Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 69 70 71 72 73 »
Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1121

hehe ty sfetovany negri uz nevykradou ani pitomou samosku. to je jak parodie, nevic je jak uz tam jen tak odevzdane sedi a kouri posledni cigarko na svobode

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 23-11-2006 v 21:47 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 1122

2Stoned_r41d3r:

delat z krecku "fighter machine"? jsi asi jako malej trhal rad moucham kridylka co? ja potkat takovy kretensky hovado jako ty, tak ti ukazu v real timu, co je to "fighter machine"... kryple!


citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 23-11-2006 v 22:36 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1123

to se jako fakt rozcilujes nad zabavnym komixem? ze ne?

Old Post 24-11-2006 v 06:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 1124

citace:
Původní příspěvek od 4C3
2Stoned_r41d3r:
delat z krecku "fighter machine"? jsi asi jako malej trhal rad moucham kridylka co? ja potkat takovy kretensky hovado jako ty, tak ti ukazu v real timu, co je to "fighter machine"... kryple!


Pokud nemas smysl pro humor, je mi to lito... Asi bych si te mel pripsat na seznam lidi, co mne chtej sundat....<uaaa>

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 24-11-2006 v 06:54 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1125

jo navrhuju zhuleneho řidiče udat na policii za navádění k týrání zvířat :-)

4c3 nech se vyšetřit


jaký je rozdíl mezi hromadou písku a hramadou děcek?





písek se nedá přehazovat vidlema

čekám na to že na mě wc43 podá tr oznámení za týrání dětí
ty moje už v sobě pár dírek maj ale kdo se s nima má furt srát a přehazovat je rukama,že?

HA HA HA ZASMÁLI SE LODNÍCI A ODJELI NA ŠICÍM STROJI

Old Post 24-11-2006 v 08:17 AM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 1126

vidim ze 4C3 ma osobitej smysl pro humor

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 24-11-2006 v 08:41 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1127

Skromně a nesměle nabízím ke shlédnutí svůj výtvor ve flashové hře - Line Rider..

Ke stažení zde: clip.avi

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 24-11-2006 v 17:10 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 1128

Vzkaz pro hodne deti od Jeziska

p s y c h o 8 4

Old Post 24-11-2006 v 20:30 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 1129

Přijde ředitel do kanceláře a ode dveří volá na sekretářku:
PUK.

>>Udivená sekretářka se ptá svého šéfa, co že to znamená.


>> Ředitel: Pičo Uvař Kafe.


>>Sekretářka uvaří kafe, nese ho šéfovi do ředitelny, postaví
šálek na stůl a ptá se:

>>KSČ?


>>Ředitel udiveně hledí a sekretářka s milým úsměvem odpoví:

>>Kolik Sladíš Čuráku?

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 24-11-2006 v 22:00 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1130

ksč? na to nesmim zapomenout,az budu nekomu delat kavu :-)

jednou jsem si takhle se psem vykracoval skrs sidliste a detska hriste a jeden z malych harantu na me: ,,pane,utika to z piskoviste a ma to 5 nozicek,co je to?,,
pry pitbul:-)

Old Post 25-11-2006 v 07:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1131

trochu drsnejsi

Vite co udela chlap po soulozi z holohlavou zenou?????
.
.
.
Vrati ji do kocarku

Old Post 25-11-2006 v 11:01 AM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1132

a vite jak se pozna kdyz chce hrbata zenska prcat?
zacne si hrabat dulek

Old Post 25-11-2006 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1133

jednou se takhle buh rozhodne ze posle marii do sveta na tri dny at se neco nauci....a rika ji. Kazdy den prides do kostela ohlasis se mi a reknes co noveho ses naucila.
Prvni den prijde Marie do kostela a rika....Otce tady panna Marie....dnes jsem se naucila kourit. Buh na to: no to neni zrovna to nejlepsi ale jeste te tam necham a zitra to odcin.
Druhy den zase prijde Marie a říka.....Otče tady panna Marie......dnes jsem se naucila pit alkohol......Buh spraskne ruce a rika...tak ja te poslu na svet at se neco anucis a ty se uplne skazis...ale ten posledni den te tam necham nic horsiho se snad uz nemuze stat.
Treti den prijde Marie do kostela.....a povida: Otce tady Marie

Old Post 25-11-2006 v 12:28 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1134

hele lidi, co kdyby sme vodkazy na různý fun-videa přestali poažovat za vtipy? už mě to nebaví když v každym novym příspěvku k tématu najdu jen a jen odkaz

edit: ale ten šotgan je alespoň fak ftipnej
________________________________________

Z auta vystoupí nasraný chlap a křičí na ženskou za volantem druhého auta: -"Ty krávo, dělala jsi si někdy řidičák?!" A blondýna odpoví: "Určitě víckrát než ty, debile...!"


Studentky měly napsat esej, která by pojednávala o náboženství, sexu a tajemnu. Nejkratší práci měla blondýna. Jen jednu větu: "Bože, jsem těhotná, ale s kým?"


"Tchýně poprosila zetě, aby ji doprovodil k lékaři. Doktor ji prohlédl a zeť se ptá: "Je nějaká naděje?!" "Bohužel, je to jen chřipka..."


Chlápek spěchá na jezdících schodech a při tom druhému šlápne na nohu. Po pár krocích si to rozmyslí a vrátí se: "Promiňte pane, nechtěl jsem vám šlápnout na nohu." "Nemusíte se omlouvat, už jsem vám plivl na záda."

Naposledy upravil 26-11-2006 v 15:28 PM

Old Post 26-11-2006 v 15:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1135


Když jsou ti vánoce

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 26-11-2006 v 15:41 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1136

mirkoff: mě ty odkazy nevadí, naopak - většinou jsou to docela dobrý vtípky..

Jinak pokud by je tu většina nechtěla, navrhuji se poohlédnout po nějakém vhodném threadu / případně nějaký založit a dát sem na něj link..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 27-11-2006 v 15:16 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 69 70 71 72 73 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1171980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív