Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Hurtis
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

je me 15 hulim 5 let a sadit sem zacal pred rokem Indoor.....Outdoor od 9ti
Driv sem travu prodaval pak me zcala chutnat a zustal jsem u ni

Old Post 02-11-2001 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ALFI
Nový Člen

Karma uživatele ALFI - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 98

Je mi 28 let, pohuluji 4 roky. Pestuju 3 roky out door Jsem z Usti nad Labem. Vystudoval jsem strojni fakultu v Liberci a momentalne vykonavam civilku na FSE UJEP.

Alfi

Old Post 02-11-2001 v 18:07 PM
ALFI je offline   Profil uživatele ALFI   Find more posts by ALFI   Foto galerie člena ALFI   Click here to Send ALFI a Private Message   Add ALFI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 99

Narodil jsem se L.P. 1973. Ten rok vydali Pink Floyd svou LP Dark Side of the Moon.
Jsem spokojený a jsem rád, že mohu přijímat dar života.

[Edited by papaja on 21-11-2001 at 07:38 PM]

...

Old Post 02-11-2001 v 19:07 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

identita Příspěvek č. 100

Zdravím,
zapoměl si napsat rodný číslo a bydliště...

[Edited by brel on 02-11-2001 at 08:38 PM]

Old Post 02-11-2001 v 19:35 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Pohodička Příspěvek č. 101

indoor. 22 a PRAHA. atd. :Oúú

Blackberry

Old Post 04-11-2001 v 23:21 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaris
Nový Člen

Karma uživatele Yaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Palec nahoru Příspěvek č. 102

Je mi šestnáct a ač je to k nevíře,tak hulím už pátým rokem.Pěstuju jen idoor,tři roky,takový keříky skoro bonsaje-prosě moje miláčky.

------------------------------------------------------------------------
Tribal sou stejně nejlepčí!

Yaris

Old Post 06-11-2001 v 08:31 AM
Yaris je offline   Profil uživatele Yaris   Find more posts by Yaris   Foto galerie člena Yaris   Click here to Send Yaris a Private Message   Add Yaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waca
Nový Člen

Karma uživatele Waca - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Obecné ja jsem Waca a jsem ...... Příspěvek č. 103

tak i ja se pridam se svou troskou do mlyna

age:19
active smoker : 2-3 yrs
actually located : Brno (proste super mesto , akorat tu nikoho neznam )
a studuju...

/-Waca-/


CHE LiVES!!

Old Post 08-11-2001 v 17:51 PM
Waca je offline   Profil uživatele Waca   Find more posts by Waca   Foto galerie člena Waca   Click here to Send Waca a Private Message   Add Waca to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Waca! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Taq abych se taky pridal..... Příspěvek č. 104

Je me 17,uz ye to rock co sem to wochutnal poprwy,a nak me to zachutnalo....Taq jaa sem dopestoval prwniim szonicku wenku.Pred mjesicem sem zacal delat do indooru diky groweru.Sem z Vych.Cech.Jinaq hip-hop.....

[Edited by HoumBoj on 05-01-2002 at 12:23 AM]

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 11-11-2001 v 23:03 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 105

No yá ysem netopeyr, ye mi 16, hulim od 13ti, outdoor pěstuyu taky vod 13ti, a indoor yedu prvnim. Ysem z Kladna.

[Edited by netopeyr on 20-12-2001 at 11:11 PM]

Old Post 19-11-2001 v 20:22 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 106

Praha,hulim,pěstuju

Můj přibližný portrét:

[Edited by ataner on 19-11-2001 at 09:48 PM]

Old Post 19-11-2001 v 20:46 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 107

Tak jsem tedka tak prolitnul tento prispevek a nejak mi pripada, ze opravdu vekovy prumer prispevovatelu na groweru je tak 17 let.

Nejsem sice taky nejstarsi, ale preci jen uz ctvrt stoleti delam ze sebe saska na tomto svete. Ale vzdy nevericne kroutim hlavu, kdyz ctu "je mi 15 a hulim 4 roky"... fakt jsem v jedenati netusil, co to jsou drogy a o alkoholu jsem slysel v televizi...

hehe...

Old Post 24-11-2001 v 11:24 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Pohodička Příspěvek č. 108

27 let , Brno , hulim 10let , pěstím jak to jde, někdy jo někdy ne asi 5 let .

Old Post 24-11-2001 v 12:23 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

2 Wallhalla Příspěvek č. 109

Taky mi to tak někdy připadá, ale pak si zase říkám, že to je vlastně dobře. Stromek se má přece ohýbat dokud je mladý a z našich mladých tady na Géčku asi jen těžko vyrostou těžcí toxikomani, nebezpeční sobě i druhým. Tráva je ve světě drog laskavou oázou a čím více jich tudy projde, tím více z nich tu s námi také zakotví. Ale jinak je to opravdu docela hustý, jak brzy teď mladý začínaj. Vždyť já měl prvního jointa až ve třiadvaceti a v jedenácti jsem si ještě ani nedrandil šulína.

Jó, pokrok holt nazastavíš a tak je nutno kráčet s dobou.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-11-2001 v 15:10 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 110

Souhlasím plně s Walhallou, neboť některé příspěvky opravdu postrádají jakoukoli známku důvěryhodnosti.... Ja jsem z Prahy a 22r., 5 let h., student VŠ
to Snake: nejsi z Prahy5?

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 24-11-2001 v 23:50 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Obecné Příspěvek č. 111

Me je 16 hulim tak tři roky, ale ne nějak zhusta, prostě když je náladička.
Pěsroval jsem jen jednou out. ale byl sem vyčorovanej.
Letos se do toho teprve vobuju...

To hh-top:
Ty jo, něměli bysme ti tu už všichni pomalu vykat???

Old Post 30-11-2001 v 18:19 PM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ctít šediny je hezké, Příspěvek č. 112

ale prd na tom sejde. Slovo není kladivo, naučil jsem se lidi posuzovat podle skutků a ne podle řečí. Bejt starej, neznamená bejt lepší!
P.S. Tak zkus anglinu, tam žádny vykání není.

Kdo nehulí s námi, ať si hulí s kým chce!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 30-11-2001 v 19:58 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3552260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív