Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od MastaHBlastaH

V skutocnosti pasivne fajcenie nezabija.Nedavno som si pozeral vyskumy na tuto temu a zistil som,ze vedci nepotvrdili,ze pasivne fajcenie sposobuje rakovinu. Skutocnost je taka,ze dym,ktory sa odpari z cigariet a dym,ktory vydychuju fajciari nieje pre ostatnych skodlivy.Kazdy zakon obmedzujuci fajcenie na verejnosti alebo v podnikoch je diskriminacny,pravo rozhodovat o fajceni na tichto miestach maju len ich majitelia. Kedze fajciar je tiez zakaznik,bolo by nelogicke zakazat mu fajcit...
Ja osobne nefajcim a nikdy som nefajcil,ked som bol este decko a skusal som to,tak mi to nechutilo a nikdy som nevidel dovod s tym zacat.


no dyť taky jó - to jsou jenom teďko silný tlaky militantních nekuřáků, který se snažej kuřákům diktovat co je sprváný
zakazovat kouření ve volných veřejných prostorech - tedy autobusový zastávky - je píčovina největší a alibismus do nebe volající - ona ta jedna cigareta určitě škodí víc než těch padesát aut co kolem projede...bože, lidi, přemejšlejte

zakazovat kouření v hospodách, jejichž majitelem je soukromník - tedy 99% hospod a barů a restaurací u nás - zase kravina. Stát z nich dře těžký daně, musí plnit extrémní požadavky hygieny atd atd a ještě jim chce v JEJICH prostorech zakazovat kouření? Cože? To tady máme demokracii? Svobodu?
Pokud chce jít nekuřák do kuřácký hospody, musí se smířit s tím, že mu tam budou kouřit pod nos. Je to prostě KUŘÁCKÁ hospoda. Stejně tak si kuřák nezapálí v NEKUŘÁCKÝ hospodě. Ale takhle to vynucovat...kde to žijem?

Old Post 17-04-2007 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

hmm, rajdere a kdyz si stoupnu tak treba pul metru za tu zlutou picovinu co sou na ni napsany vodjezdy autobusu a zapalim si? uz nejsem na zastavce, nicmene kourim ostatnim pod nos. je to legal. ja sockou nejezdim kdyz to neni bezpodminecne nutny a klidne si tesne za hranici zastavky stoupnu a zapalim si.
a kdyz sou nekuracky zastavky nemeli by bejt i kuracky? ja jen ze jinak je to oprvdu diskriminace nas kuraku. staci jak nechutne nas holi stat na danich za cigara.
no a zakaz plosne koureni ve vsech hospodach to musel vymyslet jedine mentalne postizenej colvek a jedine dalsi dement s tim muze souhlasit.

Old Post 17-04-2007 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 115

at si hospodskej rozhoden jakou chce klientelu, kurackou nebo nekurackou, ale nikdo jim nemuze naridit ze se ve vsech hospodach nebude kourit. to je vyplod choryho mozku. klido at sou nekuracky hopdy, ja tam nepolezu, ale at zustanou i kuracky, vono se pak ukaze kam budou lidi chodit....

Old Post 17-04-2007 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 116

Souhlasím s omni,celkem i s Mad Lionem. Je to asi měsíc co jsem přestala kouřit,ale je pravda,že někteří nekuřáci to strašně hrotí,mi kolikrát připadá,že si myslí,že se parkrát nedechnou kouře a mají rakovinu.To co psal mad lion,že si stoupne pul metru za žlutou píčovinu,jsem dělala taky,ale je pravda,že trošku ohleduplnosti k nekuřákům nikdy neuškodí...

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 17-04-2007 v 11:50 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

znam i dost nekuraku kery mi rikaly ze poradna pivnice bez dymu husteho ze by se dal krajet proste nejni pivnice....

Old Post 17-04-2007 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 118

Omni:taky jsem o tom četla a většina Irů si to doopravdy chválila,až jsem se celkem divila.Češi tohle neznají,proto ten udiv ,njn Iři hold v hospodě ženskou neklofnou,tak to zkouší venku u cigára.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 17-04-2007 v 12:03 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

zrovna treba uzivatel hodinar mi rikal ze mu klasicka pivnice, nikoliv restaurace prijde bez koure divna. hodinar nekouri. nerikal ze to vyhledava, jen ze mu to prijde divny.

Old Post 17-04-2007 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 120

ja zacal pac me vzdycka pritahovalo vsechno, co horelo, obzvlast neco jako je cigareta :P ale ted se snazim prestat. zatim mi to celkem de. za ciga uz sem nedal love tak 2mesice. ted uz ani nezebram. toz snad mi to vydrzi a uz si nidkaa nezapaalim.

Old Post 18-04-2007 v 21:28 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 121

já kouřím z machroviny..kdybych přestala,,ztratila bych všechny kamarády,,,myslim

RASTA

Old Post 19-04-2007 v 08:33 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zofka
Stálý Člen

Karma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 122

noo kuoli chorobe som nefajcil asi 2 dni teraz - bol som celkom nervoozny a to sa odrazilo aj na nie moc priivetivyych reakciaach voci okoliu.. to len tak pomimo. ale co som chcel povedat, tak to, ze rovnako ako raider respektujem nefajciarov - hlavne deti.. co fakt nemusiim tak to je pohlad na mamicku s ciigou pri kociiku - fuck that bitch.. noo a ono je celkom fajn si tuu cigu nechat na neskuor - aspon je sa na co tesit ..minule na jednej breakcore/electro party ma celkom potesilo, ze cely priestor bol nefajciarsky - napriek tomu, ze som silnyy fajciar. v uzavretyych, nie dobre klimatizovanyych priestoroch mi to jednoducho vadii.

2viva:

Peace, Love, Understanding
70W v-scrog bubbler

Old Post 19-04-2007 v 10:28 AM
zofka je offline   Profil uživatele zofka   Find more posts by zofka   Foto galerie člena zofka   Click here to Send zofka a Private Message   Add zofka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

cigarety mi chutnaj z machroviny, protože mě to baví, a tudíž nemůžu přestat, jinak bych nezapadnul do party :hroch:

Old Post 19-04-2007 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

jinak zákaz kouření bych opravdu nechal na majitelích lokálů

Old Post 19-04-2007 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delloyt
Stálý Člen

Karma uživatele delloyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 125

protoze kur a bude ti koureno
kourim malo dve az pet denne spis proto ze mi to chutna

punks not dead

Old Post 19-04-2007 v 12:01 PM
delloyt je offline   Profil uživatele delloyt   Find more posts by delloyt   Foto galerie člena delloyt   Click here to Send delloyt a Private Message   Add delloyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od Viva
já kouřím z machroviny..kdybych přestala,,ztratila bych všechny kamarády,,,myslim


tak to jsou spatni kamaradi......teda bavime se o koureni cigaret?


kourim,protoze neumim prestat.Nechci kourit,kor ted kdyz kratke stareny stoji 50 :-(

Old Post 19-04-2007 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 127

no. ja celou dobu zila v domeni ze to bude pohodicka jazzicek prestat. taky ze jo, ale jenom kdyz sem v nekurackym prostredi. to vydrzim klidne tejden a ani se nepremaham. jenze jak se vratim tak vsici okolo kouri a me to sere maximalne, a hlavne mam maximalni chute. sice kourim uz malo ale po brcku si cigo neodepru, ovsem ja nemam zavislost na cigach ale na startkach

my first time

Old Post 19-04-2007 v 12:19 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

stoned: u těch zastávek je ten zákaz jasnej alibismus a pokus o zalíbení se.

Vem si situaci: busová zastávka někde ve městě, poblíž čtyřproudovky, u světel. Je tam zácpa, stojí tam cca padesát aut, ne všechny maj katalyzátor. Ale zato maj všechny zanutej motor. Kouřej. Pak je tam jeden kuřák s cigaretou. Taky kouří. Kdo škodí víc? Ten kuřák? To je trošku blbost, nemyslíš?
O to mi jde, aby tyhle zákony měly hlavu a patu, ne aby to byly jenom populistický bláboly.

nechci se hádat o NÁDRAŽÍCH. Tam bych to vyřešil cedulkou "zákaz kouření v celém areálu". Už tak je tam sraček dost, zvlášť na autobusových nádražích. Ale buzerovat lidi co si zapálej někde ve městě na zastávce, ještě když tam nikdo jinej neni, to mi připomíná přísloví "kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde"

moswa: musíš dojít k tomu, že ti tabák nic nepřináší. Já to udělal tak, že jsem si řek proč vlastně kouřim. Pak jsem zjistil že je to k ničemu a faktfaktfakt zbytečný. A to jsem kouřil startky. Pravda, u mě to bylo z machroviny a pak mě to nějak přešlo.

Naposledy upravil 19-04-2007 v 13:00 PM

Old Post 19-04-2007 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5600840 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív