Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » už jste to dali ven?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 113

Já dám 2x PwP 1x Nebulu a 1x OB ven příští tejden.Už jsou celkem veliký.Jsou zatim v květináčích a i na dlouhý denní periodě začaly kvést.Tak doufam,že se vzpamatujou a pojedou pořádně do vejšky.Přeju všem outdoor pěstitelům hodně štěstí a pokud možno žádný čorkaře.

Old Post 15-05-2005 v 20:53 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 114

2 hnědojed: změna pH je nezabije, ale je lepší vápenec dát ke 14 dnů starejm sazeničkám, aby se u samic nevyskytlo samčí pohláví, to by jsme nechtěli, že? já jsem trochu dal do substrátu + dneska jsem rozsypal kolem kytek a vadit jim to nebude, když je to v přiměřenym množství...
čis

Old Post 15-05-2005 v 23:04 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 115

2 prenda: neni nebula indoor? já se bojim, že nepřežije tohle počasí a chcípne ti, radši bych počkal, nemyslíš? Ale zase, když jí dáš už teď tak si bude zvykat Asi good idea!
jinak, mně taky začly kvést, tak jsem je dal ven a zase rostou a květy se pomalu snad ztratěj!!! zatim
P.s: jak je komplet název PwP? dík

Old Post 15-05-2005 v 23:08 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rief
Nový Člen

Karma uživatele rief - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 116

tak a kyticky jsou už venku, ale narazil jsem na mensi problem. vykopal jsem diry a približne v hloubce cca 30cm jsem narazil na spodni vodu, tekl vždycky takový malý pramínek a díra se trochu naplnila vodou(1-2cm) hlínu jsem si donesl vlastní. tak jsem to tam zasadil doufam že to kytkam nejak neublíží. co vy nato?

Old Post 16-05-2005 v 08:58 AM
rief je offline   Profil uživatele rief   Find more posts by rief   Foto galerie člena rief   Click here to Send rief a Private Message   Add rief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 117

2 rief: Hmmm. nechci sejckovat ale rek bych ze je dost mozny ze jim budou brzo hnit koreny. Ackoli Cannabis ma relativne malo vyvinutej koren system (max tak 40cm) tak jim budou uhnivat jen konecky... Ale nase pece musi prece byt kompletni - Od korinku po konecky

2brada: Souhlasim s luckyBOBem. Ja mam sice taky leccos sotva vyelzly ale nadsen z toho nejsem.

Jo a omlouvam se svatymu petkovi. Vypada ze se to lepsi ))))))))))

Old Post 16-05-2005 v 09:15 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaptain Morgan
Nový Člen

Karma uživatele Kaptain Morgan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 2  

Obecné Příspěvek č. 118

Ciao všem
Mám něco vokolo 15 kytek za voknem (je to normální venkovská gáňa , v minulim vrhu byli fialky a řek bych ze ted tam taky náký budou -začínaj se mi trochu zbarvovat-ale to je ted jedno..)U většiny z nich mi roste třetí patro tak sem se chtel zeptat jestli má vůbec cenu tohle zaštipovat ?

Old Post 17-05-2005 v 14:44 PM
Kaptain Morgan je offline   Profil uživatele Kaptain Morgan   Find more posts by Kaptain Morgan   Foto galerie člena Kaptain Morgan   Click here to Send Kaptain Morgan a Private Message   Add Kaptain Morgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 119

z tohodle počasí mě klepne, včera bylo krásně a dneska strašně, ku....
Proč se počasí neumoudří, už kvůli našim miláčkům

Old Post 17-05-2005 v 20:14 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

2scrand: Příspěvek č. 120

Nezoufej. Ty moje prezily aji kroupy a to emli teprv jedno patro.

Old Post 17-05-2005 v 21:30 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MF23
Stálý Člen

Karma uživatele MF23 - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 121


Ja mam maly ve skleniku a ty vetsi venku..Doufam ze to zvladnou..sem na ne precitlivela a to pocasi vubec neni hezky..je porad tak mokro a chladno..fuuuj

Old Post 17-05-2005 v 22:38 PM
MF23 je offline   Profil uživatele MF23   Find more posts by MF23   Foto galerie člena MF23   Click here to Send MF23 a Private Message   Add MF23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 122

Zdars ja jsem letos sadil na stromy a paráda už mám 5 patro a tak 25cm vysoký a paráda.

Old Post 18-05-2005 v 07:23 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 123

tak ja sem uz taky neco malo vysadil. konkretne predminulej tyden v nedeli 2x Durbana a ted v pondeli sem si dal pracicku s 3x OB, jednou belladonou a jednim Great White Sharkem. snad me nepotkaj letos zadny apokalipsy typu slimaci, corky,kroupy atd atd samozrejme ze vas taky ne
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 18-05-2005 v 09:06 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robitt
Nový Člen

Karma uživatele robitt - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 124

nazdar vsetkym dlho som sa neozval,nemal som cas.moje kvetinky su vonku uz od 9.4. a vecinu som uz zastipol -sekundarne vetvicky maju 2 poschodie .prezili aj male mraziky na konci minuleho mesiaca.vcera som trhal prveho samceka a buduci tyzden budem 1. krat hnojit so slepacincami.vela zdaru

Old Post 18-05-2005 v 17:19 PM
robitt je offline   Profil uživatele robitt   Find more posts by robitt   Foto galerie člena robitt   Click here to Send robitt a Private Message   Add robitt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 125

sakrish to uzmusite mit vsici pekny krovi ....

hej dyk- jak vysoko je mash a v jakym lese? ja to chci dat do listnatyho pac duby a buky se uzasne kosati ale este semsi to vsecko nenachystal. Pet pater jo? sakrish ....

A jak mash velky kyblik? Ja dam tak 10l(co sezenu) a do toho dam dycky po trech kytkach aby byla vetsi sance ze tam bude naka samice no ale nevim co kdyz to budou vsecko samice. snad pudou predelat.

Old Post 19-05-2005 v 10:39 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krist
Nový Člen

Karma uživatele krist - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 126

Zdravim
2 hnědojed: nedávej 3kytky do jednoho květináče, budou mít menší místo pro kořeny a když tam budou samci, tak je asi těžko vytrhneš, aniž bys poškodil kořenovej bal samiček! To radši investuj do více květináčů...
jinak tohle počasí je fakt na nic, cvíli pěkně a pak zas pořád prší, asi vodjedu do Afriky Co vy???

Old Post 19-05-2005 v 18:05 PM
krist je offline   Profil uživatele krist   Find more posts by krist   Foto galerie člena krist   Click here to Send krist a Private Message   Add krist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 127

Jo tanganyka to jisti. Samo ze ty kytky nebudu vytrhavat. Kdo to kdy videl. Odriznu je u zeme a hotovo. Zadny poskozovani kor. syst.
Ju a jinak bych to nevidel. Kdyz budu 3 female tak maj holt dve smulu(mam tak 80kyti +indoor doma takze ztraty povoleny). Lepsi nez riskovat ze ten jeden bude samec a ja lez tydny po stromech proto aby mi nasral ...

Old Post 20-05-2005 v 07:05 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 128

Teda myslel sem to tak ze dyz tak 60 kytek hodim na 20 stromu tak je pro me prijatelny dycky ty dve horsi holceny skosit a pritom mit sanci ze z tech tri bude aspon jedna nez lezt na 60 stromu a z toho minimalne na 30 zbytecne. Jestli to vubec nekoho zajima. Ale jak to teda delate vy? To jako pockate az co to jako bude a pak terpv sup na kerik nebo co? HE ?

Old Post 20-05-2005 v 09:20 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2011 - co je to za kvítek? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1225590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív