Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Salvia Divinorum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
kabukto
Nový Člen

Karma uživatele kabukto - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 113

cafte.....od piatku mam salviu d.dostal som ju v vedre od horcice s takou nejakou nijakou hlinou.....tak som ju dnes presadil do hliny na izbove kvety zriedenu trochu pieskom a na spodu drenaz(strk).Moze byt?a este jedna otazka.....salvia ma dost listov poprekryvanych cez seba.mam to preriedit alebo nechat tak nech si poradi sama?a este ma take ohnute listky(akoby vadla ale su stale zelene--si myslim ze mozno zmena prostredia ze presla par kilometrov inde--predtym bola na schodoch v rodinom baraku teraz je asi 80 km severnejsie a je v izbe v baraku--moze byt tym?)dik

Old Post 17-07-2005 v 21:06 PM
kabukto je offline   Profil uživatele kabukto   Find more posts by kabukto   Foto galerie člena kabukto   Click here to Send kabukto a Private Message   Add kabukto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gee-gee
Nový Člen

Karma uživatele gee-gee - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 114

No, ja mam doma jeste asi 700g listu, co jsem si objednaval z ameriky a pro me osobne je to ztrata casu. protoze sklidis hafo listu, susis je a pak je zkusis zahulit. a ono nic, tak hulis, hulis, hulis a je ti blbe a furt nejsi zhuleny. pak prijdes na to, ze se to da jeste zvykat, nuze proc ne. najdes si nejaky pekny listky a narves si je do huby a zvykas. chut salveje pri koureni neni nic moc, ale to,co zazijes pri zvykani, to si nebudes prat nikdy zopakovat, a stejne se ´nezhulis´. no a kdyz budes sikovny, tak zjistis, ze bys to mel mozna zkusit extraovat. tak hledas, hledas a hledas a najdes nekolik zpusobu na extrakci. tak to zextraktis a pak se zhulis. naponekolikate, protoze salvej vyzaduje zvlastni pristup. pak se zhulis nadsene hned potom jeste jednou a pak mozna jeste jednou. za tyden zjistis, ze uz si dlouho nekouril salvej, tak se zase zhulis a za mesic si ani nevzpomenes a prestanes to kourit. ale rozhodne je to velmi dobra zalezitost na experimentalni cinnost s drogama. sice to zakon zakazuje, ale osobne to doporucuju.

Old Post 03-08-2005 v 15:00 PM
gee-gee je offline   Profil uživatele gee-gee   Find more posts by gee-gee   Foto galerie člena gee-gee   Click here to Send gee-gee a Private Message   Add gee-gee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 115

hm tak som dnes kuril prvý krát listy od kámoša odtrhol z rastliny pár a usušil a fajčili sme to najprv cez bong a nič aj keď som sa nasal na plné plúca a potom mi povedal cez čo to zaručene funguje a ten zázračný nástroj je: kýbel, naťahovačka grav. dýmka, alebo jaké názvy to ešte má, postup je takýto: proste nabijete plný kotol v našom prípade tak 1cm hlboký kamarát vám natiahne práska, vy ho potom držíte čo najdlhšie a hneď jako vydychujete vás čaká, už druhý ktorý vám kamoš natiahol ja som takto dal 3 a potom hmmmmmmmmmm proste brutal stav radšej by som sedel mne išla pena z huby ani som o tom nevedel a cítil som sa jako nejaký šaman v baobabe (boli sme v lese) že tam mám ľudí ktorý potrebujú aby som ich vyliečil tí ludia boli moji kamaráti v skutočnosti... proste základ je aby ste mali natiahnutý velký prásk a keď vydychujete predošlý hneď si dať ďalší pokial vám nebude stačiť, nebojte určite na to prídete



gee-gee môžeš popísať jak si robil extrakt a jaká bola tvoja spokojnosť s ním??

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 03-08-2005 v 19:20 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markéti
Nový Člen

Karma uživatele Markéti - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 116

Ahojda lidičky, mám šalvějku asi půl metru velkou, ale netvoří mi vůbec keřík, jen se žene do výšky poradíte mi prosím někdo, jak ji mam hnojit? nebo jestli se ted přes zimu nějak zazimovává? někde jsem četla, že by měla v prosinci kvést...ale nic slábne jí dolní část stonku a nechci, aby se zlomila..poradíte mi?děkuju

Old Post 10-02-2006 v 10:47 AM
Markéti je offline   Profil uživatele Markéti   Find more posts by Markéti   Foto galerie člena Markéti   Click here to Send Markéti a Private Message   Add Markéti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 117

zdravim
šalvěj roste napřed do výšky pak do šířky, hnojit jednou za dva měsíce, přes zimu šestnáct, osmnáct stupňů. Když pije, tak maximum vody. Světlo tak akorát. Kvete jukni do mýho thredu http://grower.cz/forum/showthread....6625#post346625

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 10-02-2006 v 21:45 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 118

Vidim ze sa tu rozbehla pekna diskusia co ma sice tesi ale aby to bolo korektne, treba vyvratit niektore dezinformacie ktore tu zazneli..

Co sa mnozenia tyka, kludne sa spolahnite na ZetX-ov navod, ktory funguje tak isto aj u mna...nevidim v tom problem..

dalej by som chcel spomenut, ze neni jedno ako je salvia d. inhalovana, to znamena ze fakt sa musi jednat o velke, hlboke nadychy, drzat v plucach a po vyfuknuti IHNED inhalovat dalsi sluk!
mnohi sa stazuju na "nezhulitelnost" tym odporucam nech sa zamyslia, kde spravili chybu...lebo v salvii urcite chyba nie je.. treba k nej pristupovat s respektom (ako k nejakej osobe) , na jej stretnutie potrebujete klud a pokoj.

Salvia d. NESPOSOBUJE ziadne psychicke problemy a choroby! ale ide aj o to v akom rozpolozeni ju clovek uziva. Osobne nepoznam nikoho kto zazil real badtrip na salvii... mozu sa dostavit neprijemne ucinky ale bad trip to urcite neni!!! imho v najhorsom pripade nebude ucinkovat.

Clovek co ju skusi a ked sa mu ukaze v plnej krase, k nej pristupuje inak ako k ganj... salvia neni sranda, neni to kalba, neni to prostriedok na zmastenie sa. Myslim si ze ganju to nenahradi.

tak to by bolo asi vsetko, uzivajte ju s respektom!

Old Post 14-02-2006 v 22:03 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

Příběh jedné šalvějky...

Jednoho dne mě na groweru zaujala šalvěj. Už dřív jsem o ní slyšela, měla jsem představu, že je to něco úžasnýho. Něco jsem si o tom přečetla a pár dní na to vyrazil manžel do Práglu pro řízek. Vrátil se s prázdnou. Tejden na to vyral znovu. Tentokrát přivezl v batohu krabičku, v krabičce kelímek, v kelínku kostku a v kostce malinkej řízeček-zmrlej a celej svěšenej.
Rchle jsme naši kytičku přiklopili sklenicí, ale v to, že se chytne, jsme už skoro nedoufali.
A chytla se, mrška. Během několika tejdnů vyrostla do obludnejch rozměrů (v běžnym substrátu a s běžnym hnojivem pro pokojový kytky) . Několikrát jsme zkoušeli odebrat jí pařník a ona na to potvora vždycky reagovala přímo vztekle-svěšení, hnědnutí listů...
Přerostla pařník a vymezit na 60metrech(pro 3 lidi) 4 metry pro šalvěj, která je téměř nepoužitelná, to bylo na mě moc.
Kytička putovala pryč a posléze chcípla.


KOuřit to nestálo za nic, žvejkat jsem se to vůbc neodvážila. Můj nedočkavej manžel nečekal a odpařil extrakt na pánvičce následkem toho se vzduch nedal dejchal, hořko v puse a na pánvičce zbyl jen flek Hloupost no

Old Post 09-03-2006 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 120

to vood:
nechcem ti oponovat ani ta nijak napadat ale toto je presne pripad cloveka ktory hlada kluce, ked ich najde, nevie ako ich pouzit, do ktorych dveri patria, nakoniec kluce odhodi...

nikdy som tvoje problemy nemal..skor naopak...

Old Post 09-03-2006 v 18:29 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

eNDy:V pohodě! Já nehledám, klíče v drogách a nevěřim tomu, že by tam nějaký byly.

Old Post 09-03-2006 v 23:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 122

to vood: ja som to myslel obrazne (klic = sally d.)
hladala si sally, nasla si ju, ale nevedela si ju spravne pouzit, tak si ju nakoniec "odhodila"... K tejto rastline treba zaobchazat s respektom a s porozumenim..
mozno este neprisiel cas na vase stretnutie, ale "odhodit" ji nebolo spravne

Old Post 10-03-2006 v 12:13 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

eNDy: Mam ráda kytky, který se daj nějakym způsobem využít(třeba léčivky) ..i když to třeba nikdy nevyzkoušim.
Nakonec obsadila půlku naší malý jídelnokuchyňky a už se nevešla do pařníku.
Každopádně dokud budem muset bydlet v paneláku, tak už žádnou šalvěj nechci, ledy by se dala nějak upravovat tak, aby zůstala přiměřeně velká a vypadala hezky. Sama jsem se o to nepokoušela, upřímně řečeno jsem v tý době měla úplně jiný starosti. Byla to prostě kytka, skoro jako každá jiná. Nic jsem od ní neočekávala. Když člověk stává denodenně 6x za noc, tak o nějaký experimenty nemá zájem.
určitě se s šalvějí ještě potkáme, ale jinde a jindy

Old Post 10-03-2006 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 124

zkoušel někdo z vás pěstovat šalvěj pod lampou? 400 w....
Bydlim totiž v chatě kde je často zima a tma. Mám ji ode dneška novou a nechci aby mi hned umřela.... díky za odpověď.

Old Post 10-03-2006 v 16:40 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 125

bluebery myslim ze mene svetla ji neuskodi, a s teplotou-pokud tam je nad takovejch 15 stupnu tak by to melo bejt vpoho.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 18-03-2006 v 23:15 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 126

chtěl bych se zeptat, esi se dá šalvěj nakládat do alkoholu. vím, že extrakt se dělá za použití etheru, tak mě napadlo, esi se salvinorin nerozpouští taky v etanolu. dal by se tak imho snadno vyrobit libovolně silný extrakt, jehož orální užití bude beztak příjemnější než to hulit.

Old Post 27-11-2009 v 15:28 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Upozornění šalvěj v lihu Příspěvek č. 127

No, salvatorin se rozpousti i v akoholu... ALE pokavad to vypijes, tak latky obsazene v zaludku (pepsin) rozpusti salvatorin. "Alkoholické nápoje s vyluhovanými listy Šalvěje divotvorné proto nejsou halucinogenní.", jak rika jedna velmi chytra stranka o salvejkach ;-)

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 27-11-2009 v 22:43 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 128

výtečně. a co tak anální podání? nebo jiné sliznice?

Old Post 28-11-2009 v 04:37 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8061440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív