Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 71 72 73 74 75 »
Autor
Téma 
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1153

OK WC43 JE MI 27 BYDLÍM NEDALEKO OD OSTRAVY TAK JESTLI BY TO PRO TEBE NEBYLO MOC DALEKO NEBO PRILIS NEFER TAK BYCH SI TO S TEBOU RÁD VYŘEŠIL FYZICKY CO TY NA TO, NEDOSTATEK SMYSLU PRO HUMOR JE JEDNA VĚC, ALE TOHLE...
ŘEKNI KDY A KDE A NATRHNU TI PRDEL
A PAK TI DO NÍ NARVU KŘEČKA

HA HA HA ZASMÁLI SE LODNÍCI A ODJELI NA ŠICÍM STROJI

Old Post 30-11-2006 v 15:27 PM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1154

Povídaj si takhle dvě kamarádky a ta jedna tý druhý řiká:
"No představ si co ten můj včera udělal. Normálně jdu do mrazáku hledám kuře a ten můj přijde vyhrne mi sukni a strčí mi ho tam."
Ta druhá řiká:
"Bud ráda, že je takovej aktivni..."
a ona odpoví:
"No jo, jenže my jsme byli zrovna v Lídlu."

Jeden ukrajinský dělník ze stavby přišel k doktorovi a lámanou češtinou mu vysvětluje, že má zácpu. Doktor ho prohlídne a pak povídá:
"Předkloňte se a opřete se tady o stůl."
Zedník se přehne přes stůl a doktor ho vší silou kopne do prdele a pak ho pošle na záchod. Zedník za chvilku vyjde ven a povídá:
"Doktore, to je paráda. Co mám dělat, aby se mi to
nevrátilo?"
"Přestaňte si utírat prdel pytlema od cementu."

Vzbudí se medvěd po zimním spánku:"Já jsem tak nadržený, že si to rozdám s prvním živým tvorem, co přijde do cesty."
Vydá se na cestu a vidí, proti němu jde ježek. Rychle ho zdvihne, ale ježek se stočí do klubíčka. Medvěd ho otáčí sem-tam ale nemůže najít žádný otvor. Celý rozčilený začne řvát: "Kde máš piču? Kde máš piču?"
ježek: "Já nic takového nemám." Medvěd řve: "Čím jsi to řekl, Čím jsi to řekl?"

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 30-11-2006 v 19:25 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 1155

Takhle prijde manik k doktorovi a doktor povida:
- Dobry den, jak se jmenujete?
- Borec odpovi: Pa- Pa - Pa -vel Po-Po-ko-ko-ko rny.
- Aha, a asi mate problemy s koktanim, ze?
- Ne, ty mel otec, a matrikar byl debil...

Old Post 30-11-2006 v 20:13 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 1156

Tebe bych nechtěla za milence...

Old Post 30-11-2006 v 21:11 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1157

sika: ????? Mě?????

Edit... jo aha to je vtip? tak ten mě naprosto naprosto naprosto rozsekal

Old Post 30-11-2006 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 1158

někdo něco nechápe?

Old Post 30-11-2006 v 21:16 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 1159

jo, tebe ne

Old Post 30-11-2006 v 21:18 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1160

tak ted se ztracim

Old Post 30-11-2006 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 1161

se omlouvám, začneme znova?

Old Post 30-11-2006 v 21:22 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1162

Oki... jen jsem to pochopil... jsme v sekci vtipy: Tebe bych nechtěla za milence... dobre je to vtip, takze ironie
co je ironicke plati naopak... TZN. me bys chtela za milence... ja si rikam... dobrá, proč ne.... tak a co dal... jsem v obraze??

Old Post 30-11-2006 v 21:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 1163

:-) nee, všechno jsem popletla,
buďme jen kamarádi
jde to???

Old Post 30-11-2006 v 21:28 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1164

OKi

dělám si srandu....
SAMOZRJME ZE NEEEEEE kdyz uz nas vztah dospěl do této úrovně

Old Post 30-11-2006 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 1165

díkec...
musím jít spát, nemám sílu

Old Post 30-11-2006 v 21:32 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1166

2 xerxes: jj tady to paroubek chytil
2vy dva:

Old Post 30-11-2006 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Che guevera
Nový Člen

Karma uživatele Che guevera - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 1167

ještě jeden
arab na dovolené v Tatrách ráno vstane a vykepává na balkoně koberec
uvidí ho bača a zeptá se tak co Aladine nelítá, nelítá ?



tento vtip sem slyšel poprví když sem byl děsně zhulenej a akorát v bedně dávali tu pohádku aladinovu lampu ,nezachápal sem z toho

Old Post 01-12-2006 v 19:45 PM
Che guevera je offline   Profil uživatele Che guevera   Find more posts by Che guevera   Foto galerie člena Che guevera   Click here to Send Che guevera a Private Message   Add Che guevera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 1168

OTIS: ....tak to........je fakt husty .........jeste jsem tam nasel http://www.youtube.com/watch?v=yCrhg5hx9nM&NR

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 02-12-2006 v 06:53 AM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 71 72 73 74 75 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3821850 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív