Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 113

hele někdy zkuste v tel. seznamu najít příjmení dvou lidí protichudný například Jan Teplo a Karel Zima zavolejte každýmu jedním telefonem a přiložte je k sobě a poslouchejte je to dost hustý až se ozve háloo tady Zima a z druhýho se ozve týpek a že mu jako nevolal a on jako jak se jmenuje a on jako že pan Teplo a pak stačí poslouchat jak po sobě řvou jako že na nějaký srandičky nemá čas a tvrdí to voba dva protože se hádaj že mu volal ten druhej je to fakt hustý přirozeně po nějakým dobrým špeku.

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 04-05-2003 v 13:01 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 114

taky jeden přihodim...

Starej děda hledící z balkonu: "Ty studenti sou dneska tak chudý,
kouřej
jednu cigaretu v pěti lidech a ešte se tomu smějou..."

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 17-05-2003 v 13:49 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dustmaker
Stálý Člen

Karma uživatele Dustmaker - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 28 

Taky něco Příspěvek č. 115

Ftípek o zemi kde zitrejsi flaska vodky padla jiz vcera

Telefonuje Jimmy Sergejovi, se kterým se poznal na mezinárodní
konferenci:
- Ahoj, prý je teď u vás mínus 54 stupnu Celsia?
- Nesmysl, sotva mínus 15 !!!
- Ale na CNN to hlásili a ukazovali teplomer...
- Aha, tak mozna venku...


- Přestaň. Říkal jsi, že mně jenom polechtáš prstíkem pupík. A tohle už není pupík.
- Vždyť ani tohle už není prstík!


Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex.
Klepe na nějaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel a vejde do něj. Není tam nikdo kromě kněze.
"Co si přeješ, dcero?" ptá se farář
"Tebe, vem si mě!"
"Prosím?" ptá se otec
"Chci tě a už to nevydržím!!!"
"Ale dcero, jsi v domě božím!!"
"To je mi jedno, chci, abys se mnou souložil, hned!"
"Ale já nemohu! Jsem kněz!!!"
Dívka se svlékne a lehne si na oltář. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet, poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše:
"Pane, co mám dělat?"
A Ježíš odpoví: "Sundej mě z kříže, blbče, sundej mě z kříže!


To jednou říká manželka manželovi:
"Miláčku, pojďme dělat do ložnice nějaké prasárničky!"
A manžel na to: "Jasně! Posereme polštáře!"


Stojí v parku dvě sochy naproti sobě. Stojí 1 rok, 2, 3......a
přiletí za nima anděl a povídá: "Když tady tak dlouho stojíte, dám vám pro radost půl hodiny lidskýho života. Můžete si dělat, co chcete." Sochy obživnou, mrknou na sebe a už upalujou do křoví.Po chvíli se ozývají různé pochichtávání a za čtvrt hodiny celé šťastné vylezou. Anděl jim říká:
"Ještě máte čtvrt hodiny,můžete jít znovu. Tak sochy jdou znovu a ta jedna povídá: "Ale teď to uděláme obráceně, ty budeš držet
holuba a já se na něj vyseru."

Nápis na náhrobním kameni:
"Tady lezí moje manzelka a já odpocívám doma v pokoji!"


Žena si nechává věštit u kartářky:
"Zítra vám zemře muz".
"To vím, ale podívejte se, jestli me zavrou?!"


Jeden manželskej pár má doma v ložnici papoucha, a ten vždycky všechnoo každý návštěve vykecá. A tak ho začali zakrývat. Jednou přijde manžel domů a říká ženě:
- Okamžitě se svlíkni, lehni si na postel a roztáhni nohy. Já se rozběhnu z chodby udělám dvojitej přemet a přistanu rovnou na tobě.
A z klícky se ozve: Vyřežte mi jazyk ale tohle musím vidět!

Old Post 21-05-2003 v 18:36 PM
Dustmaker je offline   Profil uživatele Dustmaker   Find more posts by Dustmaker   Foto galerie člena Dustmaker   Click here to Send Dustmaker a Private Message   Add Dustmaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dustmaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 116

dustmaker- sochy sou fakt good

SMOKE IN PEACE

Old Post 22-05-2003 v 08:26 AM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Pohodička Příspěvek č. 117

Jde takhle myšička po poušti a má velkou žízeň. Kde se vzala, tu se vzala, uprostřed pouště stojí studna. Myšička k ní dojde a ptá se: "Studánko, můžu se z tebe napít?" A studánka na to: "Můžeš, ale jenom když mi dáš ten šáteček, co máš uvázaný kolem krku." Myšička má ale šáteček hrozně ráda, a tak jej studánce nedá. Tak jde dál do pouště a chcípne.
Za týden jde tudy další myšička, která má hroznou žízeň. Zastaví se u studánky a praví: "Studánko, můžu se z tebe napít?" A studánka odpoví: "Můžeš, ale jenom když mi dáš ten šáteček, co máš uvázaný kolem krku." Myšička má sice šáteček moc ráda, ale nakonec jej studánce dá. Studánka jí za to nalije trochu vody. Myšička vodu vypije, jde dál do pouště a chcípne.
Z toho plyne poučení pro osoby něžnějšího pohlaví: Ať dáš nebo nedáš - stejně chcípneš!!

Old Post 30-05-2003 v 19:08 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 118

Nevim jestli tady tenhle uz nekde neni, ale nedavno jsem ho slysel od kamose a je fakt narez:

Bavi se spolu tri chlapi v hospode o svejch zenskejch, prvni rika: Ta moje je jako island, tak chladna ale tak vasniva. Druhej rika: Ta moje je jako italie, uplne vre pod povrchem. A ten treti se podiva a rika: Hosi ta moje je jako malorka, na ty uz snad byl kazdej

Tohle me fakt dost huste zbouralo

live ganja, live!!!

Old Post 02-06-2003 v 21:33 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 119

Cau taky pridam nekej ten ftipek...

Studenti mediciny maji prednasku o rozmnozovani. Profesor vyklada: "...kuprikladu takovy byk zvladne tento akt i 30 za den..." Z prvni rady se ozve studentka: "30!? Mohl byste to prosim zopakovat, aby to slyseli i ti, kteri sedi vzadu?" Prednasejici tedy zopakuje hlasiteji: "Byk zvlada tento akt i 30 za den." V posledni rade se zvedne student: "Prosim Vas, a to ho pripousteji stale na tu stejnou samici?" "Ne, to samozrejme ne, pokazde na jinou," odpovi profesor. "A prosim, mohl byste to zopakovat, aby to slyseli i studentky v prvni rade?"

Old Post 03-06-2003 v 15:28 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 120

Beruško, kam letíš?
"No a co?!"

Honí stádo slonů mamuta a až ho dohoní tak ho zmlátí a zkopou.
Až utečou tak se mamut zvedne a povídá: "Skini jedni pitomí"

Old Post 07-06-2003 v 13:53 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od Idea
taky jeden přihodim...

Starej děda hledící z balkonu: "Ty studenti sou dneska tak chudý,
kouřej
jednu cigaretu v pěti lidech a ešte se tomu smějou..."



Jo, to bylo v Trnkách, taky sem tomu dost nachlámal.

Tenhle ftip mi říkal otec z vojny , jen ho lehce poupravím :

Na kasínu sou dva lempli, přezdívaj je Péro a Kalhoty. V blízkým městě je nějaká Tekno Párty, tak se ti dva naserou a zdrhnou z kasína.
Zjistí to velitel, veme celou četu a valej za nima je chytit.
Péro s Kalhotama to zjistěj, tak Péro říká: "Hele, rozdělíme se, bude menší šance, že nás chytěj". Tak se rozdělili.
Kalhoty valí lesem, už nemůže, slyší za sebou četu s nasraným velitelem, tak vyleze na strom. Péro mezitím utíká co nejdál může.
Velitel s četou se zastaví pod stromem, funí, pádž už taky nemůže, tak čumí na Kalhoty a zavelí:
"Vojáci, stáhněte Kalhoty a hoňte Péro dokud nepadne vysílením !!! "
Vojáci tedy poslechli rozkaz vrchní gumy, stáhli si kalhoty a ...

Old Post 24-06-2003 v 16:27 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioafgan
Stálý Člen

Karma uživatele bioafgan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 122

tie vtipy ma naozaj zobrali. A tu je jeden odomna>

pride pekna zena k lekarovi a vravi, ze ma v pici muchu.
Doktor nanu vyskoci, opicha ju a vravi ze tam nic nemala.
Zena ide spokojna z ordinacie domov a stretne ciganku. Povie jej, ze ak si chce zapichat nech povie lekarovi, ze ma v pici muchu.
Tak ciganka vojde dnu a povie, ze ma v pici muchu. Doktor sa jej vyserie na brucho a povie >Ak je to mesiarka tak vyleti von<

Rockwollove kocky su hodene.

Old Post 09-07-2003 v 10:05 AM
bioafgan je offline   Profil uživatele bioafgan   Find more posts by bioafgan   Foto galerie člena bioafgan   Click here to Send bioafgan a Private Message   Add bioafgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeleS
Nový Člen

Karma uživatele HomeleS - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 123

De týpek do svý oblíbený restaurace, sedne si a přijde za ním číšník: Tak co si dáte pane? Hovno s cibulí jako obvykle? A týpek: Ne dnes bez cibule mám rande.

Old Post 10-07-2003 v 22:19 PM
HomeleS je offline   Profil uživatele HomeleS   Find more posts by HomeleS   Foto galerie člena HomeleS   Click here to Send HomeleS a Private Message   Add HomeleS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karijec
Nový Člen

Karma uživatele karijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 124

Dva lasici samecci sedi u baru, pred nima piviska a docmaranej cejch, a prvni rika druhymu : "Ja sem vojel tvoji mamu!". Druhyho to nechava chladnym. Tak prvni zase: " Ja sem vojel tvoji mamu!" Druhej se na nej podiva a rika: "Pojd domu tato, dyt ses vozralej!"

Old Post 14-07-2003 v 17:51 PM
karijec je offline   Profil uživatele karijec   Find more posts by karijec   Foto galerie člena karijec   Click here to Send karijec a Private Message   Add karijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 125

To takhle umre hulic a prijde do pekla - projde pekelnou branou a kouka....
vsude se tahne pole plny ganji, pred tim Bob Marley a mota brko...
typ dojde az k nemu , Bob se votoci a rika "mas sirky??"
hulic se prosacuje a zakrouti hlavu - Bob tak smutne pokyva a rika "...to je peklo"

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 15-07-2003 v 00:15 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 126

Sedí spolu v cele pedofil, zoofil, nekrofil a milovník adrenalinových
> sportů.
>
> zoofil řekne : Dal bych si psa...
> pedofil řekne : Mohlo by to být štěňátko...
> nekrofil řekne : Mrtvé štěňátko...
> milovník adrenalinových sportů řekne : haf!
>

SMOKE IN PEACE

Old Post 15-07-2003 v 12:03 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

vtipek? ;) Příspěvek č. 127


no... ja jsem si to prelozil jako odletujici domorodci
(obrazek je jednim z plakatu na vystave ve Spalove galerii)

Old Post 15-07-2003 v 18:50 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Palec nahoru Příspěvek č. 128


malej zlepsovacek pro rudoocky....

Old Post 16-07-2003 v 13:45 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4044610 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív