Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ZÁŘIVKA??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Alobal
Nový Člen

Karma uživatele Alobal - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 7 

Zarivka + HS Příspěvek č. 113

for Oscar111

Jestlisto HS teda pouzival v kombinaci se zarivkama, tak mi prosim te napis jaky to melo vysledek. Sodikovku tam proste mit nemuzu, tak by me zajimalo, co se stane kdyz tam to HS pridam.

Old Post 30-12-2001 v 12:20 PM
Alobal je offline   Profil uživatele Alobal   Find more posts by Alobal   Foto galerie člena Alobal   Click here to Send Alobal a Private Message   Add Alobal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 114

To alobal: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2059
PS: já to zkoušel, ale nějaký změny nebyly,,, až když jsem přešel na sodík,,, to se může jít cokoliv zahrabat

Oscar
Enjoy joint

Old Post 30-12-2001 v 13:53 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
campo
Stálý Člen

Karma uživatele campo - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 115

Je to celkem fajn rozepsany tema a myslim, ze kdyz tam fouknu par trubic, tak by to nemuselo byt na skodu. Je fakt ze mam doma takuvu velku staru kravu. Ale trochu ji premantuju, spis ztuninguju a bude mazec. Howgh

campo

Old Post 30-12-2001 v 18:35 PM
campo je offline   Profil uživatele campo   Find more posts by campo   Foto galerie člena campo   Click here to Send campo a Private Message   Add campo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 116

Jestli kytkám chcete mermomoci přidávat UV,, vyserte se na horske slunce a dejte jim normální UV zářivku nebo raději žárovku(dá se sehnat v Baumaxu za pár stovek). Přisvěcujte tak od poloviny kvetení,, přirozeně se pak začne vylučovat víc pryskyřice,,, a o to nám přece jde

Oscar
Enjoy joint

Old Post 30-12-2001 v 23:28 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
campo
Stálý Člen

Karma uživatele campo - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Pohodička Příspěvek č. 117

Kámoš taky přidal UVéčko a po pár dnech tam byl fakt znát nárůst. Stačí malá UV žárovka, 30 watovka stojí kolem 150 Kč, což je lahoda.

campo

Old Post 02-01-2002 v 00:13 AM
campo je offline   Profil uživatele campo   Find more posts by campo   Foto galerie člena campo   Click here to Send campo a Private Message   Add campo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 118

Já mám doma UV zářivku, ale zas ji tam nemám jak dát,,, zářivka se tam vertikálně vleze jenom do úhlopříčky,, takže překáží sodíku,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 03-01-2002 v 23:01 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

UV zarivky Příspěvek č. 119

Qetiny maji specialni receptory na UV-B receptory, proste se na slunicku vopalujou jako my. A vo to de. UV-A vnimaji spis jako modry svetlo a UV-C je leda zabije. Teda nejlepsi by bylo sehnat trubky do solarka (treba dojety, voni je tam musej casto menit). To horsky slunicko tuty funguje, ale je na muj vkus moc brutalni kvuli UV-C. Vod diskozarivky bych si moc nesliboval, protoze ma sklo fialovy s filtrama ktery propoustej prevazne UV-A. Ja se ted porozhlizim po zarifkach barvy /03 a /05 (oznaceni philips) ktery se pouzivaj na lapani much, inspekci bankovek, diazotaci (fotochemickej proces), kopirovani... Krom toho ze jsou UV-A + UV-B, UV-C je potlaceny, tak jeste svitej perfektne modre. Solarko by bylo vo chlup luxusnejsi (prisny limity UV-C) ale deesne drahy, ty mucholapky budou levnejsi a vykonny hned dvakrat (UV + modra). Idealni doplnek sodiku tak vod puli kqetu, po modry zhoustnou a zmensej se jim listy, po UV se vorosej.

Old Post 04-01-2002 v 10:05 AM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 120

to OXDA: K4U mile si mě potěšil a je to fakr hustě rozepsaný........

Ohledně UV žárovek: musím vás zklamat, dost dlouho jsem testoval UV žárovku POULMAN (o které je nejspíše reč) a musím říct že nenastala žádná změna. Myslím že to bylo tím že žárovky obecně mají nejmenší poměr Lumen/wat a tahle je na tom eště hůře, protože její sklo má filtry (myslím že je i jiná náplň plynu) a ty výše zmiňovaný poměr ještě více snižují - fakt to moc nesvítí (pro mě to jsou vyhozené prachy).


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 05-01-2002 v 12:01 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 121

Lackyfree: Takže by asi ta zářivka měla být lepší,, že,, a nebo ty ze solárka jak tady někdo zmiňoval,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 05-01-2002 v 14:36 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Dotaz Jsem 100let za vopicema... Příspěvek č. 122

Hele lidi, ja sem fakt blbec.
Potřebuju zase poradit.řikal sem si, že bych si moh v erece koupit něco na zářivky, co by bylo pro takovýho debila jako sem já, prostě že bych to strčil do zásuvky a jenom měnil trubice a vono by to svítilo a já bych se nemusel starat vo elektriku...
Tak sem se koukl do ceníku ereky na netu...
Já sem z toho blbej...
Poraďte mi něco co je buď pro dvě nebo 4 18W trubice a je to už všechno spojený, jenom to přitáhnu domů a strčim do zásuvky....

Napadlo mě jestli to neni třeba něco jako Modus TK 2x18W ale fakt nevim....

Diky za radu elektrikáři

Old Post 05-01-2002 v 21:42 PM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 123

kalapu: Mrkni se sem, na prvni strance jsem tam uz tohle popisoval a nechce se mi to kopirovat:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2250

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 06-01-2002 v 06:47 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for kalapu Příspěvek č. 124

nekdo tady nabizel uz hotovy zarivkovy sety za dobrou cenu, nový bych to nekupoval je to předražený, a myslim že zapojení zvládne každej tup :-), tak víc hledej

Old Post 06-01-2002 v 11:05 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 125

2 Kalapu: Zajdi si do Baumaxu,, maj tam hotový světla a určitě se najde někdo, kdo ti k nim přidělá i napájecí kabel k zásuvce, resp. spínacím hodinám.

Oscar
Enjoy joint

Old Post 06-01-2002 v 15:05 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alobal
Nový Člen

Karma uživatele Alobal - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 7 

Zarivkovy sety Příspěvek č. 126

for Kalapu:

Jo myslim ze sem v jednom ostravskym grower-shopu narazil na teleso pro 4x18W. Fakt dobre udelany, ale cena byla asi 1900,-. Myslim ze je rozhodne lepsi si to slozit sam. Napr. to dobre vychytal Oton s tim plechem - 6. stranka tohoto threadu.

Old Post 06-01-2002 v 15:20 PM
Alobal je offline   Profil uživatele Alobal   Find more posts by Alobal   Foto galerie člena Alobal   Click here to Send Alobal a Private Message   Add Alobal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farky
Stálý Člen

Karma uživatele farky - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37  

Nápad 4kalapu Příspěvek č. 127

Čest clape,zrovna řešíš to samý co já asi před 14 dny.To co potřebuješ je zářivkový těleso 60cm.byl sem v OBI a maj to tam single/double ale je to drahý jxvině

těleso single 60 cm/18w....429,-
těleso double 60cm/18w...479,-

to ti stačí ke štěstí ale musíš na to akorát píchnout šnůru.Pak tam maj všechno zvlášt

2x patka...99,-
tlumivka18w-20w..99,-
startér18w-20w...19,-

A trubice
L18w/72-biolux...189
L18w/77-fluora...259
L18w/67...189
L18w/60..189

Je to ale nehorázně drahý.tak 5x než někde jinde.
Jediný co ti ktomu mohu říct je, že když máš haaaaaafffffffffo prachů a seš línej jak prase tak si to kup.-Máš to pod jednou střechou.Ale zkoumal sem ty otonovy nákresy a fakt to zvládne každej.
Já osobně sem si to chtěl taky koupit ale na všechno sem se vysral a koupil si 150w sodium.
lovu zdar kámo

[Edited by farky on 06-01-2002 at 04:30 PM]

Old Post 06-01-2002 v 15:27 PM
farky je offline   Profil uživatele farky   Find more posts by farky   Foto galerie člena farky   Click here to Send farky a Private Message   Add farky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alobal
Nový Člen

Karma uživatele Alobal - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 128

for Farky:

Dik ze si sem napsal ty ceny z OBI. To sem zrovna zjistoval.

Old Post 06-01-2002 v 15:32 PM
Alobal je offline   Profil uživatele Alobal   Find more posts by Alobal   Foto galerie člena Alobal   Click here to Send Alobal a Private Message   Add Alobal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2011 - Zálivka - 4 odpovědí
25-01-2010 - ZÁŘivky - 14 odpovědí
11-04-2004 - Zářivka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6660670 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív