Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » sluneční lázně-sadhu,white satin,gg,sensiskunk,ruderalisindica,durbanpoison,jackherer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 113

Zdravím Papaju

Hele k tomu zatemňování ---- už nemusíš

Já už to docela dost dlouho nedělám a kytky normálně kvetou
Zítra hodím update tak se o tom budeš moci přesvědčit.....

Žádný zhermování nebo jinej defekt jsem nezanamenal (teda ta jedna kytka hermila už při zatemňování, ale jen jednou koulí a tu jsem odstranil).

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 20-07-2008 v 17:04 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 114

díky Trafo
končím tedy se zatemńováním

Old Post 20-07-2008 v 17:12 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 115

já bych teda ještě pokračoval..

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 21-07-2008 v 00:25 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

Taky bych jeste zatmival bo je jeste stale perioda kolem 15,5 -16 hodin svetla coz je dost

Old Post 21-07-2008 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 117

edit po 1 měsíci...
nakonec jsem se na zatemňování vykašlal aspoň uvidím, co se bude dít a příští rok budu zas moudřejší
edit po 3 měsících:
při dalším zatemňování je třeba vydržet až do konce , ale zase z toho vznikly zajímavosti-začalo to zase jít do růstu a po měsíci zase na květ-nakonec z nich bude víc než, kdybych jen zatemňoval-musel jsem je stejně nakonec odvézt do přírody

Naposledy upravil papaja 14-09-2008 v 15:20 PM

Old Post 21-07-2008 v 11:45 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

Papaja : tak za tyden bude jeste 15 hodinnovy interval, coz je taky jeste dost..mysli ze zatmivat bys mel alespon do periody 14-14,5 hod. svetla coz je 1-2 tyden srpnovy...nech sa dari.......

Old Post 21-07-2008 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

rákosí Příspěvek č. 119




poslední výsadek! 6 sazeniček přistálo na poli v rákosí
to jsem si oddechnul
další 2 samci skončí v mléku
3 fotka je egypt -ten má vlastnost, že nakvítá první a končí poslední je to taková minibonsai

díky všem za napsané řádky...vážím si toho

Naposledy upravil papaja 21-07-2008 v 13:37 PM

Old Post 21-07-2008 v 13:27 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Nápad přechování genetiky do jara Příspěvek č. 120


Cíl je jasný-přechovat genetiku do jara..rozsvítil jsem 70 w a umístil pod něj 4 kytky
vepředu je boogle gum ze semínka vlevo-tady jí chci jen narůst a dát ven- a vepředu vpravo je klon northern lights vzadu klony vlevo white satin a vzadu vpravo sensi skunk..ještě asi přibydou hempstar a jack herer
uvidím , jak se bude kytičkám dařit...
tímto bych chtěl poděkovat tgm.masterovi, který mi pomohl rozchodit toto světýlko...
edit:
zhruba po týdnu jsem se na to vykašlal...když vidím, jak je 70 w na p. bez pořádný ventilace, tak jsem se rozhodl kytky netrápit a nechám je vykvést
edit č.2: nakonec jsem neodolal a dal je pod lumino 15w a jedou si...sensi skunk, nl, ws a přibyde hempstar a jh možná i jiné genetiky...sadhu, durban poison??

Naposledy upravil papaja 03-08-2008 v 20:03 PM

Old Post 23-07-2008 v 09:32 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 121

Koukám že jsme včerejší den strávili částečně stejně. Šmiknul jsem z OUTu osm šniclů (na jaro) než půjdou venku do květu a nastalo teprve dilema - dělat z nich matky na jaro = hloupost(z klonů)
mít doma 8 sativ/8měsíců na růstu = hloupost(kde bychom bydleli?)
zavolat známým jestli nemají flek pod lampou = c) je správně

Jak to vidíš ty?
H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 23-07-2008 v 10:25 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 122

..čichám dobře..myslíš Vlastu(Montyho) s jeho Kamilem?

No u mě je celkem problém že už jednu matku pod lampou mám. Ale kdybych měl tu možnost (prostor) tak si na zimu udělám taky nějakou radost. H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 23-07-2008 v 11:58 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 123

ne Montyho neznám myslím zřejmě uplně jiného člověka byl to dobrej kluk a zabil se na motorce...byl to Pan pěstitel-nejlepší, jakého jsem potkal...

ještě k matkám-je to takový experiment a v podstatě když se nepovede, tak se zas tak nic neděje..

Naposledy upravil papaja 23-07-2008 v 23:14 PM

Old Post 23-07-2008 v 23:07 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 124

K těm matkám - nechápu proč by se to nemělo povést...já budu udržovat přes zimu 6-8 genetik na out dalšího roku pod 150w...když nebudu moct matky v pěříňáči ukočírovat, tak udělám řez z řezu a pojedu nanovo...možná genetiku trochu potrápím, ale venku se to zase rozjede parádně...kumpán loni udržoval kytky po úsporkama a teď má kytky jak prasnice..je to furt lepší než vyhazovat prachy za semena už osvědčené genetiky ze kterých pak půlka nevyklíčí a z druhé jsou samci (stalo se mi to mockrát)....a pyl na semínka se často dá vychytat tady přes G..takže absence samců na křížení mrzet nemusí...důležitější je, že příští rok už přesně víš co od kytek můžeš očekávat , protože přesně víš co za fenotyp jsi jako matku udržoval...
a velkou výhodou je i to, že pokud valíš indiky, tak můžeš z matek v zimě párkrát udělat řezy, ty nabídnout přes G. a vrátíse ti náklady a můžeš si za utržené peníze koupit další genetiku do sbírky, protože co chcou za prachy v těch seedbankách to je hnus :-)...tož tak..

Old Post 24-07-2008 v 07:20 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Paličky Příspěvek č. 125








1.sensi skunk tak krásně voní jsem z toho opravdu unešenej a chci ho pěstovat příští rok..
2.northern light
3.egyptxboogle gum
4.jack herer detail
5.jack herer
6.white satin začínající květ
už 5 dní nezatemňuju a kytičkám to svědčí...a je tu konečně slunce

Naposledy upravil papaja 27-07-2008 v 22:08 PM

Old Post 24-07-2008 v 17:54 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

balkon Příspěvek č. 126







1.balkonek slunce je tu po 10 dnech vepředu egyptxbg uplně vzadu white satin
2.za hodinku už zase pršelo
northern light
3.sensi skunk
4.egyptxbg
5.white satin
6.jack herer

Naposledy upravil papaja 25-07-2008 v 17:07 PM

Old Post 25-07-2008 v 15:35 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

rákosí Příspěvek č. 127






asi poslední zálivka růstová
10 litrů/60 ml biogrow
je to malinko na takový počet kytek
1.fotka je klon jack herer z matky , která zrovna kvete měsíc na balkoně-tenhle teprve nabírá sílu a roste
2,3,4 pohledy na políčko
5 tohle jsem potkal při cestě z pole-Memento mori


a sedm samců šmik šmik dnes končí jejich putování na této zeměkouli

...

Naposledy upravil papaja 30-07-2008 v 01:04 AM

Old Post 30-07-2008 v 00:51 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 128

proběhl první pokus získat svoje semínka
díky dwarfovi jsem získal dva pyly thaihaze a belladona
rozhodl jsem se opýlit samici northern light samcem thaihaze
a samici jack herer belladonou
jeden večer jsem nanesl na paličku pyl a byla to rychlá soulož označil provázkem a nechal na noc doma
ráno jsem je vytáhl už na balkon a odjel pryč..večer jsem se vrátil a kytky byly mokrý doma pršelo ...tak doufám , že stačil jeden den a semínka snad budou..
dnes počkám až uschnou a zítra pokračuju díky ruprechtovi jsem získal pyl erdbeer a ten nanesu na sensi skunk na zřejmou favoritku mého balkonku a zřejmě i letošního pěstování vůbec
pokud ještě trochu pylu zbyde chtěl bych opýlit i sadhua , ale ten zatím ještě nekvete
Děkuji výše zmíněným...
pokud to tedy vyjde budou semínka
jack herer x belladona
northern light x thai haze
sensi skunk x erdbeer
[sadhu x erdbeer]
howgh

Naposledy upravil papaja 31-07-2008 v 20:19 PM

Old Post 31-07-2008 v 20:04 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1665920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív