Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Grow 2020 sweet seed
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 97

Jak mužeš poznat jestli to je zralý když nepoustl foto šišek ? takhle z dalky to nemužeš hodnotit...

Old Post 03-09-2020 v 20:00 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 98

Hele mobil s fotakem nic extra ,ale oko neni piča,nic nemožnyho sklizet za 10dnu ,dnes jsem byl u kamaradky ktery jsem daval5 gp na zahradku a samozřejmne ma jiny rakety a vypadaji krasne a kosa taky cca2tejdny max v klidu jetoi o počasi když bude zaři hezke tak tim lip

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 03-09-2020 v 21:19 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od Králhrášek
Za necelé dva tydny dolů to nemůže být ani zralí když vidím ty fotky :p já mám už pěkný palice a určitě ještě 3 týdny! A už vidím někde plíseň tak otrhavam :p


Jo plíseň!Já musel otrhat pěknou část GP, jelikož mi na ni 4 dny chcalo dírou ve skleníku a plíseň byla téměž na každý větvi. Stejně tak AK47 od FS, která totálně shnila a šla celá na kompost. Tu sem zatemňoval, posunul jsem květ cca o 1 měsíc dopředu a stejně to bylo k hovnu. A na tu ani nechcalo, palice docela řídký, nechápu, protože hnila už za dobrýho počasí. Mám ještě jednu velkou, která je asi 2 týdny v květu. Vůbec jí nevěřím, protože bude trvat nejdýl a je to taky největší keř. Zabírá mi spoustu místa, ale musím počkat, třeba to bude jiné pheno a dopadne líp než ta malá (snad ).

Old Post 04-09-2020 v 05:35 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 100

Nevěřím tomu že to bude zralé zacli nám kvést nastejno a mám flek kam svítí slunce celý den a holky dostávají co potřebují a určitě ještě 3-4 týdny :p nikdy mě za 13 let co pestuju nedozrala podle seedbanky :p ty autaky si taky sekl moc brzo mám stejný model a ještě je mam venku a palice jako kamen :p

Old Post 04-09-2020 v 08:33 AM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 101

Palo:když vidím že seděla hodně plíseň tak stříkám na kytky přípravkem proti plísní a před sklizni když nechce pršet tak vezmu zahradní hadici a stříkám to nane abych to trochu stoho dostal :p (lepší než přijít o celou kytku)

Old Post 04-09-2020 v 08:46 AM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 102

Kral hrasek. Nemozes to urcovat presne podla seedbanky.. Ked mas treba spanielsku banku tak si ktemu pripocitaj este tyden nekedy aj dva.. Inak GP my jede pekne ale jedno feno uz bude za dva tydne koncit a ostatne vypadaju este aj na mesic.

Old Post 04-09-2020 v 12:47 PM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 103

Jo autaky jsem musel seknout dřiv kvuli zemedelcum tak čti přispevky než začneš davat rozumi chytrejhele veřte neveřte samo když bude hnusny počasi tak se to muže posunout taky jsem našel mali ložiska v gp jeto dost nachylny model na plisen jeto o počasi hold uvidime ale dival jsem se na počasi na 2tydny dopředu a celkem teplučko ani nejaky hnusny počasi tak snad at vše vali jak ma

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-09-2020 v 12:56 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 104

Psal jsem že jen jedna kytka je napřed od ostatnich o dost ne všechy kalihrašku taky s bojim čorek takže to klidne seknu když to nebude 100dozrali ale přeba z 80

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-09-2020 v 12:58 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 105


Nafot ty bcn xxl critical jaky je maš tedajo ješte chteli tak 2 tejny ale i tak pekny žadna řidina šišky fakt tvrdotina tet bych je mnel spravne sekat to by byli uplny šutry

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-09-2020 v 13:09 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 106

O víkendu budu sklízet tak ti pošlu fotku jak vypadá pořádně zralý autokvet

Old Post 04-09-2020 v 14:13 PM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 107

Pobavils

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-09-2020 v 14:40 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 108

hrášek přece vše znalec,od něho se máme co učit...

Old Post 04-09-2020 v 16:02 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Psal jsem že jen jedna kytka je napřed od ostatnich o dost ne všechy kalihrašku taky s bojim čorek takže to klidne seknu když to nebude 100dozrali ale přeba z 80


Taky to tak dělám, když mi to hnije. Je to lepší, než o to přijít komplet. Když se to uskladní do jara, tak je to pak o dost lepší a dá se to.

Old Post 05-09-2020 v 08:53 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od Králhrášek
Palo:když vidím že seděla hodně plíseň tak stříkám na kytky přípravkem proti plísní a před sklizni když nechce pršet tak vezmu zahradní hadici a stříkám to nane abych to trochu stoho dostal :p (lepší než přijít o celou kytku)


Nějak to asi nechápu. Jak to stříkáš hadicí před sklizní? To jako z toho smejváš ten postřik proti plísni? Nakvetlou kytku před sklizní celou zleješ vodou? Jako opravdu? Chápu, že prší i venku ke konci květu, ale vždy mě to akorát sere. A abych si kytku polejval sám vodou, by mě nikdy nenapadlo.

Old Post 05-09-2020 v 08:59 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Králhrášek
Stálý Člen

Karma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Králhrášek - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 111

Jalo:tak to musíš pořádně pokropit když je venku hezky pak je kytka do hodiny suchá :p

Old Post 05-09-2020 v 14:37 PM
Králhrášek je offline   Profil uživatele Králhrášek   Find more posts by Králhrášek   Foto galerie člena Králhrášek   Click here to Send Králhrášek a Private Message   Add Králhrášek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 112

kralhrašku co ten bcn xxl už šel pod kudlu?at se mužu podivat jak vypada pořadnej autak

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 05-09-2020 v 17:09 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2019 - Outdoor 2019 Sweetseeds - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2040600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív