Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 97


Tady fotky těch listů co mi dělají starosti

Old Post 19-02-2013 v 13:49 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 98


2

Old Post 19-02-2013 v 13:51 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 99

Tak roztok už je namíchaný - 1,2,3, root stimulator, enzymy,growth/bloom ex.

EC = 1,06
PH = 5,5

Zítra je sundám z toho peroxidu a dám jim zase zpátky klasickou zálivku Snad už se trošku chytnou.

Včera ještě za tmy aplikován postřik proti hmyzu, dal jsem 1 desku proti hmyzu na zem a 2 mezi kytky.
Dnes aplikován postřik Vital power bio.

Lampu mám 60cm nad kytkama, myslíte, že můžu snížit ? Mam nad kytkama pak 29°C.. na kolik mohu snížit ? Nebo mam prvně počkat na cooltubu ? Díky

Old Post 19-02-2013 v 20:18 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 100

Ahoj mirage
Roztok 1,2,3, co je 3? Stimul na květ? Nevím ted na jakém jsi dnu ale trojku bych dal až tak týden po přepnutí, klidně i dýl.
A lampu bych nechal ale snažil bych se snížit trošku těch 29 C.
Já mám čidlo na teplotu vysící z lampy asi 50cm těsně nad vrcholky kytek a zvyšuju lampu podle teploty a jak rostou. Na lampu foukám a tím pádem i na kytky velkým větrákem, (a na kytky ještě třema malýma, dva na kytky a jeden na spodáry ale holky jsou vyholeny tak jim tam větrám), abych snížil teplotu pod lampu a mohl jít níž. Snažím se tam mít teplotu tak 27 C
A ty listy, něco podobného jsem měl na řízku asi 20dnů na růstu, takový hadrový list až plastický a přikládal jsem to málu proudícího vzduchu, spíš stojícího, protože byl v rohu skříně a asi tam moc proud nebyl, bylo to jen na jednom a už to nerozdýchal, druhý den KO. Někdo mi k tomu tady i něco psal. Asi by to rozdýchal, tak žádnou paniku, já ho ale radši vyhodil, protože druhý den byl fakt jako hadr. Foto mám
Teď mě tady ale stříbrnoptuhatí ukamenujou

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 20:48 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 101


Ahoj Hopi

No právě, že já to nevím jak odhadnout

Vzal jsem normálně metr a dal jsem ho ke kytkám, ale po čase odešel, tak teď nemám nic .... Objednal jsem cooltubu, ale nevím zda-li jsem radši neměl objednat heatshield .. no teď už s tím nic neudělám, aspoň nebudu muset řešit teplotu nad kytkama :P

Jinak se chci zeptat hopiku, ofuk ma asi fičet pořád co? I od malých kytek že? Já jsem si myslel, že když jsou malé, jak je mam já, tak ofuk by jim bral teplo z listů, není tomu tak? Mam ho radši zapnout ?

Jinak teplotu jsem již vyřešil. teď je tam cca 25°C přes den.. přes noc 22°C... mam to doma v místnosti, místnost teď zavírám, vypnul jsem tam topení, a přes den na chvíli vyvětrám, aby tam nebyl hyc a je to v pohodě. Jinak ja mam na lampě taky větraky (viz foto.) tak nevím jestli mi nějak moc pomahaji

No jinak k tomu tvému řízku Doufám, že to ty moje rozdýchají protože takové listy maji snad všechny moje řízky :X :X

K tomu hnojivu. Ne ne, 1 je grow, 2 je bloom, 3 je micro
Jinak k těm dnům nevím jak se mam vyjádřit
Protože mi řízky přišly strašně malé a vystresované, a kořeny žadné neměly, kořeny se objevily až po 3 dnech :X a růst začli až 5tý den... Takže počítám zhruba cca, že jsou teď cca na 9 dnu růstu no. Snad to přežijou, to se uvidí zítra :/

Old Post 19-02-2013 v 22:16 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 102

No nevím nevím

Četl jsem si něco o Cooltubach a nikdo to nedoporučuje :X

Tak teď jsem na rozpacích. Mam stinidlo Wave XXL ? asi Wave by to mělo byt určitě jen tim počkem X si nejsem jistý ... Mam tam 600W a co jsem se díval na testy stinidel. Tak pry to stinidlo s 600W lampou ma nejlepší podmínky.. hmm..

Jinak k problému. Jak mam efektivně změřit teplotu u vrcholku rostlin ?
Měl jsem tam digitalní teploměr vedle kytiček, je tady i na obrázku nad tímto přispěvkem. Dokonce mam na lampu namířene 2 ventilatory kvůli tepla... Odtah mam tak silný, že když ho zapnu na 100% tak mi to lisuje stan dovnitř, stačí jen abych dal k passivnímu přívodu vzduchu ruku a vcucne mi ji jak vysavač... Když ho nastavím na 80% bere mi strašně moc vlhkosti, teplota ve stanu je pak 23-24°C, ALE teplota u těch kytiček je pořád 29°C a to mám tu lampu vysoko asi 60-70 cm cca. Tak teď nevím jestli ten měřák blbě měří, nebo co dělám špatně ? Jak jinak než cooltubou můžu docílit lepší teploty ? Dík

Old Post 19-02-2013 v 23:06 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 103

Ofuk určitě zapni, třeba na menší otáčky ale ať se kytky trošku hýbou, jen tak tetelí a odsávej ať se mění vzduch.
Jinak já bych asi zvažoval, jestli to máš takhle málo v růstu, začít znova a celé to tam vydezinfikovat kvůli těm potvorám.
Vím že se nechce ale v tomto dnu by asi měly být trošičku někde jinde.
To jsem tě nasral co? Jestli je tahle fotka aktuální, tak určitě a jestli je tam jen jako ukázka těch větráků, tak moc fota tady není, možná jsou větší.
Musíš posoudit sám, ale vím že se nevzdáš, protože jsme to už řešily.
Já jsem teď přišel o pár kytek stěhováním a byly třeba na 25 dni květu, začaly hermit z šoků a tak jsem začal znova.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 23:10 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 104

Hopiku mrkni na stranku číslo 6 tam dole jsou fotky aktualního stavu kytek, foceno před 2ma dny takže asi cca 7 den růstu...

Tuhle fotku jsem dával jako ukázku těch ventilátoru.
Jinak nemyslím si, že bych to měl nějak ukončovat. Kytky pořád rostou, ty potvory už někde zmizely :O zrovna jak jsem koupil postřik ... No za chvíli se na ně jdu podívat byly teď asi 8 hodin bez dozoru na te vodě s peroxidem . Jen mě trápí jak holky vypadají... měly by vypadat trošku vitalněji no snad se to zlepší Hned půjdu zapnout ofuk

Old Post 19-02-2013 v 23:16 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 105

No k měření teploty pod lampou a u vrcholku já používám teploměr s kabelovým čidlem. To čidlo si výškově dám jak já chci a samotný malinkatý teploměr sedí na stínidlu.
Cooltubu jsem nikdy neměl ani mě nijak nezajímala tak nemůžu reagovat.
Ale pomoct snížit teplotu by ti měla pomoct, obzvláště když ti to takhle cucá! Já bych v té cooltubě naopak viděl pro tebe výhodu že budeš moct dát lampu níž jak 60 - 70cm

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 23:24 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 106

Tak to sorry, to víš že nechci aby to kdokoli ukončoval jen mě zmátla ta fotka a zpátky jsem nekoukal.
Ty to dojedeš, to já vím a taky jsem to psal. Tak peace

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 23:29 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 107

No tak to je maras Byl jsem teď mrknout na kytky a nestačil jsem se divit. Masakr.. Dnes jsem ráno.. no ráno jak jsem vstal kolem 12. Namíchal jsem kytkam roztok vody a peroxidu... šoupnul jsem je na to a ony hned povadly atd. Tak jsem se bál, že jak teď otevřu stan, že budou po smrti... No hned první věci jsem si všiml jak jsem přistoupil ke stanu, úplně mokrý koberec .... špatně jsem postavil vrchni bednu na kbelik a udělalo mi to bazén ve stanu .... Každopádně po těch pár hodinách na peroxidu vypadají konečně kytky k světu a dokonce vyrašilo spousta listů... Zítra hodím foto. Teď tam už nechci lozit, nemam žaluzie svítí to do všech světových stran takhle na večer :X

No zkusím snížit tu lampu trošku... Myslím si, že ty 2 ventilátory které míří na lampu a ještě ten Huricane co mi fouká na kytky (Docela silak, a to ho mam teprve na rychlosti číslo 1 ).. že by to mělo trošku tu teplotu snížit. Přidám trošku odtah. Snad to vyjde. Zítra se uvidí. Jinak objednal jsem si meteostanici, ale kdo ví kdy přijde :X Ještě nepřišla ani zvlhčovačka

Old Post 19-02-2013 v 23:30 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 108

Jejda, to se nemusíš omlouvat
Myslel jsem to z legrace
Vždyť já bych se nemohl na nikoho zlobit, a rozhodně ne na tebe . Vždyť s kým bych si psal v tyto hodiny to tady jsme vždycky jen my 2

Old Post 19-02-2013 v 23:31 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 109

Asi potřebovaly kyslík, jsem rád že H2O2 funguje

Asi přejdeme do PM ať to tady moc nezaserem

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 23:33 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 110

No tak vyskytl se další problém

Byl jsem se podívat jak to stříká a jedna tryska skoro nestřikala... Nevím čím to je, vyčistil jsem ji a stříkala dobře a přestala stříkat druhá a tak se navzájem střídají ...

Tak jsem vypnul čerpadlo, zapnul jsem ho a stříkaly všechny a po čase se ta jedna zase zastaví. Čím to může býti?

Rozdíl mezi prvním a druhým roztokem je jen ten, že v tom prvním bylo 60l vody což mi přišlo zbytečné a teď jsem dal jen 32L... Ale pochybuji, že by množství vody v tom hrálo nějaký smysl a nebo snad může ?

Když to tak vlastně vemu, a je čerpadlo ponořene do vody hluboke 30cm, tak i v te trubce od čerpadla je voda po hladinu vody, tedy 30cm v trubce.. Když dám jen 15cm, bude voda v trubce jen po hladinu taky, tedy 15cm... Přidal jsem tedy čerpadlu tlačit dalších 15cm ? Nebo čím to může být ?

Old Post 20-02-2013 v 12:28 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 111

Nejspíš bordel ve vodě, řasa nebo nějaký cucky, když to zastavíš a znovu pustíš tak ten prvotní tlak to protlačí a začne se točit a jak to čerpadlo znova nasaje tak to ucpe třeba jinou trysku a toho bordelu nebo řasy tam může být víc. Takže výměna roztoku, cha cha, já jdu na to taky a nechce se mě ale musím.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 20-02-2013 v 12:48 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 112

vytoč ich všetky vonku a namoč do octu na chvíľu nech sa uvoľný vodný kameň zo spojov

a pusť systém na chvíľku bez trysiek či sa ti tam niečo nedostalo skontroluj aj čerpadlo či nieje zanesené

Old Post 20-02-2013 v 12:50 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1792030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív