělo,byl takovej,že sem měl za půl hoďky naprosto čistou hlavu.Podle mě je to tim že se v tý horký vodě neskutečně zrychlý metabolismus
Jinak hulení osamotě je pro mě dobrý v tom,že můžu přemejšlet
o podstatnejch věcech.

Old Post 28-03-2004 v 13:55 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

KOupel Příspěvek č. 123

2CREED: Prave ze se zrychly... No a pak kdyz vylezes tak to telo taky nemusi unest... Vstanes, srdce tluce, a pak uz jen to znamy modro pred ocima...

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 28-03-2004 v 16:55 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 124

nemá to co dělat ani tak s metabolismem, jako spíše s krevním tlakem (buď příliš nízký nebo vysoký, nejsem lékař -> nevm) a samozdřejmě tou horkou vodou.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 29-03-2004 v 06:53 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 125

horká voda, rychlý vstávání, ganja - všechno nízkej tlak - doporučuju (i moje babička) šťopičku nějakého šnapsu

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 29-03-2004 v 06:59 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Palec nahoru Příspěvek č. 126

Tak třeba dnes se těším, až si dám po škole prda sám a vrhnu se na grand domácí úklid. Myslím tím vysávání dvou pokojů, mega úklid šuflat v mým stole (je jich pět) a úklid na svým stole a pak taky nějaký věci na komplu a samozřejmě paření Baldur's Gate!!

piss on peace

Old Post 30-03-2004 v 09:45 AM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BADBITER
Nový Člen

Karma uživatele BADBITER - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 127

když si zahulím sám a jsem osamotě,tak si dokážu na něčem docela dobře uletět........ale když jsem vypálenej ve společnosti nevypálenejch lidí,tak se mi to zdá docela NASHIT a docela mi to ten staw kazí....
Proto říkám :
Zahulit si z partou nejlepších kámošu je naprosto BEST
PEACE

Old Post 30-03-2004 v 10:34 AM
BADBITER je offline   Profil uživatele BADBITER   Find more posts by BADBITER   Foto galerie člena BADBITER   Click here to Send BADBITER a Private Message   Add BADBITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ppeettrr
Nový Člen

Karma uživatele ppeettrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 128

Souhlasím s HKOREM. Pod to bych se mohl podepsat. Jsem hulič samotář

Old Post 30-03-2004 v 12:31 PM
ppeettrr je offline   Profil uživatele ppeettrr   Find more posts by ppeettrr   Foto galerie člena ppeettrr   Click here to Send ppeettrr a Private Message   Add ppeettrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7028010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív