Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavte se mnou můj black box!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 97

Ahojte a díky za reakce a rady.

Osekal jsem je mačetou. Největší listy šli pryč úplně (ty co jsou bez základny s květem a směřují přímo k hlavnímu kmenu) a ostatní horní jsem zastřihl v listech tak na polovinu. Teď to prosvítí až dolů. Měl jsem to asi už udělat dříve, ale tak co. Ještě jednou dík.

beginner

Old Post 03-03-2013 v 09:37 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 98


Ahoj. Dnes 40 den na květu. Džangl je to pořádná. Viz. foto:

Jinak jsem objednal nejlevnější frekvenční měnič co u nás na trhu je. Pokud bude makat, hodím odkaz. Zkoušel jsem totiž už všechno možný od kondenzátorů a jejich variant zapojení a nenašel jsem způsob jak ten větroň za normálních okolností zpomalit.

Jo a abych nezapomněl, tak proběhl "mikrowave probe" a nevím jestli někde byla chyba, ale efekt s pomalým nástupem, a chuť sametová. Chuť o řády jiná než znám.

beginner

Old Post 15-03-2013 v 14:56 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Organika Příspěvek č. 99


Ahoj lidi.

Přikládám jednu z krasavic. Doufám, že se Vám kytička líbí.
Vypadá to, že se holky cítí v BB dobře. Dnes 42. den 12/12. Ná jedné z holek se začínají prodírat ven hnědé chloupky.
Dále. Mám trochu dilema jak sklidit. Jestli to pak vše najednou obrátit vzhůru nohama, nebo postupně usušit mimo někde vrchní centrály a zbytek nechávat dorůst? Můžete mi někdo doporučit dle vlastních zkušeností ten nej postup?
Budu vděčnej. Díky

beginner

Old Post 17-03-2013 v 09:47 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 100

Ahoj všem. Takže na ventilátor RUCK ufo je toto naprosto funkční:
http://www117.abb.com/catalog.asp?t...9&category=2944

Ověřeno. První skutečně funkční regulátor, za nejlevnější cenu podle mě. Triaky, a tyristorové regulátory nefungují správně. Vrčí a nemají stabilní otáčky. Kondenzátory nefungovaly. Jediná správná volba je frekv. měnič.

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 20-03-2013 v 06:04 AM

Old Post 19-03-2013 v 17:56 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 101


Ahoj všem. Po rozmýšlení co dál jsem preventivně odstranil spodní stonky s malýma jalovýma palicema, abych přenechal více živin do vrchních centrál :-)

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 23-03-2013 v 10:49 AM

Old Post 23-03-2013 v 10:17 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 102

Vypadá to hezky! letí ti K+ a jen tak dál )

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 23-03-2013 v 10:40 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 103


Ahoj Všem.

Asi nastal čas vyzkoušet úkaz přírody a pomalu si začít užívat sklizené plody přírody. Nepřijde mi jako důležité zde uvádět kvantitu, ale spíše kvalitu. Výsledek se mi jeví jako podařený a jakožto první pokus si myslím, že splnil mé očekávání na chvalitebnou. A protože je ideální v tom nejlepším alespoň "ustat", do doby než nastane další správný čas, uzavírám tímto tento příspěvek. Zbývá již jen poděkovat všem growerům zde na fóru za projevenou pomoc a ochotu se podělit o své zkušenosti při této netradiční činnosti. Také děkuji tomuto fóru za nekonečnou studnu informací.

PEACE

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 01-04-2013 v 18:58 PM

Old Post 23-03-2013 v 10:44 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

Zdar, jenom takovej blbej dotaz ale přeci
Nedá se vymontovat vnitřní reflektor t tý CT ? Hledám ct bez reflektoru a na netu jsou jen 594x150 mm a to je hodně moc ....

Old Post 01-04-2013 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 105

Ahoj.

Jo jde to sundat. Normálně povolíš dvě kovové očka a celé to vysuneš. Takže by to šlo použít i vertikálně. Nicméně na 100pro ti to řeknu, až to seknu.

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 02-04-2013 v 15:47 PM

Old Post 02-04-2013 v 15:36 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 106


Pokusil jsem se o pokus fotografie v režimu makro.

beginner

Old Post 02-04-2013 v 15:51 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 107


A ještě jedno makro.


Napadá mě, jestli bych to už neměl sklidit?

beginner

Old Post 02-04-2013 v 15:56 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 108

Neřiď se barvou pestíků ale trichomů, ještě bych to nechal.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 02-04-2013 v 17:06 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Obecné Rozuzlení Příspěvek č. 109

Ahoj všem.

Tak jsem si dnes v tom ošklivém počasí našel čas se trochu poohlédnout zpět k mému prvnímu kolu, které už je více jak týden zkonzumované.

První kolo proběhlo ok. Žádný škůdci, vše víceméně v optimálním stavu. Blackbox se v této konfiguraci osvědčil. Sušiny nebylo nějak mnoho, ale kolem padesáti toho bylo. Udělal jsem hromadu mléka, másla a samozřejmě, že nejhezčí produkt se vykouřil, tak jak se sluší a patří.

Model to byl velice sedativní a téměř bez psychologického účinku. Já bych to nazval jako sportovní doping. Vychází mi z toho tedy převážně Indika. První sklizené plody byly hodně do euforie s postupným slábnutím do hlubokého stavu relaxace a psychického odpočinku. V pozdější fázi nastal většinou spánek, který byl hluboký a bez rušivých elementů jakéhokoliv podnětu. V pozdější konzumaci plodu se sedativní (gaučový) účinek ještě více prohluboval a sílil. A poslední kousky plodu z mrazáku se dostaly na level nejlepšího kouření, které jsem kdy měl.

Chuť v jídle byla samozřejmě dobrá, protože jsem dodržel a použil složitější postupy na jeho zpracování. A co se týče samotné chuti kouře, tak ten se v průběhu mírně měnil a připadala mi normální, dobrá, bez ruchů. Nijak moc nevybočovala od jiných čistých plodů.

Co se týče zážitku, tak tomu se asi nevyrovná nic, co jsem do této doby zažil. Jsem určitě zastáncem legalizace Marihuany pro léčebné účely.

Rodna

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 16-06-2013 v 12:06 PM

Old Post 31-05-2013 v 15:20 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1687980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív