Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 75 76 77 78 79
Autor
Téma 
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 1217

For: Ikary-san
Byl jsem na Mistrovi jednou v divadle. Chantal Poulaine hrála ďábla - bylo to pěkný, ale kniha je kniha. A doporučoval bych přaklad, který vydaly Levné knihy. Je asi nejpovedenejší, snad hned po originále

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 09-04-2007 v 19:45 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1218

uz pul hodiny se venuju krysařovi. a du se mu věnovat dál. skoda ze je to tuze krátky

my first time

Old Post 10-04-2007 v 10:54 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 1219

Pusinka od K.Žiláka...čekal jsem víc
momentálně rozečteny Ženy od Ch. Bukowskiho

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 10-04-2007 v 12:49 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1220

Espado :no jasný já sem aj ten film aj kousek knížky četla v originále, pže mám babí v Rusku

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 10-04-2007 v 12:51 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 1221

Alchymista

dobrá kniha - krátká a úderná

líbí se mi že to Coelho nečlení do dlouhách kapitol tagže člověk á pocit že to čtení odsejpá..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 10-04-2007 v 12:53 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroNy
Stálý Člen

Karma uživatele FroNy - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1222

2kwjeton: Alchymista je dost nudna knizka, rekl bych... Nastesti kratka. Libila se mi nejvic pasaz o tom, jak se staral o ten obchudek. Zbytek nic moc, na tak vychvalovane veledilo...


Jedy strikes back!

Old Post 12-04-2007 v 10:53 AM
FroNy je offline   Profil uživatele FroNy   Find more posts by FroNy   Foto galerie člena FroNy   Click here to Send FroNy a Private Message   Add FroNy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 1223

tak jedinou knihu co jsem kdy přečetl dobrovolně byl román Kmotr...Jo a ještě třaba takoví ty "země plocha" atd...

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 14-04-2007 v 15:16 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 1224

ted jsem docetl hadi a nausnice od Hitomi Kaneharové vcelku zajimavy pocteni ale je to tak na cestu 1 cestu do prace a z prace. a ted zacinam cist Gang zjizvených od Ivy Pekárkové

Old Post 17-04-2007 v 13:50 PM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 1225

citace:
Původní příspěvek od GreenMafia
...Jo a ještě třaba takoví ty "země plocha" atd...


omg - za to bych ti jako ortodoxni prattchetovec nafackoval

jinac se ted prokousavam Bretislavem Kafkou a jeho Základy experimentální psychologie - na svoji dobu (no i na tuhle ) parádní

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 17-04-2007 v 14:02 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachemo
Nový Člen

Karma uživatele lachemo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 1226

Nedávno sem dočetl životopis Kurta Cobaina "těžší než nebe" od Charles R Crosse.
Je to krásnej příběh ze smutným koncem.

Old Post 17-04-2007 v 19:55 PM
lachemo je offline   Profil uživatele lachemo   Find more posts by lachemo   Foto galerie člena lachemo   Click here to Send lachemo a Private Message   Add lachemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1227

T. Leary Velekněz, Grof Zaklady exp. psychologie

Old Post 17-04-2007 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1228

quartek -neuveritelna psina z londyna kde ziji skritci,elfi,zombii,lide.Proste parada.
No a namatkou jeste trebe Nikdykde,taky vynikajici cetba na zasmani.

Old Post 17-04-2007 v 22:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1229

no ja som mal "čítatelské" obdobie len cca 2 roky, takže nemám moc z čoho vyberať, ale: Mechanický Pomaranč, English Is Easy Csaba Is Dead, Rivers Of Babylon, atď., takže taká "menej náročná" literatúra

Old Post 17-04-2007 v 23:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 1230

Takze zrovna ted procitam > ELEKTRONIKA I - Miloslav Bezdek - nakladatelstvi Kopp


Cetl jsem hlavne kdyz jsem byl mladsi ... ted uz se na to nenajde cas a kdyz uz je cas tak neni chut a tak ....

Tolkien ( muj oblibeny Hobit - jedina knizka kterou jsem docetl skutecne do konce --- silmarilion byl moc slozity (velke mnozstvi jmen ve kterych se clovek ztracel) a Pan Prstenu me nebavil)
Rowlingova ( Harry Potter - co dodat ... Harrymu chybi uz jenom brcko )
Asimov ( klasika - skvele pribehy o robotech )

A posledni dobou Emanuela - zajimave pocteni a kouri tam opium

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 18-04-2007 v 04:22 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1231

konečně sem lapila do svych spárů Orwella (1984) . jupí

my first time

Old Post 18-04-2007 v 12:07 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 1232

Já čtu tak asi všechno, do školy jsem četl Remarque, Hamingwaye, Rollanda ...
Mám rád fantazi od Terryho Prachetta ... to me fakt bavi .. je tam skryto hrozne moc humoru a poznamky autora me fakt dostavaly do vybuchu smichu! Na odreagovani super a čte se to parádně! Procentuelne mam od nej asi nejvic knizek Malý princ od Exuperyho je taky fajn!

Kafe bylo málo sladký!

Naposledy upravil golgotha 18-04-2007 v 13:17 PM

Old Post 18-04-2007 v 13:09 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 75 76 77 78 79  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3245690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív